فضای ذخیره کاربردی در همه ی جای منزل ( ویدیو )

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
در هنگام طراحی دکوراسیون آشپزخانه ، موارد زیادی وجود دارد که باید به آن ها توجه کنید و گزینه های بسیاری که باید از میانشان انتخاب نمایید. انتخاب سبک و رنگ کابینت ، سطح روی کانترها و لوازم خانگی عوامل بسیار مهمی هستند ، زیرا چیدمان و عملکرد فضا را مشخص می کنند. اما توجه به جزییات کوچک تر نیز بسیار مهم و تأثیرگذار است. جزییاتی که شاید تاکنون به آن ها نیندیشیده باشید. چگونه می خواهید به اشیایی که در کابینت گوشه یا پشت قفسه بندی ها هستند ، دسترسی داشته باشید ؟ اگر آشپزخانه تان کوچک است ، لوازم خانگی مثل ماشین ظرفشویی را می خواهید در کجا جای دهید ؟ دکوراتور امروز راهکار هایی برای طراحی فضای ذخیره کاربردی را به شما آموزش می دهد تا آن چه را که از آن غافل مانده اید ،  به شما یادآوری کند. با ما همراه باشید.

مقالات مرتبط

فضاهای ذخیره هوشمندانه برای آشپزخانه

اگر شما نیز در منزلتان مشکل کمبود کابینت و فضای ذخیره سازی دارید ، می توانید از ایده های طراحی فضای ذخیره کاربردی در این بخش استفاده نمایید. زیر تخت خواب ، روی کابینت های آشپزخانه ، پشت درب های اتاق ها ، قفسه های کوچک دیواری و … همه و همه فضاهایی هستند که اگر از آن ها استفاده نمی کنید ، می توانند به عنوان فضای ذخیره سازی مورد استفاده قرار گیرند.

مقالات مرتبط : ایده هایی برای فضای ذخیره در آشپزخانه ( بخش اول )

فضای ذخیره کاربردی در همه ی جای منزل

بسیاری از وسایلی که نمی دانید با آن ها چه کار کنید ، می توانند در فضاهای ذخیره سازی مخفی قرار گیرند و هم شما از فضا به طور بهینه تری استفاده کرده اید و هم وسایلتان جمع و جور شده اند. پس به شما پیشنهاد میکنیم ویدیو زیر را تا پایان مشاهده کنید.

منبع :

آپارات

مریم حسن پور علاقه مند به دنیای هنر ، معماری و دکوراسیون . با تمام وجود در کنار هم برای رقم زدن اتفاقات بهتر تلاش می کنیم ^_^

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.