مواد مضر برای مخزن سینک

۱۰ چیزی که نباید در مخزن سینک بریزید ( بخش دوم )

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

پوست مرغ یکی از مواد مضر برای مخزن سینک می باشد. این پوست را به مخزن سینک وارد نکنید ، چون باعث گرفتگی می شود ، جرم های غیر مفید را وارد می کند و به سینک می چسبد.

مقالات مرتبط

نحوه از بین بردن زنگ زدگی سینک ظرفشویی آشپزخانه

۱۰ مواد مضر برای مخزن سینک

سبزیجات ریشه دار

در حالی که خیلی از میوه ها و سبزی ها می توانند از سینک عبور کنند ، سبزی های ریشه دار مانند : کلم بروکلی ، کرفس ، هویج ، کاهو و ذرت ، در اطراف چاه سینک گیر می کنند. آن ها را یا به کود اضافه کنید یا در سطل بیندازید.

سبزیجات ریشه دار

سبزیجات ریشه دار

خرده شیشه

اگر تکه ای از شیشه درون مخزن افتاد ، با آن کار نکنید و از طریق زیر سینک با چنگال یا هر وسیله ی دیگری ، آن را پیدا کنید  بردارید. اگر امکان این کار را ندارید ، یک دستکش بپوشید و به دنبال خرده شیشه بگردید. قبل از گشتن دنبال شیشه ، از خاموش بودن آن مطمئن شوید.

خرده شیشه

خرده شیشه

تفاله قهوه و پوست تخم مرغ

نظرها در مورد خطر داشتن تفاله قهوه و پوست تخم مرغ برای مخزن ، متفاوت است. اما چرا ریسک کنید؟ آن ها را خورد کنید و به کود باغچه ی خود و گیاهان بیرون منزل اضافه کنید ، یا آنها را در سطل زباله بیندازید.

تفاله قهوه و پوست تخم مرغ

تفاله قهوه و پوست تخم مرغ

برای دیدن بخش اول مقاله به این لینک بروید

پوست مرغ

مقدار چربی وارد شده به بدنتان را با کندن پوست مرغ ، کمتر کنید. اما این پوست را به مخزن سینک وارد نکنید ، چون باعث گرفتگی می شود ، جرم های غیر مفید را وارد می کند و به سینک می چسبد.

پوست مرغ

پوست مرغ

برچسب روی محصولات

ریختن قطعه های موز ، سیب و مرکبات به داخل سینک مشکلی ندارد. اما دقت کنید که برچسب روی این محصولات به داخل سینک نرود. چون ممکن است به لوله ها بچسبد.

برچسب روی محصولات

برچسب روی محصولات

درباره ی دور ریختن مواد از طریق سینک ، سخت گیر باشید و هر چیزی را از آن عبور ندهید. شاید به نظر برسد که شسته شده و مشکلی پیش نیامده ، اما ممکن است باعث آسیب های جدی ای به مخزن و لوله ها بشود.

 

مترجم : کیاناز هجری

منبع :

www.bobvila.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.