زیبایی فضای بیرونی

۱۰ کاری که باعث از بین رفتن زیبایی فضای بیرونی منزل می شود ( بخش اول )

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

علف هایی که بیش از حد رشد کرده اند ، باعث از بین رفتن زیبایی فضای بیرونی منزل می شوند ، به جای تمرکز روی یک قسمت از حیاط ، روی گوشه ها و کناره ها که بیشتر جلب توجه می کنند ، تمرکز کنید. گوشه های حیاط که مرتب شده باشند ، کل فضا مرتب به نظر می رسد.

مقالات مرتبط

طراحی فضای سبز خانه ، معجزه گلدان ها را دست کم نگیرید!

۱۰ کاری که باعث از بین رفتن زیبایی فضای بیرونی منزل می شود

اهمیت زیبایی فضای بیرون منزل را دست کم نگیرید ، چرا که اولین بخشی که روی مهمانان تاثیر می گذارد ، این قسمت است و همچنین می تواند باعث جذب شدن خریداران منزل در همان ابتدا بشود.

اما متاسفانه برخی عوامل می تواند باعث خراب شدن این فضا بشود. ۱۰ نکته ی ارائه شده توسط کارشناسان دکوراتور را مطالعه کنید تا با این عوامل بیشتر آشنا شوید.

علف های نامرتب

علف هایی که بیش از حد رشد کرده اند ، باعث از بین رفتن فضای بیرونی منزل می شوند و از بین بردن علف های هرز کار بسیار خسته کننده ای می باشد.

به جای تمرکز روی یک قسمت از حیاط ، روی گوشه ها و کناره ها که بیشتر جلب توجه می کنند ، تمرکز کنید. گوشه های حیاط که مرتب شده باشند ، کل فضا مرتب به نظر می رسد.

علف های نامرتب

علف های نامرتب

وسائل تزئینی کهنه

قرار دادن وسائل تزئینی در حیاط ، فضایی زیبا و جالب ایجاد می کند. اما وقتی این وسائل  بر اثر عوامل محیطی مثل باد ، باران و ..ظاهر اولیه ی خود را از دست می دهند ، زیبایی فضا هم گرفته می شود. برای ایجاد محیطی مرتب تر ، اسباب تزئینی نامرتب و کثیف را از حیاط جمع کنید.

وسائل تزئینی کهنه

وسائل تزئینی کهنه

برای دیدن بخش دوم مقاله به این لینک بروید

نورپردازی نامناسب

منزل شما هم در طول روز و هم در طول شب باید تاثیرگذار باشد. از نورپردازی بیش از حد تاریک و یا روشن فضای بیرون خودداری کنید. در جاهای مناسب و جاهایی که باید به خوبی دیده شوند ، از لامپ استفاده کنید.

نورپردازی نامناسب

نورپردازی نامناسب

در پارکینگ نامناسب

این یک حقیقت است که تمامی درهای پارکینگ ها بعد از مدتی ظاهر اولیه ی خود را از دست می دهند و نامناسب به نظر می رسند. اما رنگ کردن این در کار سختی نیست و فقط باید یک آخر هفته زمانی را صرف انجامش کنید. اما این کار آسان ، بلافاصله تاثیر زیادی در زیبایی فضا می گذارد.

در پارکینگ نامناسب

در پارکینگ نامناسب

 

مترجم : کیاناز هجری

منبع :

www.bobvila.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.