زیبایی فضای بیرونی

۱۰ کاری که باعث از بین رفتن زیبایی فضای بیرونی منزل می شود ( بخش اول )

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

علف هایی که بیش از حد رشد کرده اند ، باعث از بین رفتن زیبایی فضای بیرونی منزل می شوند ، به جای تمرکز روی یک قسمت از حیاط ، روی گوشه ها و کناره ها که بیشتر جلب توجه می کنند ، تمرکز کنید. گوشه های حیاط که مرتب شده باشند ، کل فضا مرتب به نظر می رسد.

مقالات مرتبط

طراحی فضای سبز خانه ، معجزه گلدان ها را دست کم نگیرید!

۱۰ کاری که باعث از بین رفتن زیبایی فضای بیرونی منزل می شود

اهمیت زیبایی فضای بیرون منزل را دست کم نگیرید ، چرا که اولین بخشی که روی مهمانان تاثیر می گذارد ، این قسمت است و همچنین می تواند باعث جذب شدن خریداران منزل در همان ابتدا بشود.

اما متاسفانه برخی عوامل می تواند باعث خراب شدن این فضا بشود. ۱۰ نکته ی ارائه شده توسط کارشناسان دکوراتور را مطالعه کنید تا با این عوامل بیشتر آشنا شوید.

علف های نامرتب

علف هایی که بیش از حد رشد کرده اند ، باعث از بین رفتن فضای بیرونی منزل می شوند و از بین بردن علف های هرز کار بسیار خسته کننده ای می باشد.

به جای تمرکز روی یک قسمت از حیاط ، روی گوشه ها و کناره ها که بیشتر جلب توجه می کنند ، تمرکز کنید. گوشه های حیاط که مرتب شده باشند ، کل فضا مرتب به نظر می رسد.

علف های نامرتب

علف های نامرتب

وسائل تزئینی کهنه

قرار دادن وسائل تزئینی در حیاط ، فضایی زیبا و جالب ایجاد می کند. اما وقتی این وسائل  بر اثر عوامل محیطی مثل باد ، باران و ..ظاهر اولیه ی خود را از دست می دهند ، زیبایی فضا هم گرفته می شود. برای ایجاد محیطی مرتب تر ، اسباب تزئینی نامرتب و کثیف را از حیاط جمع کنید.

وسائل تزئینی کهنه

وسائل تزئینی کهنه

برای دیدن بخش دوم مقاله به این لینک بروید

نورپردازی نامناسب

منزل شما هم در طول روز و هم در طول شب باید تاثیرگذار باشد. از نورپردازی بیش از حد تاریک و یا روشن فضای بیرون خودداری کنید. در جاهای مناسب و جاهایی که باید به خوبی دیده شوند ، از لامپ استفاده کنید.

نورپردازی نامناسب

نورپردازی نامناسب

در پارکینگ نامناسب

این یک حقیقت است که تمامی درهای پارکینگ ها بعد از مدتی ظاهر اولیه ی خود را از دست می دهند و نامناسب به نظر می رسند. اما رنگ کردن این در کار سختی نیست و فقط باید یک آخر هفته زمانی را صرف انجامش کنید. اما این کار آسان ، بلافاصله تاثیر زیادی در زیبایی فضا می گذارد.

در پارکینگ نامناسب

در پارکینگ نامناسب

 

مترجم : کیاناز هجری

منبع :

www.bobvila.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.