8 رنگ پرطرفدار

۸ رنگ پرطرفدار برای رنگ آمیزی خانه در آمریکا ( بخش اول )

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

یک رنگ پرطرفدار برای رنگ آمیزی خانه در آمریکا ، سفید براق است. سفید ، رنگ همیشه محبوب در میان افراد بوده است. دلیلش هم واضح است ، چون به طور محسوسی فضا را روشن تر می کند ، خانه را بزرگتر از آنچه که هست نشان می دهد و با هر سبک دکوراسیونی مطابقت دارد.

 مقالات مرتبط

ویدیوی مهمترین نکات انتخاب رنگ مناسب برای رنگ آمیزی اتاق

  ۸ رنگ پرطرفدار برای رنگ آمیزی خانه در آمریکا

تغییر رنگ منزل و انتخاب رنگ برای بسیاری از افراد هیجان انگیز اما دلهره آور است. ایستادن کنار قفسه ی رنگ ها و رویارویی با هزاران نوع رنگ ، بر میزان استرس آنها می افزاید.

در میان این تعداد رنگ ، برخی از آن ها مناسب تر از بقیه است. ما با کارشناسان زیادی گفت و گو کردیم تا متوجه شویم پر فروش ترین رنگ ها کدام ها هستند. در این مطلب محبوب ترین رنگ هایی که در آمریکا مورد استفاده قرار گرفته است را ، آورده ایم.

سفید براق

سفید ، رنگ همیشه محبوب در میان افراد بوده است. دلیلش هم واضح است ، چون به طور محسوسی فضا را روشن تر می کند ، خانه را بزرگتر از آنچه که هست نشان می دهد و با هر سبک دکوراسیونی مطابقت دارد.

سفید براق

سفید براق

سفید کلاسیک

به تناژ گرم تری از سفید ، سفید کلاسیک گفته می شود. این رنگ یادآور رنگ کاغذ پوستی و قهوه است. به گفته ی بسیاری از کارشناسان ، این یک رنگ مناسب برای هر دو سبک دکوراسیون ، یعنی رنگ خنثی و رنگ شاد ، می  باشد و می تواند به عنوان پس زمینه برای هر نوع سبک اثر هنری ای قرار بگیرد.

سفید کلاسیک

سفید کلاسیک

برای دیدن بخش دوم مقاله به این لینک بروید

بژ

یک طیف پایین تر از رنگ سفید ، با رنگ بژ مواجه هستیم. بژ کلاسیک  دارای تناژ رنگ زرد است که آن را به رنگی گرم تبدیل کرده است.

ترکیب این رنگ با سفید روشن ، یک ترکیب بسیار زیبا را پدید می آورد ، همچنین یک رنگ مناسب برای ترکیب با قهوه ای ، قرمز تیره و آبی است. بنا به گفته ی برخی از کارشناسان رنگ های خنثی مانند بژ و سفید کلاسیک به طور مستمر در رده ی رنگ های پر فروش هستند.

بژ

بژ

آبی

آرامشی که رنگ آبی در خانه ایجاد می کند ، غیر قابل انکار است و برخی از طیف های آن نیز محبوب تر است ، مانند آبی که مایل به رنگ خاکسری است و یادآور صبح مه گرفته و بارانی است. آبی پر رنگ بیشتر در اتاق خواب ها و اتاق های نشیمن بزرگ کاربرد دارد.

آبی

آبی

 

مترجم : کیاناز هجری

منبع :

www.bobvila.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.