عوض کردن رنگ دیوار خانه

۹ رنگی که ممکن است از زدن آن ها به دیوار پشیمان شوید ( بخش اول )

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

یکی از روش های عوض کردن حال و هوای خانه ، عوض کردن رنگ دیوارهاست. رنگ خاکستری با تناژ رنگ های سرد ، فضا را بی روح و سرد می کند ، در حالی که تناژ گرم از رنگ طوسی حس و حالی گرم و دلنشین ایجاد می کند. هر تناژی از این رنگ را که انتخاب می کنید ، دیوار را با قاب ها و اشیای تزئینی رنگی ، تزئین کنید.

مقالات مرتبط

ویدیو رنگ کردن دیوار با غلطک رنگ‬

عوض کردن رنگ دیوار خانه

یکی از روش های عوض کردن حال و هوای خانه ، عوض کردن رنگ دیوار خانه است. بسیاری از افراد تمایل دارند رنگ دیوارها را به طور مرتب عوض کنند و برخی دیگر هم تمایلی به این کار ندارند. در نظر داشته باشید که در صورت عوض کردن رنگ دیوار خانه با این  ۹ رنگی که در این مطلب ذکر شده ، ممکن است به زودی احساس پشیمانی کنید.

مشکی

این رنگ در چند ماه اخیر طوفانی در دنیای دکوراسیون ایجاد کرده است. عوض کردن این رنگ کمی دشوار خواهد بود و باید از چند لایه رنگ برای پوشاندن آن استفاده کنید.

همچنین در نظر داشته باشید که رنگ مشکی فضا را کوچکتر و بسته تر نشان می دهد. پیشنهاد ما این است که اگر می خواهید این رنگ را وارد منزل خود کنید ، آن را بر روی یک دیوار اعمال کنید.

مشکی

مشکی

رنگ های تیره

استفاده از آبی تیره ، بنفش تیره ، سبز تیره و تناژ تیره ی هر رنگی ، مانند رنگ مشکی می ماند ، یعنی فضا را دراماتیک می کند اما آن را کوچکتر از آنچه که هست نشان می دهد. اگر تمایل زیادی به استفاده از این سبک رنگ دارید ، یک دیوار را به این نوع رنگ در بیاورید یا از لوازم منزل در این تناژ رنگ استفاده کنید.

رنگ های تیره

رنگ های تیره

برای دیدن بخش دوم مقاله به این لینک بروید

خاکستری

از آن زمان که خاکستری رنگ محبوبی برای نقاشی دیوارها نبوده سال ها گذشته است. این رنگ جایگاه خود را در سبک کلاسیک و رنگ های خنثی به دست آورده است و در اتاق خواب که محلی برای خواب و استراحت است ، بسیار استفاده می شود. اما باید در انتخاب این رنگ دقت کرد.

رنگ خاکستری با تناژ رنگ های سرد ، فضا را بی روح و سرد می کند ، در حالی که تناژ گرم از رنگ طوسی حس و حالی گرم و دلنشین ایجاد می کند. هر تناژی از این رنگ را که انتخاب می کنید ، دیوار را با قاب ها و اشیای تزئینی رنگی ، تزئین کنید.

خاکستری

خاکستری

صورتی

استفاده از رنگ صورتی در این چند سال اخیر در بسیاری از مکان ها رواج یافته است ، اما در نظر داشته باشید که مانند هر مد دیگری به همان سرعت که رواج یافت به همان سرعت هم از مد خارج می شود. اگر مجبور شدید ، این رنگ را استفاده کنید اما احتمالش را هم بدهید که زود از آن خسته خواهید شد.

صورتی

صورتی

 

مترجم : کیاناز هجری

منبع :

www.bobvila.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.