تمیز کردن خانه ها

۱۲ نقطه در منزل که حتما باید تمیز شوند ( بخش دوم )

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

یکی از نقاطی که در تمیز کردن خانه ها ممکن است فراموش شود ، کیبورد کامپیوتر است. هر چند وقت یکبار کیبورد را بردارید و به صورت برعکس تکانش دهید. برای تمیزی بیشتر کیبورد را از برق بکشید ، به صورت برعکس قرارش دهید و اسپری هوای فشرده شده را به آن بزنید و بعد با یک حوله ی تمیز و نم دار آن را تمیز کنید.

مقالات مرتبط

چگونه مبل را تمیز کنیم

نقاطی که در تمیز کردن خانه ها دیده نمی شوند

داخل کمد

باید بدانید که کمدها یکی از محل های تجمع گرد و خاک هستند. در هر بار جارو زدن خانه ، داخل کمدها را نیز جارو بزنید و سالی یک یا دو بار تمام وسائل داخل کمد را در بیاورید و با یک دستمال نم دار تمیز کنید.

داخل کمد

داخل کمد

کیبورد کامپیوتر

یکی از نقاطی که در تمیز کردن خانه ها ممکن است فراموش شود ، کیبورد کامپیوتر است. کیبورد کامپیوتر گرد و غبار و باکتریها را به خود جذب می کند.

هر چند وقت یکبار کیبورد را بردارید و به صورت برعکس تکانش دهید ، با دیدن چیزهایی که از آن می ریزد شگف زده خواهید شد. برای تمیزی بیشتر کیبورد را از برق بکشید ، به صورت برعکس قرارش دهید و اسپری هوای فشرده شده را به آن بزنید و بعد با یک حوله ی تمیز و نم دار آن را تمیز کنید.

کیبورد کامپیوتر

کیبورد کامپیوتر

هواکش خشک کن

هواکش خشک کن محلی مناسب برای تجمع ضایعات پنبه است که باعث ناکارآمدی دستگاه و برخی اوقات آتش سوزی می شود. برای تمیز کردن آن ، یک دستمال توالت را داخل لوله ببرید و گرد و خاک آن را بگیرید ، سپس با جارو برقی به طور کامل آن را تمیز کنید.

هواکش خشک کن

هواکش خشک کن

دستگیره ی در

دستگیره های در حتی با وجود تمیز به نظر رسیدنشان ، کثیف هستند. با تمیز کردن آن ها به وسیله ی یک دستمال مرطوب می توانید جلوی اجتماع بسیاری از میکروب ها را بگیرید. با یک دستمال نرم و آغشته شده به محلول آب و سرکه این قسمت ها را تمیز کنید و بعد با دستمال مرطوب به آب آن را پاک کنید.

دستگیره ی در

دستگیره ی در

برای دیدن بخش اول مقاله به این لینک بروید

پشت یخچال

قسمت پشت فریزر و یخچال مقدار زیادی گرد و خاک و مو را به خود جذب می کند. کارایی و ذخیره ی انرژی محصول را با یکبار جارو کردن این قسمت در ماه ، به حداکثر برسانید. ۲ یا ۳ بار در سال هم این بخش را با آب و دستمال تمیز کنید.

پشت یخچال

پشت یخچال

کنترل تلویزیون

کنترل های از راه دور بسیار سریع باکتری و روغن را جذب می کنند. راه حل این است که باتری ها را در بیاورید و با یک دستمال نم دار تمام کنترل را دستمال بکشید و با یک گوش پاک کن به طور دقیق کنترل را تمیز کنید. بعد با یک دستمال آن را خشک کنید و باتری ها را سر جایشان قرار دهید.

کنترل تلویزیون

کنترل تلویزیون

 

مترجم : کیاناز هجری

منبع :

www.bobvila.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.