نکات فروش خانه

۱۰ نشانه که به شما میگوید خانه تان آماده فروش نیست ( بخش دوم )

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

یکی از نکات قبل از فروش خانه ، فضای بیرونی خانه می باشد. در برخی اوقات خریدارانی که از فضای بیرونی خانه خوششان نیاید ، تمایلی به داخل آمدن ندارند. هر کاری که می توانید انجام دهید تا از تمیزی و زیبایی آن مطمئن شوید. علف های هرز را بکنید ، شاخ و برگ بته ها را مرتب کنید و گل های رنگی بکارید.

مقالات مرتبط

اشتباهات خانه های کوچک که نباید مرتکب شد!

۱۰ نشانه آماده نبودن فروش خانه

مرتب بودن باغچه

در برخی اوقات خریدارانی که از فضای بیرونی خانه خوششان نیاید ، تمایلی به داخل آمدن ندارند. وقتی خانه تان را برای فروش گذاشته اید ، باید بدانید جذابیت ظاهری آن دارای اهمیت بسیار است.

هر کاری که می توانید انجام دهید تا از تمیزی و زیبایی آن مطمئن شوید. علف های هرز را بکنید ، شاخ و برگ بته ها را مرتب کنید و گل های رنگی بکارید.

مرتب بودن باغچه

مرتب بودن باغچه

سرویس بهداشتی

بعد از آشپزخانه که چشمگیرترین فضای خانه است ، سرویس بهداشتی در رتبه ی دوم قرار دارد. سرامیک های کف ، دیوار و وان باید تمیز و نو به نظر برسند. درزگیری ها را انجام دهید ، کاشی های شکسته را تعمیر کنید و بعد به نحوی به تمیز کردن بپردازید که همه چیز برق بیفتد.

سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی

تمیزی بیرون منزل

یک لطفی در حق خودتان بکنید و بیرون خانه و پیاده رو را به طور مفصل تمیز کنید. فضای تمیز بیرون خانه اولین چیزی است که نظر خریدار را جلب می کند و باعث می شود بسیاری از عیب و نقص های داخل خانه را ندید بگیرد.

تمیزی بیرون منزل

تمیزی بیرون منزل

برای دیدن بخش اول مقاله به این لینک بروید

پر بودن کمدها

فضای داخل کمدها ، جزو مسائل مهم در دیدن خانه تلقی می شود. هر مقدار فضایی که در اختیارتان است را به بهترین نحو ممکن نشان دهید. مقدار لباس های موجود در کمدها را به نصف کاهش دهید تا منظره ی خوبی برای خریدار ایجاد شود.

پر بودن کمدها

پر بودن کمدها

نور داخل خانه

هر چقدر نور داخل خانه بیشتر باشد ، فضا بزرگتر و مهمان نوازانه تر به نظر می رسد. تمام پرده هایی که جلوی نور را می گیرند جمع کنید و لامپ های سوخته را عوض کنید. ارزشش را دارد که از لامپ های بیشتر با قدرت و نور بالاتری استفاده کنید.

همه ی افراد دلشان می خواهد که منزلشان زودتر به فروش برود اما بدون انجام این تغییرات ، خریداران رغبتی برای خرید ندارند. کارهای گفته شده را انجام دهید و علاوه بر آن ، تغییرات دیگری هم برای تاثیرگزاری بیشتر انجام اعمال کنید.

نور داخل خانه

نور داخل خانه

 

مترجم : کیاناز هجری

منبع :

www.bobvila.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.