فروش بهتر خانه

رنگ هایی که باعث فروش بهتر منزلتان می شوند

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

اگر قصد فروش منزلتان را دارید زیبایی و رنگ ظاهری خانه را دست کم نگیرید. ظاهر خانه اولین جایی است که نظر هر خریداری را به خود جلب می کند. وقتی می خواهید برای نمای بیرونی رنگ انتخاب کنید ، سراغ رنگ های خنثی با تناژ گرم بروید. این رنگ ها به زیبایی با سفید و مشکی در تضادند. استفاده از رنگ های تناژ قهوه ای روشن و کرم توصیه می شود.

مقالات مرتبط

چند وقت یکبار باید نمای بیرون خانه را رنگ کنیم؟

رنگ هایی که باعث فروش بهتر منزلتان می شوند

اگر قصد فروش منزلتان را دارید زیبایی و رنگ ظاهری خانه را دست کم نگیرید. ظاهر خانه اولین جایی است که نظر هر خریداری را به خود جلب می کند . این مقاله را بخوانید و با رنگ هایی که باعث فروش بهتر منزلتان می شوند آشنا شوید.

رنگ های خنثی

وقتی می خواهید برای نمای بیرونی رنگ انتخاب کنید ، سراغ رنگ های خنثی با تناژ گرم بروید. این رنگ ها به زیبایی با سفید و مشکی در تضادند. استفاده از رنگ های تناژ قهوه ای روشن و کرم توصیه می شود.

رنگ های خنثی

رنگ های خنثی

طوسی روشن

رنگ طوسی روشن برای نمای بیرونی منزل می تواند انتخاب کلاسیک و معاصری باشد و تقریبا به سلیقه ی بیشتر افراد نزدیک است.

طوسی روشن

طوسی روشن

سفید

ظاهر ظریف و تمیزی که رنگ سفید ایجاد می کند ، حس مهمان نوازی را در بیننده پدیدار می گرداند. این رنگ حس تازگی  را به فرد منتقل می کند.

سفید

سفید

زرد

رنگ زرد روشن ، مانند رنگ کره ، ظاهری گرم و لذتبخش را پدید می آورد. برای الهام گرفتن می توانید آثار معماران بزرگ را در این زمینه ببینید.

زرد

زرد

آبی مایل به خاکستری

ایجاد رنگ خاکستری با تناژ آبی در نمای بیرونی ساختمان ،  باعث جلب نظر بیننده ، بدون انجام هیچ کار اغراق آمیزی در ظاهر ساختمان ، می شود. این رنگ ، با رنگ های خنثی مانند سفید و مشکی ترکیب خوبی را به وجود می آورد. همچنین برای جلب نظر بیشتر می توانید کمی از رنگ قرمز در ظاهر ساختمان استفاده کنید.

آبی مایل به خاکستری

آبی مایل به خاکستری

سبز یشمی

اگر می خواهید ظاهر خانه طبیعی به نظر برسد از رنگ سبز یشمی استفاده کنید. این رنگ باعث ایجاد حس آرامش در فضای خانه تان می شود و طیف زیادی از این رنگ وجود دارد.

سبز یشمی

سبز یشمی

نارنجی کمرنگ

برای خانه های ساحلی و کنار دریا بهتر است از رنگ های مات مانند نارنجی کمرنگ استفاده کنید. با نور خورشید تابیده شده روی آن ها ترکیب بسیار زیبایی پدید می آید. برای نمای بیشتر از تناژ رنگ صورتی در بعضی از نقاط می توان استفاده کرد.

نارنجی کمرنگ

نارنجی کمرنگ

خاکستری مایل به قهوه ای

اگر هنوز در انتخاب رنگ مشکل دارید ، پیشنهاد ما استفاده از رنگ بدون ریسک و خنثی خاکستری مایل به قهوه ایست. این رنگ هیچ وقت از رده خارج نمی شود. این رنگ زیبایی های بصری مخصوص به خود را دارد و با رنگ بژ رایج در ساختمان ها تفاوت دارد.

خاکستری مایل به قهوه ای

خاکستری مایل به قهوه ای

طوسی سنتی

این رنگ حس ثبات را به بیننده القا می کند و ریسک پذیری بالایی ندارد. در مشتری حسی از اطمینان برای خرید خانه ایجاد می شود.

طوسی سنتی

طوسی سنتی

قرمز

پوششی از رنگ قرمز برای نمای بیرون منزل ، مدرن ، چشمگیر و مهمان نوازانه است. فقط دقت کنید تا از تناژ مناسبی از این رنگ استفاده کنید تا از خودنمایی و درخشش بیش از حد منزل جلوگیری شود.

قرمز

قرمز

 

مترجم : کیاناز هجری

منبع :

www.bobvila.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.