مدل های میز چوبی

میز های شگفت انگیز و مدرن – مدل های میز چوبی خاص

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

یکی از مدل های میز چوبی ، ترکیب میز چوبی و شیشه ای مدرن و شیک است. ترکیب چوب با شیشه اثری هنری را خلق کرده است. با قرار دادن قسمت های داخلی چوب به سمت داخل یا مرکز میز نوعی مدل غیر معمول خلق شده است.
 

مقالات مرتبط

میز عسلی ، حتما یکی از این مدل ها به چشمتان می آید!

مدل های میز چوبی خاص

هر خانه ای نیاز به یک یا دو عدد میز در خود دارد که علاوه بر زیبا کردن محیط کاربردی هم هستند. حال بیایید کمی پارا فراتر گذاشته و میزهایی انتخاب کنیم که هم هنرمندانه باشند هم شگفت انگیز به طوریکه هر بیننده ای را به وجد می آورد.

نمونه اول میزی است که از اتصال کنده درخت به پایه های آلومینیومی ایجاد شده است. دو عنصر کاملا متفاوت که ترکیب کردن آنها به نظر پروژه ای علمی می رسید ، اما چوب در کنار فلز ترکیب زیبایی از مدرنیته را بوجود آورده است. در عکس زیر مشاهده می کنید که چوب درخت اکالیپتوس با فریمی سوخته شده به آلومینیوم متصل شده است.

اتصال کنده درخت به پایه های آلومینیومی

اتصال کنده درخت به پایه های آلومینیومی

ترکیب میز چوبی و شیشه ای مدرن و شیک

نوعی دیگر میزهای هنری و شگفت انگیز شباهت کمی با مدل بالا دارد ، اما این بار ترکیب چوب با شیشه اثری هنری را خلق کرده است. با قرار دادن قسمت های داخلی چوب به سمت داخل یا مرکز میز نوعی مدل غیر معمول خلق شده است.

با قرار دادن شیشه های آبی رنگ در وسط میز گویی رودخانه ای آرام و پر پیچ و خم در حال جریان است. هنرمند طوری با لبه های چوب کار کرده که به گمان جزر و مد هم در این رودخانه شکل گرفته است. در فضای پشت این رودخانه محیط چوبی نمایان کننده محیطی پر از رمز و راز است.

ترکیب میز چوبی و شیشه ای مدرن و شیک

ترکیب میز چوبی و شیشه ای مدرن و شیک

نام این میز هم در نوع خود جالب است ” Dripwood City “. شهری از جنس چوب که در حال چکه کردن به پایین است. در عکس مشاهده می کنید که شرکت سازنده این میز برای هر قطعه از ساختمان های شهر از تیکه های جداگانه استفاده کرده است و در نهایت آنها را کنار هم قرار داده است تا اثر نهایی شکل بگیرد. زمینه این شهر میز را تشکیل داده و خود ساختمان به سمت پایین هستند و شکلی شبیه به استالاکتیک های غار های رسوبی را شکل داده اند.

میز Dripwood City

میز Dripwood City

منبع :

اتاق

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.