جا رختی فانتزی

اگر کمد دیواری ندارید این ۱۰ جا لباسی را دریابید!

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

جا لباسی یکی از الزامی ترین وسایل هر خانه ای محسوب می شود ، اما هستند آپارتمان های کوچک امروزی که به دلیل کمبود جا و مسائل دیگر این وسیله ی پر کار برد برایشان تعبیه نشده است.

 مقالات مرتبط

دکوراسیون اتاق خواب بدون کمد جا دار ، ۱۴ ایده شیک نظم دهی!

 

کمد و اتاق لباس

 نگهداری و قرار دادن وسایل کوچک ، لباس ، کفش و کیف در هر خانه ای دغدغه است. اگر در خانه شما فضایی خالی وجود دارد که می توانید از آن به عنوان کمد دیواری و جا رختی استفاده کنید ، باید بدانید که بسیار خوش شانس هستید. در این مطلب با ایده های جدیدی می توانید از فضا های موجود در خانه خود برای نظم دهی استفاده کرده است.

برای سفارش و خرید کمد دیواری با کمترین قیمت کلیک کنید

 ریل لباس را برای نظم دهی به روز کنید

یک جا لباسی ساده لباس از هر جنسی که باشد ، متفاوت و جدید نخواهد بود ، ولی اگر به آن رنگ متفاوتی تزریق کنید ، ظاهری تازه و جذاب پیدا می کند. رنگ جا رختی لباس را می توانید با توجه به دکوراسیون اتاق خواب انتخاب کنید تا هماهنگی بیش تری با فضا داشته باشد.

ریل لباس رنگی

ریل لباس رنگی

از فضای اطراف تخت خواب استفاده کنید

 در برخی از طراحی داخلی برای منازل یک مکعب ساده و کامل به عنوان فضای نهایی دیده نمی شود. تو رفتگی و بیرون رفتگی هایی که در برخی از فضا ها وجود دارد اضلاع ، زاویه و گوشه های مختلفی را در فضا ایجاد می کند. می توانید از فضا های ایجاد شده به شکل پتانسیل ایجاد کمد و فضای نگهداری وسایل استفاده کنید.

جا رختی در اتاق خواب

در تصویر پایین می بینید که از فض اهای بیرون زده یا فرو رفته با داشتن طبقه و قفسه نگهداری ، برای قرار دادن لباس ، کتاب و … استفاده شده است.

دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب

کف زمین را در طراحی خانه آزاد و خالی کنید

انتقال جا رختی ، جا لباسی کمد و دیگر وسایل اتاق خواب روی دیوار ، دکوراسیون بسیار جذابی خلق می کند. شاید به نظر شما در دکوراسیون اتاق خواب تصویر ، همه ی کمد و فضای نگهداری به شکل اغراق شده ای به روی دیوار منتقل شده باشد ، ولی همه این کمد و جا رختی ها باعث شده که سطح زمین خالی باشد و فضای اتاق به نظر شلوغ و کوچک نرسد.

کمد روی دیوار

کمد روی دیوار

در ارتفاع پایین هم می توان کمد دیواری ساخت

در اتاق هایی که زیر شیروانی وجود دارد ، اغلب فضای کافی برای جا رختی و کمد دیواری وجود ندارد. در این گونه فضا ها تنها کافی است که از دل دیوار جا رختی و کمد های کوچکی بیرون آورده شود.

کمد دیواری در ارتفاع پایین

در تصویر پایین می بینید که کمد جا رختی حتی برای قرار دادن ریل لباس در ارتفاع کوتاه قرار داده شده است. نور پردازی که در قفسه های کمد دیواری باز دیده می شود ، نشان دهنده طراحی هوشمندانه آن نیز هست.

جارختی و طبقه

جا رختی و طبقه

جا لباسی را به دیوار میخ کنید

اگر در اتاق شما فضای کافی برای کمد دیواری وجود ندارد ، می توانید از جا لباسی دیواری استفاده کنید. بهتر است جا لباسی را به رنگ دیوار اتاق رنگ کنید تا درون دیوار حل شود. بهتر است از نوعی از جا لباسی استفاده کنید که شلف و طبقه هم داشته باشد تا بتوان روی آن هم برای نگهداری وسایل استفاده کنید.

جا لباسی دیواری

جا لباسی دیواری

جا لباسی به سبک مینیمال

روش دیگری که نسبت به جا لباسی دیواری در مورد قبل حالت رسمی تری دارد ، نوعی از جا لباسی است که در تصویر می بینید. فرم ساده این نوع از جا لباسی که دارای شلف ، بدنه و آویز رخت است ، آن را ساده و منظم نشان می دهد و آن را به نوعی از جا لباسی به سبک مینیمال تبدیل می کند. شما می توانید این جا لباسی مینیمال را با کشو و کمد های کوچک کنار تخت ست کنید.

جا لباسی به سبک مینیمال

جا لباسی به سبک مینیمال

کمد دیواری برای جدا سازی فضا ها

برای جدا کردن فضا های مختلف در یک اتاق می توانید از کمد دیواری استفاده کنید. در یک اتاق خواب مستر ، برای جدا کردن سرویس بهداشتی از تخت خواب ، یک کمد دیواری تعبیه کنید. با قرار دادن یک دیوار نیمه در دکوراسیون اتاق خواب ، علاوه بر اینکه فضای نگهداری لباس و وسایل کوچک خود را تامین می کنید ، حریم سرویس بهداشتی را حفظ می کنید ، ولی در عین حال به دلیل نیمه بودن دیوار رطوبت نهفته نمی ماند.

کمد دیواری در دکوراسیون اتاق خواب

کمد دیواری در دکوراسیون اتاق خواب

جا رختی خود را هنری کنید

برای افرادی که علاوه بر داشتن فضای لازم برای نگهداری لباس ، به زیبایی جا رختی هم اهمیت می دهند می توانید از شاخه چوبی مانند تصویر پایین استفاده کنید. به کمک بند و طناب شاخه چوبی را روی سقف نصب کنید و ریلی سنتی و روستیک را به دکوراسیون اتاق خواب خود بیاورید. مطمئن باشید که اتصال جا لباسی چوبی شما به سقف محکم و سفت باشد.

جا رختی چوبی

جا رختی چوبی

برای نصب جا لباسی ، کودکان را فراموش نکنید

در دکوراسیون اتاق کودک به جای آن که از کمد دیواری و جا رختی ساخته شده استفاده کنید ، یک جا لباسی دیواری با تعدادی آویز به کار ببرید. به دلیل آنکه لباس کودکان کوچک تر است از این پتانسیل می توانید برای نصب جا لباسی دیواری استفاده کنید. از فضای بالای جا لباسی برای طبقه بندی و قرار دادن وسایل دیگری در دکوراسیون اتاق کودک استفاده کنید.

جا لباسی در اتاق کودک

جا لباسی در اتاق کودک

همه وسایل خود را به دیوار نصب کنید

برخی از افراد طرفدار مد دوست دارند از لباس و اکسسوری های خود برای دکوراسیون منزل استفاده کنند. در تصویر پایین می بینید که از کلاه و کروات برای طراحی دکوراسیون استفاده شده است.

طراحی دکوراسیون با لباس

طراحی دکوراسیون با لباس

منبع :

چیدانه

۴ نظر

  1. ممنون از ایده های خوبتون برای خونه های کوچیک خیلی مفید و کاربردی هستش.

  2. واقعا بزرگ ترین مشکل در اپارتمان های امروزی کمبود فضا هست.

  3. جا رختی هنری واقعا ایده ی قشنگ و جالبیه. ممنون از شما

  4. برای خانه های کوچک بسیار مفید است ولی به نظرم جا رختی مینیمال برای کسایی که لباس زیاد دارند مناسب نیست

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.