دکوراتور به صرفه

استخدام یک دکوراتور به صرفه بر اساس بودجه شما

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
بعضی اوقات شما نیازمند کمک فردی در تغییر دکوراسیون منزل خود هستید.اگرچه در گذشته استفاده از دکوراتور امتیازی برای ثروتمندان به حساب می آمد ، ولی اکنون استفاده از یک دکوراتور مجرب نه تنها مقرون به صرفه می باشد بلکه می تواند در بودجه شما نیز صرفه جویی شود.

حالا ما امروز در دکوراتور می خواهیم نکاتی را به شما در زمینه استفاده از یک دکوراتور داخلی به شما آموزش دهیم تا از بودجه خود به بهترین شکل استفاده کنید.

کارهای ساده خود انجام دهید

بهتر است در زمان تماس با دکوراتور خود دست خالی پیش او نروید.منظور ما این است که کارهایی که خود توانایی انجام آن را دارید انجام دهید مانند خرید رنگ ، وسایل اندازه گیری ، فرش ها و موکت ها ، تابلوهای هنری و غیره.

انجام یک سری تحقیق و جستجو هم باعث می شود تا دکوراتور شما تمرکز خود را در اجرای این پروژه بگذارد.

در مورد بودجه خود واقع گرا باشید

راجع بودجه ای که در اختیار دارید صادق بوده و بر اساس واقعیت ها در مورد آن تصمیم گیری کنید.دکوراتور شما باید بودجه دقیق شما را بداند و بررسی کند که آیا می تواند توقعات شما را اجرایی کند یا خیر.سعی کنید با افرادی هم که به شما وعده و وعید می دهند نیز کار نکنید.

مقاله مرتبط : تفاوت های طراح داخلی و دکوراتور

ترجیحا با یک فرد آشنا و دکوراتور به صرفه کار کنید

بعضی اوقات همسایه ای یا یکی از اعضای خانواده یا دوستی یک دکوراتور داخلی هستند.پس بهتر است که اول سراغ آنها بروید و صحبتی با آنها داشته باشید زیرا کار با آنها می تواند مبلغی را در بودجه شما کاهش دهد.

به دنبال دانشجویان یا کارآموزان و دکوراتور به صرفه باشید

خیلی از طراحان داخلی حاضر هستند بدون دریافت هزینه ای برای شما کار کنند و هم کسب تجربه داشته باشند و هم نمونه کاری برای خود آماده کنند.

می توانید وسایل خود را با تخفیف خریداری کنید.

بعضی اوقات برندهای معتبر در زمان های خاص تخفیف هایی بر اجناس خود اعمال می کنند که شما می توانید در این زمان ها وسایل موردعلاقه خود را خریداری کنید و در بودجه خود هم صرفه جویی داشته باشید.

درباره طرح کلی  از دکوراتور به صرفه سوال کنید.

دکوراتورها معمولا طرح کلی فضای موردنظر شما را آماده می کنند و اگر بودجه شما مناسب باشد می توانند تغییرات بهتری را نیز در طرح شما اعمال کنند.

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

یک نظر

  1. خیلی خوب بود. نکات خیلی جالبی برای ارتباط با یک دکوراتور گفته شد. ممنون از شما

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.