زیر لیوانی کنفی

ساخت زیر لیوانی کنفی برای تزئین میز پذیرایی

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

بسیاری از ما ترجیح می دهیم که نوشیدنی های خود را بر روی زیر لیوانی قرار دهیم. اگر آن زیر لیوانی ساخته ی دست خودمان هم باشد ، لذت بیشتری را احساس می کنیم. به همین خاطر آموزش زیر لیوانی کنفی را در این مطلب برای شما حاضر کرده ایم.

مقالات مرتبط

آموزش درست کردن زیرلیوانی شش ضلعی با پارچه های نمدی

خودتان بسازید

فصل تابستان فرا رسیده و هوا رو به گرم شدن رفته است. بسیاری از ما دوست داریم که عطش خود را در این فصل با نوشیدنی های سرد و خوشمزه فرو نشانیم. در پاسیو خنک و در کنار گیاهان خانگی بنشینیم و جرعه جرعه از نوشیدنی مان لذت ببریم. این لذت زمانی دو برابر خواهد شد که میز کوچک پاسیو خانه را ، به زیبایی تزئین کرده باشیم. برای این کار دکوراتور در این مطلب می خواهد ساخت یک زیر لیوانی کنفی زیبا را به شما آموزش دهد. این زیر لیوانی کنفی به سادگی و با ابزار در دسترس قابل ساخت است. پس با ما همراه شوید.

لوازم و وسایل مورد نیاز برای ساخت زیر لیوانی کنفی

  • مقداری کنف یا قیطون
  • چسب پارچه
  • چوب بستنی
  • نخ ، رنگ های مختلف
  • قیچی
  • سوزن نخ

    ساخت زیر لیوانی کنفی

    ساخت زیر لیوانی کنفی

مرحله اول ساخت زیر لیوانی کنفی

در اولین مرحله ، مقدار کمی از چسب پارچه را بر روی چوب بستنی قرار داده و سر کنف مورد نظر را به آن آغشته کنید. در طول کار ، از این روش برای چسباندن کنف استفاده کنید. این روش باعث می شود که کار شما تمیز و بی عیب از آب در بیاید و قطره های چسب اضافی بر روی کار باقی نماند.

مرحله اول

مرحله اول

مرحله دوم ساخت زیر لیوانی کنفی

پس از آن ، در سطحی مسطح شروع به گرد کردن کنف کرده و سعی کنید صفحه ای رول مانند از کنف را با این روش بسازید. همانطور که قبلا گفتیم ، بهتر است دقت کنید که سطح کار با قطره های اضافی چسب کثیف نشود. این کار را تا جایی انجام دهید که این صفحه کنفی به اندازه دلخواه شما بزرگ شود. توجه کنید که می خواهید آن را زیر چه سایز لیوانی قرار دهید. پس از آن قسمت اضافی کنف را قیچی کرده ، و انتهای آن را با چسب به خوبی محکم کنید.

گرد کردن کنف

گرد کردن کنف

نخ های رنگی مورد نظرتان را در دسترس قرار دهید. تنوع رنگ در این کار می تواند زیر لیوانی شما را زیباتر کند. ما در اینجا از سه رنگ قرمز ، آبی ، صورتی و زرد استفاده کرده ایم. به نظر می آید در کنار رنگ سفید کنف ، ترکیب خوبی را بسازند.

نخ های رنگی

نخ های رنگی

مرحله سوم ساخت زیر لیوانی کنفی

یک الگوی ساده را برای کارتان انتخاب کنید و دست به کار شوید. سوزن را نخ کنید و از بین حلقه های کنف عبور دهید. سعی کنید ریتم و توازن را در کار رعایت کنید. اگوی انتخابی ما در کار خطوط شعاعی دایره است که از مرکز عبور کرده و به لایه های پایانی رول کنفی می رسد. الگوی انتخابی شما می تواند متفاوت باشد.

مرحله سوم

مرحله سوم

این کار را با نخ هایی به رنگ های دیگر ادامه دهید. سعی کنید این کار را تمیز انجام دهید. گره های نخ را در زیر کار با مهارت پنهان کنید و نخ های اضافه را به کمک قیچی جدا کنید.

ادامه مرحله سوم

ادامه مرحله سوم

می توانید برای زیباتر شدن زیر لیوانی تان ، با استفاده از نخی به رنگ متفاوت ، گره های ریش ریش مانند را به لبه انتهایی رول کنفی متصل کنید. برای محکم تر شدن کار ، آن را دو گره بزنید. این کار باعث می شود زیر لیوانی بر روی میز بیشتر خودنمایی کند.

ایجاد ریش ریش آبی

ایجاد ریش ریش آبی

مرحله چهارم ساخت زیر لیوانی کنفی

اجازه دهید تا چسب به کار رفته در ساخت زیر لیوانی کاملا خشک شود. حالا کار شما به پایان رسیده و به همین سادگی یک زیر لیوانی برای زیباتر کردن میز مهمانی های خانوادگی تان دارید.

نمای بالا از زیر لیوانی

نمای بالا از زیر لیوانی

شما می توانید این زیر لیوانی های زیبا را در طرح و الگوهای بی شماری بسازید و به عنوان هدیه به دوستانتان ، که از داشتن وسایل تزئینی دست ساز لذت می برند ، هدیه دهید. یادمان باشد که همین وسایل کوچک می توانند لبخند را به لبان ما بیاورند.

لیوان ها روی زیرلیوانی های کنفی

لیوان ها روی زیرلیوانی های کنفی

منبع :

چیدانه

از اعضای تیم نویسندگان دکوراتور هستم. علاقمند به دنیای دکور ، طراحی و مد . برای تولید محتوای بهتر سایت تلاش می کنم.

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.