رنگ قهوه ای در دکوراسیون

از بژ تا رنگ قهوه ای سوخته در دکوراسیون داخلی

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

انتخاب رنگ و چیدن مناسب رنگ ها در کنار هم همواره چالشی بزرگ در طراحی دکوراسیون داخلی بوده است. به همین دلیل تمایل به رنگ های خنثی مثل رنگ های خاکی بیش از رنگ های دیگر است چون این رنگ ها تقریبا با هر رنگی همنشینی دارند و حسی طبیعی و آرامش بخش منتقل می کنند. گرچه امروزه رنگ خاکستری بیشتر باب شده است اما رنگ های خاکی خنثی همچنان مورد علاقه افرادی است که رنگ های گرم خنثی می پسندند. این رنگ ها همواره از جایگاه بالایی در طراحی برخوردارند زیرا یادآور طبیعت و فرهنگ ما هستند. رنگ خاک و گل و سفال. امروز می خواهیم در دکوراتور به طیف رنگی قهوه ای بپردازیم ، از بژ گرفته تا قهوه ای سوخته.

مقالات مرتبط

دکوراسیون کرم قهوه ای منزل مریم ، خانه ای گرم و صمیمی

رنگ خاکی سرد در طراحی دکوراسیون

اگر می خواهید فضای یک اتاق آفتاب گیر را ملایم کنید و در عین حال خنثی بودن آن را حفظ کنید ، رنگ خاکی یک گزینه بسیار مناسب برای شما است. خاصیت سرد بودن این رنگ برآمده از ته مایه خاکستری آن است. این رنگ چیزی مابین بژ و خاکستری است.

رنگ خاکی سرد

رنگ خاکی سرد

رنگ بژ ملایم در طراحی دکوراسیون داخلی

این رنگ بژ یک رنگ خنثای واقعی است ، با هر چیزی هماهنگ می شود و ملایمت آن از خفه بودن و گرفتگی فضا جلوگیری می کند. این رنگ دید و توجه را به مبلمان های موجود در اتاق معطوف می کند.

رنگ بژ ملایم

رنگ بژ ملایم

رنگ برنزه طلایی در طراحی داخلی

رنگ های خنثی با ته مایه عسلی-نارنجی در بین کسانی که می خواهند رنگ کفپوش چوبی و مبلمان چوبی منزل شان در دیوارها نیز جلوه کند ، بسیار پر طرفدارند. رنگ برنزه طلایی بسیار دعوت کننده و انتخاب مناسبی برای راهروهای بزرگ یا فضاهای ارتباطی است.

رنگ برنزه طلایی

رنگ برنزه طلایی

رنگ بژ متوسط در دکوراسیون داخلی منزل

این رنگ ته مایه سبز دارد. همانطور که در تصویر نشان داده شده ، این رنگ یک پس زمینه خاکی فوق العاده برای اثر هنری رنگارنگ فراهم آورده است.

رنگ بژ متوسط

رنگ بژ متوسط

رنگ خاکستری مایل به قهوه ای در دکوراسیون داخلی

این رنگ برای کسانی مناسب است که خواهان یک رنگ خنثای متفاوت هستند. رنگ خاکستری مایل به قهوه ای ، بژ سرد است که با ته رنگ صورتی ، گرم شده است. فقط به این نکته توجه کنید که هنگام رنگ آمیزی دیوار با ته رنگ های روشن تر خاکستری مایل به قهوه ای ، در ابتدا صورتی به نظر می رسد.

رنگ خاکستری مایل به قهوه ای

رنگ خاکستری مایل به قهوه ای

رنگ قهوه ای مایل به قرمز در دکوراسیون

قهوه ای های مایل به قرمز خاصیت روستیک به فضا می دهند زیرا یادآور خاک رس و سفال هستند. به دلیل ته مایه قرمز ، این نوع قهوه ای دارای خاصیت انرژی بخشی است که قهوه ای های سردتر فاقد آن هستند.

رنگ قهوه ای مایل به قرمز

رنگ قهوه ای مایل به قرمز

رنگ شکلاتی در طراحی دکوراسیون داخلی

رنگ های قهوه ای گرم لذیذ هستند و به همین دلیل برای دکوراسیون آشپزخانه بسیار مناسبند. آنها به رنگ شکلات و دیگر مواد خوراکی از این قبیل هستند. بودن در فضایی با این رنگ خوشمزه احساس سرخوشی و لذت به فرد می دهد.

رنگ شکلاتی

رنگ شکلاتی

رنگ قهوه ای اسپرسو در دکوراسیون داخلی منزل

این رنگ یک قهوه ای واقعی است. ته مایه آن قابل تشخیص نیست ، بنابراین یک رنگ بسیار قوی است که به آسانی در یک فضای بزرگ جا می گیرد. به دلیل ماهیت سخت و مستحکمی که این رنگ دارد ، رنگ های تأکیدی پر حرارت ، مانند آبی در این تصویر ، غنی بودن این قهوه ای را کامل می کند. خانه ای گرم و دلچسب مثل قهوه با رنگ قهوه ای داشته باشید.

رنگ قهوه ای اسپرسو

رنگ قهوه ای اسپرسو

رنگ قهوه ای سوخته ( قهوه ای مایل به سیاه ) در دکوراسیون داخلی

عمیق ترین سایه های قهوه ای تقریبا مایل به سیاه به نظر می رسد بنابراین کاربرد این رنگ در دکوراسیون بسیار جسورانه و در عین حال زیبا است. این رنگ غنی ترین و بارورترین بخش زمین را به نمایش می گذارد که در عین تیره بودن می تواند بسیار آرامش بخش باشد.

رنگ قهوه ای سوخته

رنگ قهوه ای سوخته

منبع :

چیدانه

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.