فلاش تانک سرویس بهداشتی

کدام فلاش تانک مناسب سرویس بهداشتی شماست؟

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

فلاش تانک ها امروزه تبدیل شده اند به یکی از وسائل بهداشتی که در هر خانه ای موجود هستند که عموماً در توالت‌ های فرنگی به‌ کاربرده ‌می‌ شد ، اما با توجه به این که استفاده از این وسیله تمیزتر و بهداشتی تر بوده امروزه در توالت های نشسته یا همان تخت هم به کار برده می شود.

مکانیزم عملکردی و ساختار

از یک منبع ذخیره آب که از نوعی پلاستیک UPVC درست‌ شده و لوله انتقال آب به کاسه توالت ، تشکیل می‌ شود. عملکرد آن به این گونه است که با کشیدن زنجیر یا فشار دکمه تخلیه آب سوپاپ تخلیه جابجا شده و آب با فشار تخلیه می‌ شود.

فلاش تانک

فلاش تانک

فلاش تانک های دوگانه

در مدل های های دوگانه مخزن به دو قسمت کوچک و بزرگ تقسیم‌ شده و خروجی هر کدام از این دو قسمت نیز جداگانه قابل تنظیم است. استفاده‌ کننده به فراخور نیاز در هر بار استفاده خود یکی از دکمه‌ های کوچک یا بزرگ را خواهد فشرد . بدین ترتیب حجم قابل‌ توجهی از آب شربی که در شرف تبدیل به فاضلاب بود ، ذخیره‌ سازی و حفظ می‌ شود . استفاده از انواع دوگانه می‌ تواند ۵۰ تا ۷۰ درصد در این بخش صرفه جوئی به دنبال داشته باشد. این مدل به دو زمانه نیز مشهور هستند.

فلاش تانک دوگانه

فلاش تانک دوگانه

فلاش تانک آنتی باکتریال

از لحاظ عمل کردی و شکل ظاهری فرقی با انواع دیگر ندارد ، فقط در ساختار آن از مواد و مصالح آنتی باکتریال استفاده شده است.

فلاش تانک آنتی باکتریال

فلاش تانک آنتی باکتریال

فلاش تانک اتوماتیک

نوع دیگری می باشد که اتوماتیک بوده و با باز شدن درب سرویس بهداشتی به صورت اتوماتیک شروع به کار می نماید. نوع اتوماتیک به میزان معین مخزن آب را تخلیه می نماید.

فلاش تانک اتوماتیک

فلاش تانک اتوماتیک

فلاش تانک توکار

مدل های توکار نوع دیگری هستند که مخزن آن در دیوار قرار گرفته و دکمه تخلیه آب آن در دیوار تعبیه شده است و مناسب برای مکان ها شلوغ و ارگان ها می باشد. این مدل برای استفاده در منزل هم بسیار کارآمد هستند چرا که هم فضای کمتری را اشغال می کنند هم ظاهر بهتری به سرویس بهداشتی شما می دهند. البته باید به این نکته هم توجه کنید که اگر می خواهید از نمونه تو کار استفاده کنید باید قبل از اتمام کار تاسیسات سرویس بهداشتی تان به فکر نصب آن ها باشید.

فلاش تانک توکار

فلاش تانک توکار

یکی از نکاتی که در استفاده باید مورد توجه باشد میزان آب مصرفی این محصولات است. چرا که فقط ۲۰ درصد مصرف آب در توالت‌ ها صرف نظافت شخصی می‌ شود و ۸۰ درصد بقیه آبی است که در خروجی فلاش‌ تانک‌ ها مستقیماً به فاضلاب تبدیل می‌ شود. پس در انتخاب حتما این نکته را مورد توجه قرار دهید.

انواع فلاش تانک

انواع فلاش تانک

منبع :

چیدانه

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.