انرژی مثبت فنگ شویی

انرژی مثبت فنگ شویی برای دکوراسیون داخلی شادی بخش

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

خانه ها ، پناهگاه و مأمن امن ما هستند و با اندکی تفکر و تلاش می توانند ما را در داشتن ذهنی آرام و چشم اندازی آرامش بخش یاری کنند. سعی کنید انرژی مثبت فنگ شویی را در منزل تان جاری سازید و از زندگی سالم تر و موفق تری برخوردار شوید

مقالات مرتبط

انتخاب رنگ با اصول فنگ شویی در منزل

فنگ شویی

خانه ها ، پناهگاه و مأمن امن ما هستند و با اندکی تفکر و تلاش می توانند ما را در داشتن ذهنی آرام و چشم اندازی آرامش بخش یاری کنند. در باور فنگ شویی رعایت یک سری اصول ساده در دکوراسیون داخلی منزل ، می تواند شما را تا حد زیادی به آرامش و خوشبختی درونی نزدیک گرداند. 

پس سعی کنید انرژی مثبت فنگ شویی را در منزل تان جاری سازید و از زندگی سالم تر و موفق تری برخوردار شوید. دکوراتور در این مطلب می خواهد چند اصول ساده ی فنگ شویی را به شما معرفی کند تا انرژی های مثبت را در منزل تان پراکنده کنید.

شادی در فنگ شویی

شادی در فنگ شویی

انرژی و فنگ شویی

فنگ شویی که در اصل «باد و آب» ترجمه می شود ، یک سیستم و نظریه ی چینی ۵۰۰۰ ساله بر اساس مجموعه ای از قوانین و اصول جهانی طبیعت است ، که بر محیط زندگی ما حاکم است.

به اعتقاد بسیاری از افراد ، این قوانین به ما در به دست آوردن شادی ، سلامتی ، خوشبختی و آزادی کمک می کنند. با وجودی که هیچ پژوهش علمی ، اصول فنگ شویی را ثابت نکرده است ، صدها متخصص فنگ شویی همچنان مصر بر ادعاهایشان هستند.

درب و فنگ شویی

درب و فنگ شویی

درب در فنگ شویی

در گویش فنگ شویی ، درب ورودی منزل شما «مدخل انرژی» خوانده می شود. با تمیز نگه داشتن آن و نورپردازی مناسب ، به آوردن انرژی مثبت فنگ شویی به منزل تان کمک کنید. در هم ریختگی های پشت درب ، از سمت داخل را برطرف کنید تا مانع ورود این انرژی مثبت نشوند. فنگ شویی ، ورودی خانه شما را متحول می کند!

رنگ آمیزی درب ورودی به رنگ سبز ، رشد ، به رنگ قرمز ، ثروت ، به رنگ آبی ، آسایش ، و به رنگ قهوه ای ، پایداری را به منزل شما می آورد. حتی کسانی که از قوانین فنگ شویی تبعیت نمی کنند ، باید بدانند یک تغییر ، به سادگی زدن رنگ جدید به درب ورودی می تواند حال و هوایشان را از این رو به آن رو کند.

نظم در فنگ شویی

نظم در فنگ شویی

خانه تکانی

در هم ریختگی ، دشمن فنگ شویی است. هوا و انرژی باید قادر به حرکت باشند و در هم ریختگی ، مانند یک علامت توقف برای انرژی مثبت فنگ شویی است ، که آن را حبس می کند و شما را در گذشته نگه می دارد.

در بعضی از فرهنگ های آسیایی ، خانه تکانی بهاره سه روز قبل از سال نو آسیایی انجام می شود که نشانه ی زدودن هر گونه بد شانسی است. مردم در این فرهنگ ها ، تا سال نو بعدی رفت و روب نمی کنند تا بتوانند غبار خوش شانسی را در گوشه ی خانه شان جمع کنند.

هر گونه شی شکسته را دور بیندازید ، لامپ های حبابی دمیده شده را جایگزین کنید و نسبت به اشیایی که در ۱۲ ماه اخیر بی استفاده مانده اند یا خراب شده اند ، بی رحم باشید. بعد از تمیزکاری ، دست خود را زیر آب روان به مدت حداقل سه دقیقه بشویید. این کار همه ی انرژی منفی را که در طی فرآیند تمیز کردن به دستان شما منتقل شده است ، می شوید.

مگنت در فنگ شویی

مگنت در فنگ شویی

مگنت ها

مگنت های نگهدارنده ی کاغذ ، تنها یک عنصر دکوری زیبا نیستند. آنها همچنین می توانند باعث ترویج رشد و قدرت در فنگ شویی شوند. مگنت های گرد، پایداری زمین را تسخیر می کنند.

یکی از این مگنت ها را در اتاق مطالعه یا اتاق کار خود قرار دهید و به افزایش خلاقیت و ترغیب ایده های نو کمک کنید. گذاشتن یک مگنت شفاف روی صورت حساب طلبکاری ، باعث افزایش ثروت می شود.

اما حواس تان باشد آنها را روی قبض هایی که باید پرداخت کنید قرار ندهید ، چون ممکن است هزینه های شما را افزایش دهد. مگنت های مورد علاقه تان را جمع آوری کنید و آنها را برای شانس بیشتر ، در کنار هم به نمایش بگذارید.

گیاهان در فنگ شویی

گیاهان در فنگ شویی

گیاهان

گیاهان ، انرژی زیادی به فضای یک خانه یا محیط کار می آورند. فضاهای اداری خانگی ، به بیشترین انرژی مثبتی که بتوانید گرد آورید نیاز دارند. بنابراین چرا این انرژی را از گیاهان پر جنب و جوش و پر حرارت نگیرید؟ گیاهان بزرگی مثل زنبق ، بامبو و گونه های یشم ، در صدر این لیست انرژی بخش قرار دارند.

اگر فضای کافی ندارید ، یگ گیاه خانگی کوچک بهتر از هیچی است. گیاهان خود را سالم نگه دارید و به آنها برسید و آنها در نهایت مهربانی به شما پاسخ خواهند داد.

رخت شوی خانه منظم

رخت شوی خانه منظم

لوازم گردگیری

چوب های گردگیری و جاروب ها ، برای برطرف کردن درهم ریختگی و آلودگی در خانه هایمان به کار می روند. به اعتقاد فنگ شویی ، آنها بخشی از انرژی منفی منزل را حمل می کنند. نگهداری آنها در فضاهای بیرونی ممکن است خوب باشد اما الزاما مؤثر نیست. آنها را به صورت برعکس در یک قفسه نگهداری کنید تا انرژی منفی را مسدود کنید.

حواس تان باشد که قفسه یا گنجه ای که برای نگهداری جاروب و چوب گردگیری استفاده می کنید ، در غذاخوری تان نباشد. زیرا اتاق غذاخوری نشان دهنده ی طعام و ثروت است و شما قصد ندارید آنها را بزدایید. ضمنا بهتر است در اتاق جلویی منزل تان نیز قرار نگیرند ، زیرا ممکن است انرژی مثبت فنگ شویی که به منزل شما می رسد را دور کنند.

پارتیشن

پارتیشن

پارتیشن

پارتیشن ها ، به شدت در میان چینی ها معروف هستند. زیرا یک راه مؤثر و زیبا برای مسدود کردن انرژی است ، که به سرعت در حال جا به جا شدن است. به طور ایده آل انرژی باید به آرامی در سرتاسر منزل شما بچرخد و جریان داشته باشد.

اگر درب ورودی شما دقیقا روبروی درب پشتی قرار داشته باشد ، انرژی به سرعت از یکی به سمت دیگری می رود و اصلا سودی به شما نمی رساند. سعی کنید یک پارتیشن کوچک در جایی بین آنها قرار دهید تا مسیر انرژی را منحرف کنید.

اگر اتاقی مختص فضای کاری یا مطالعه ندارید ، از یک پارتیشن برای جدا کردن آن از بقیه ی فضاها استفاده کنید. این اقدام انرژی کاری را تا جایی که ممکن است برای شما حفظ می کند.

آرامش در نشیمن

آرامش در نشیمن

موسیقی

موسیقی یک عنصر مثبت و آرامش بخش در فنگ شویی است. اگر خانه ی شما خیلی ساکت است ، ممکن است انرژی غیر فعال داشته باشید ، که می تواند روی کل خانواده ی شما اثر بگذارد. حتی باعث ناخوشی شما شود.

یک فرصت عالی برای جاری کردن یانگ یا انرژی مثبت فنگ شویی ، زمانی است که شما خانه تان را تمیز یا روفت و روب می کنید. بنابراین تمام پنجره ها را باز کنید ، موسیقی را بلند کنید و حرکت کنید.

به صورت یک برنامه ی منظم ، موسیقی آرامی را هفته ای یک بار برای ۱۰ دقیقه در طی چندین ماه روشن کنید و یک بهبود دائمی در سطح انرژی خود خواهید دید. با این اقدامات آرامش در نشیمن با فنگ شویی را تجربه خواهید کرد.

فنگ شویی در اتاق خواب

فنگ شویی در اتاق خواب

وسایل الکترونیکی

گفته می شود وسایل الکترونیکی ، از طریق میدان های الکترومغناطیسی انرژی منفی تولید می کنند. به طور ایده آل ، شما باید تا حد ممکن در معرض دستگاه های بی شماری که در خانه های امروزی وجود دارد ، قرار نگیرید.

اتاق خواب محلی برای استراحت است و خواب بی وقفه برای دست یابی به یک زندگی موفق و بارور ضروری است. این دو ایده را امتحان کنید تا جریان انرژی منفی را کاهش دهید. ساعت زنگ دار خود را حداقل ۳ متر از تخت خواب تان دور بگذارید. اگر قصد ندارید تلویزیون را از اتاق خواب خارج کنید ، آن را در یک کمد قرار دهید و زمانی که می خواهید بخوابید درب آن را ببندید.

منبع :

چیدانه

از اعضای تیم نویسندگان دکوراتور هستم. علاقمند به دنیای دکور ، طراحی و مد . برای تولید محتوای بهتر سایت تلاش می کنم.

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.