لوستر چشمگیر

ساخت لوستر چشمگیر با کاغذهای شیرینی

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

در تغییر دکوراسیون منزل ، به جای آن که وسیله ای را دور بیندازید ، به فکر نوسازی و استفاده ی مجدد آن باشید. با ساخت یک لوستر چشمگیر از لوستر قدیمی خود ، جلوه ای بی نظیر به دکوراسیون منزل تان بدهید.

مقالات مرتبط

قاب آینه کنفی ، با کمترین هزینه یک قاب آینه فانتزی بسازید!

خودتان بسازید

وقتی مشغول تغییر دکوراسیون خانه تان هستید ، شاید به وسایل دور ریختنی برخورد کنید که بشود با ایجاد اندک تغییراتی ، دوباره از آن ها در تزیین و طراحی دکوراسیون داخلی منزل استفاده کرد.

مثلا می توانید با استفاده از کاغذهای شیرینی ، به لوستر زیبای خود که در بالای میز غذاخوری تان نصب کرده اید ، چهره ای متفاوت ببخشید و آن را به صورت لوستر چشمگیر دربیاورید. با این مطلب از دکوراتور همراه باشید.

لوستر دست ساز

لوستر دست ساز

وسایل و لوازم مورد نیاز برای ساخت لوستر چشمگیر

  • چسب 
  • کاغذ شیرینی
  • لوستر کاغذی 

    چسباندن کاغذ شیرینی

    چسباندن کاغذ شیرینی

انتهای کاغذهای شیرینی را به چسب آغشته کنید و آن ها را دور تا دور لوستر بچسبانید. دقت کنید که کاغذهای شیرینی را جوری به هم بچسبانید که فضای خالی بین آن ها نماند. سعی کنید که آن ها را خیلی فشرده و نزدیک به هم بچسبانید. 

مراحل آخر ساخت لوستر

مراحل آخر ساخت لوستر

فشرده تر چسباندن این کاغذها به هم ، لوستر چشمگیر تری ایجاد می کند. حتما هم احتیاجی نیست که کاغذهای شیرینی ، هم رنگ لوستر شما باشند. می توانید از رنگ های دیگری نیز برای این کار استفاده کنید. هدف فقط تغییر چهره لوستر شما است. 

جلوه ی نهایی لوستر

جلوه ی نهایی لوستر

حالا وقت آن رسیده است که لوستر چشمگیر و دست ساز خودتان را در سالن غذاخوری بیاویزید و از زیبایی بی نظیر آن لذت ببرید. وجود وسیله هایی که خودتان در درست کردنشان نقش داشته اید ، در فضای داخلی خانه حس بهتری را به شما منتقل می کند.

منبع :

چیدانه

از اعضای تیم نویسندگان دکوراتور هستم. علاقمند به دنیای دکور ، طراحی و مد . برای تولید محتوای بهتر سایت تلاش می کنم.

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.