لوستر چشمگیر

ساخت لوستر چشمگیر با کاغذهای شیرینی

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

در تغییر دکوراسیون منزل ، به جای آن که وسیله ای را دور بیندازید ، به فکر نوسازی و استفاده ی مجدد آن باشید. با ساخت یک لوستر چشمگیر از لوستر قدیمی خود ، جلوه ای بی نظیر به دکوراسیون منزل تان بدهید.

مقالات مرتبط

قاب آینه کنفی ، با کمترین هزینه یک قاب آینه فانتزی بسازید!

خودتان بسازید

وقتی مشغول تغییر دکوراسیون خانه تان هستید ، شاید به وسایل دور ریختنی برخورد کنید که بشود با ایجاد اندک تغییراتی ، دوباره از آن ها در تزیین و طراحی دکوراسیون داخلی منزل استفاده کرد.

مثلا می توانید با استفاده از کاغذهای شیرینی ، به لوستر زیبای خود که در بالای میز غذاخوری تان نصب کرده اید ، چهره ای متفاوت ببخشید و آن را به صورت لوستر چشمگیر دربیاورید. با این مطلب از دکوراتور همراه باشید.

لوستر دست ساز

لوستر دست ساز

وسایل و لوازم مورد نیاز برای ساخت لوستر چشمگیر

  • چسب 
  • کاغذ شیرینی
  • لوستر کاغذی 

    چسباندن کاغذ شیرینی

    چسباندن کاغذ شیرینی

انتهای کاغذهای شیرینی را به چسب آغشته کنید و آن ها را دور تا دور لوستر بچسبانید. دقت کنید که کاغذهای شیرینی را جوری به هم بچسبانید که فضای خالی بین آن ها نماند. سعی کنید که آن ها را خیلی فشرده و نزدیک به هم بچسبانید. 

مراحل آخر ساخت لوستر

مراحل آخر ساخت لوستر

فشرده تر چسباندن این کاغذها به هم ، لوستر چشمگیر تری ایجاد می کند. حتما هم احتیاجی نیست که کاغذهای شیرینی ، هم رنگ لوستر شما باشند. می توانید از رنگ های دیگری نیز برای این کار استفاده کنید. هدف فقط تغییر چهره لوستر شما است. 

جلوه ی نهایی لوستر

جلوه ی نهایی لوستر

حالا وقت آن رسیده است که لوستر چشمگیر و دست ساز خودتان را در سالن غذاخوری بیاویزید و از زیبایی بی نظیر آن لذت ببرید. وجود وسیله هایی که خودتان در درست کردنشان نقش داشته اید ، در فضای داخلی خانه حس بهتری را به شما منتقل می کند.

منبع :

چیدانه

از اعضای تیم نویسندگان دکوراتور هستم. علاقمند به دنیای دکور ، طراحی و مد . برای تولید محتوای بهتر سایت تلاش می کنم.

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.