پوشاندن درب ها

رازهای پوشاندن درب ها در دکوراسیون داخلی

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

در خانه و محل کار بسیاری از ما در بعضی موارد ، ممکن است درب هایی وجود داشته باشند که به طراحی داخلی فضا لطمه بزنند. این موضوع به ویژه در بازسازی های خودسرانه و بدون حضور طراح اتفاق می افتد. با دکوراتور در این مطلب جذاب همراه باشید تا آنچه باید درباره پوشاندن درب ها در دکوراسیون داخلی منزل بدانید را ، به شما بگوییم.

مقالات مرتبط

انواع درب ورودی منزل ، از دکوراسیون تان محافظت کنید!

ترفندهای دکوراسیون

در خانه و محل کار بسیاری از ما در بعضی موارد ، ممکن است درب هایی وجود داشته باشند که به طراحی داخلی فضا لطمه بزنند. این موضوع به ویژه در بازسازی های خودسرانه و بدون حضور طراح اتفاق می افتد.

علاوه بر آن ، امروزه در تمام برج ها و آپارتمان های بلند ، پله اضطراری وجود دارد که درب آن نیز معمولا داخل پذیرایی مهمان یا نشیمن باز می شود. این درب ها مطمئنا دکوراسیون داخلی منزل شما را تحت تاثیر قرار می دهند و دنبال راهی می گردید که آنها را مخفی کنید.
با دکوراتور در این مطلب جذاب همراه باشید تا راز های مخفی کردن درب های اضافی در دکوراسیون داخلی ، و آنچه باید درباره پوشاندن درب ها در دکوراسیون داخلی منزل بدانید را ، به شما بگوییم. 

نقاشی روی درب

نقاشی روی درب

نقاشی برای پوشاندن درب ها

دیوارهای بی نظیر ، با رنگ و نقاشی های ساده و ارزان! می توانید کل دیواری که درب روی آن قرار دارد را ، به دست یک هنرمند نقاش بسپارید تا روی آن را با یک نقاشی زیبا تزیین کند و درب شما ، پشت طرح های شلوغ این نقاشی پنهان شود. دقیقا مثل چیزی که در عکس بالا می بینید. این نقاشی ها ، حتی می توانند تبدیل به یک وسیله دکوری تزیینی در دکوراسیون داخلی منزل شما شوند. 

کاغذ دیواری روی درب

کاغذ دیواری روی درب

درب های مخفی شده پشت کاغذ دیواری ها

اگر فکر می کنید که نقاشی روی این درب ها وقت گیر هستند و بوی رنگ ها هم شما را اذیت می کنند ، به سراغ کاغذ دیواری ها بروید.

کاغذ دیواری ها ، جلوه ای مدرن در دکوراسیون خانه شما ایجاد می کنند ، و میزان زمانی که برای آن ها صرف می کنید تا درب های مورد نظرتان را بپوشانید ، بسیار کمتر از نقاشی ها است. ولی در عوض ، نتیجه استفاده از کاغذ دیواری ها بسیار هیجان انگیز تر است.

پوشاندن درب با تابلو

پوشاندن درب با تابلو

پوشاندن درب ها با تابلوهای زیبا

یک پیشنهاد دیگر هم ، استفاده از تابلوهای بزرگ و خیره کننده است که درب ها می توانند پشت آن ها مخفی شوند. با استفاده از این تابلوها ، می توانید دکوراسیون منزل خود را زیر و رو کنید و درب های مورد نظرتان را هم کاملا از نظر بپوشانید و به جای آن ها ، یک اثر هنری زیبا و چشم نواز را بنشانید.

آینه روی درب

آینه روی درب

استفاده از آینه های قدی روی درب ها

همه ما خوب می دانیم که آینه ها ، عناصر جلوه بخش در دکوراسیون منزل هستند. پس از آن ها استفاده کنید و به جای درب های مخفی یا درب های بلا استفاده ، این آینه های قدی زیبا را بنشانید تا هم دکوراسیون داخلی خانه تان جلوه ای نو پیدا کند ، هم درب های بلا استفاده خانه تان کاربری جدیدی پیدا کنند.

پوشش درب با مصالح

پوشش درب با مصالح

پوشاندن درب ها با مواد و مصالح

کل دیوار را با استفاده از یک متریال ، که ظاهر هماهنگی دارد ، بپوشانید. این کار باعث می  شود تا درب ها در پشت خطوط یا طرح های منظم این مواد و مصالح ، پنهان شوند. سعی کنید از مواد و مصالحی استفاده کنید که خطوط عمودی دارند. همچنین باید به تقسیم بندی این مواد و مصالح هم دقت کنید تا دقیقا روی درب ها را پوشش دهند.

درب و کتابخانه

درب و کتابخانه

درب هایی از جنس کتابخانه های جذاب

روی درب های بلا استفاده تان چند شلف یا طبقه اضافه کنید ، تا بتوانید روی ان ها را کتاب بچینید. حتی می توانید برای دور تا دور این طبقه ها هم ، دیواره ای تعریف کنید و کاملا کارایی درب های بلا استفاده را به کتابخانه ای جذاب تغییر دهید. حتی می توانید از شلف های معلق استفاده کنید.

پرده برای پوشاندن درب

پرده برای پوشاندن درب

پرده ها برای پوشاندن درب ها

در آخر هم می رسیم به ایده جذاب استفاده از پرده ها. در طراحی دکوراسیون داخلی خانه ، هر جایی که احساس کردید به پوشاننده های خلاقانه احتیاج دارید ، می توانید از پرده ها کمک بگیرید. پرده ها ، پوشاننده های حرفه ای هستند که به راحتی روی درب های شما را می پوشانند و آن ها را از دید پنهان می کنند. 

منبع :

چیدانه

از اعضای تیم نویسندگان دکوراتور هستم. علاقمند به دنیای دکور ، طراحی و مد . برای تولید محتوای بهتر سایت تلاش می کنم.

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.