ترکیب رنگی بنفش در طراحی دکوراسیون

۷ ترکیب رنگی بنفش در دکوراسیون منزل!

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

بنفش ار آن دسته از رنگ های مسحور کننده ای است که هر بیننده ای را به خود جذب می کند.از آن رنگ هایی که حس رمز آلود عجیبی به فضا می دهند.تصور  کنید ترکیب بی نظیر این رنگ اسرار آمیز با سایر رنگ ها در دکوراسیون منزل شما تا چه حد می تواند شگفت انگیز باشد. برای شگفت زده شدن با دکوراتور همراه باشید.

مقالات مرتبط

رنگ بنفش تیره با چه رنگ هایی ست می شود؟

ترکیب رنگی بنفش با سفید

سفید از آن رنگ های خنثی و خوش ترکیب است که با هر رنگی به سادگی ترکیب می شود اما ترکیب رنگ سفید با بنفش چیز دیگری است.از آن  ترکیب های  بی نظیر و سحر انگیزیست که شما برای غذاخوری خود به دنبالش بودید.

ترکیب رنگی بنفش

ترکیب رنگی بنفش

حس آرامش با ترکیب رنگی بنفش و آبی

آبی از آن رنگ هایی است که اسمش هم آرامش میاورد! چه آبی تیره و چه آبی مایل به سفید دوست داشتنی. حالا به ترکیبش با بنفش فکر کنید ، آن هم از بنفش های شادی که بی نهایت فضای شمارا دگرگون می کند. به سادگی می توانید با انتخاب این دو رنگ در کنار هم به فضای خود روح تازه ای ببخشید و غرق در آرامشی توام با لذتی بی نظیر شوید.

ترکیب رنگ بنفش

ترکیب رنگ بنفش

ترکیب رنگی بنفش با قهوه ای

فکر نکنید در این ترکیب منظورم از بنفش از آن پر رنگ هایی است که چشم آدم را می زند آن هم در کنار یک قهوه ای نه چندان دل چسب! نه ، منظورم یک بنفش یاسی بی نهایت ملایم در کنار یک قهوه ای سوخته و یا قهوه ای خاکی است که برای اتاق خواب تان بی نهایت مناسب و آرامش بخش است.

رنگ بنفش

رنگ بنفش

ترکیبی از طبیعت با ترکیب رنگی بنفش و سبز

سبز ملایم در کنار بنفشی سحرانگیز نتیجه اش می شود یک ترکیب دکوراسیون بی نظیر که آدم دلش نمی خواهد چشم از آن بردارد. در این ترکیب بنفش خاکستری نقش زمینه خنثی را دارد که توانسته در کنار سبز بی نظیر خوش بدرخشد.

رنگ بنفش در دکوراسیون

رنگ بنفش در دکوراسیون

 ترکیبی متعادل با ترکیب رنگی بنفش و نارنجی

از آن ترکیب های دوست داشتنی بسیار بامزه ای است که دل شما را می برد.نیاز نیست حتما در ترکیب رنگ فضایتان از یک رنگ در حجم زیاد استفاده کنید.همان طور که می بینید در این فضا در کنار یک دیوار بنفش کم رنگ از کوسن های کوچک به رنگ های نارنجی استفاده شده که همین حجم کوچک از رنگ نارنجی تاثیر خود را در فضا گذاشته است و در این ترکیب نسبتا سرد بنفش حضور همین حجم کم از رنگ نارنجی حس گرمای متعادلی را به فضا بخشیده است.

رنگ بنفش در طراحی دکوراسیون

رنگ بنفش در طراحی دکوراسیون

ترکیب رنگی بنفش و صورتی

شک نکنید این ترکیب دلربا همان ترکیبی است که مدت ها برای اتاق کودک دلبندتان به دنبالش می گشتید. از آن دسته ترکیب هایی است که که حتما کودکانتان عاشقش می شوند به خصوص اگر فسقلی شما یک دختر دوست داشتنی  باشد به خوبی می تواند در چنین فضایی آرامش و انرژی را یکجا در کنار هم خواهد داشت.چه لذتی بالاتر از این!

بنفش در طراحی دکوراسیون

بنفش در طراحی دکوراسیون

ترکیب بنفش با بنفش!

تعجب نکنید ترکیب بی نظیری خواهد شد اما باید توجه داشته باشید که طیف های متفاوتی از رنگ بنفش را در کنار هم قرار دهید تا همان ترکیب بی نظیر و سحر آمیز را برای شما ایجاد کند. از طیف های بنفش ارغوانی در کنار یاسی و یا بنفش خاکستری برای فضا استفاده کنید و برای روح بخشیدن بیشتر به فضا یک بنفش پر رنگ مایل به صورتی حتما گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

ترکیب بنفش با بنفش

ترکیب بنفش با بنفش

منبع :

چیدانه

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.