میزهای اتو در دکوراسیون

۷ جای مناسب برای میزهای اتو در دکوراسیون منزل!

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با میز اتوی خود درگیر ، و از جا دادن آن در فضای داخلی خانه تان عاجز شده باشید. اما ما امروز می خواهیم به شما ۷ پیشنهاد ارائه دهیم که بتوانید برای میزهای اتو در دکوراسیون منزل تان ، جایی ثابت پیدا کنید و دیگر نگران در چشم بودن آن ها نباشید.

مقالات مرتبط

۵ میز اتو جدید که در گوشه و کنار خانه قایم می شوند

ترفندهای دکوراسیون

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با میز اتوی خود درگیر ، و از جا دادن آن در فضای داخلی خانه تان عاجز شده باشید. اما ما امروز می خواهیم به شما ۷ پیشنهاد ارائه دهیم که بتوانید برای میزهای اتو در دکوراسیون منزل تان ، جایی ثابت پیدا کنید و دیگر نگران در چشم بودن آن ها نباشید و مشکلات مخفی کردن آن ها را نداشته باشید. پس تا انتهای این مطلب جذاب با دکوراتور همراه باشید. 

میز اتوی جمع شونده در پشت در کابینت

میز اتوی جمع شونده در پشت در کابینت

میز اتو جمع شونده در پشت در کابینت

کابینت هایی که در فضای رخت شوی خانه قرار دارند ، بهترین مکان برای گذاشتن میزهای اتو هستند. می توانید صفحات میز اتو را توسط اهرم هایی همانند آنچه که در عکس بالا می بینید ، به پشت در کابینت ها متصل کنید. البته توجه داشته باشید که صفحه رویی میز اتویتان ، باید تاشو باشد. 

میز اتو درون کمد

میز اتو درون کمد

میز اتو درون کمد 

اگر در خانه تان رخت شوی خانه ندارید و لباس ها را در اتاق خوابتان اتو می کنید ، کمدهایی که در این فضا قرار دارند ، بهترین گزینه هستند تا میز اتویتان را درون آن ها قرار دهید و فضایی مناسب برای میزهای اتو در دکوراسیون ، ایجاد کنید.

در عکس بالا می توانید ببینید که به چه چیزهایی برای اتصال این میزها به درون کمدها نیاز دارید. این میزهای اتو در دکوراسیون ، به راحتی قابل دسترسی هستند و همچنین به راحتی جمع ، و از جلوی چشم ناپدید می شوند. 

میز اتوی جمع شونده درون کشو

میز اتوی جمع شونده درون کشو

میز اتو جمع شونده درون کشو

برخی از میزهای اتو ، صفحه ای تاشو دارند که برای فضاهای کوچک بسیار مناسب هستند. این میزهای اتو در دکوراسیون ، به راحتی در هر فضایی جای میگیرند. مخصوصا در فضاهای کوچکی مثل کشوها . 

میزهای جمع شونده

میزهای جمع شونده

این میزهای جمع شوند هم به راحتی قابل دسترسی هستند. آن ها به وسیله صفحات و اهرم هایی خاص درون کشوها و یا هر فضای کوچک دیگری جای میگیرند. برای این که چنین میزهای اتو در دکوراسیون هیجان انگیزی داشته باشید ، می توانید از نجاری محله تان یا شرکت هایی که طراحی کابینت انجام می دهند کمک بگیرید. 

میز اتوی کشویی

میز اتوی کشویی

میزهای اتوی کشویی

در قسمت قبل راجع به میزهای اتو در دکوراسیون گفتیم که درون کشوها جای می گیرند. ولی در این قسمت می خواهیم میزهای اتویی را به شما معرفی کنیم که دارای غلطک هستند و عملکردی همانند کشو ها دارند.

عکس بالا ، نمونه زیبایی از این میزهای اتو را به شما نشان می دهد. فقط کافی است تا ریل های زیر کشو را در زیر میز اتو قرار دهید و به راحتی آن ها را به زیر هر صفحه ای که خواستید جای بدهید.  

میز اتوی دیواری

میز اتوی دیواری

میزهای اتوی دیواری 

همان طور که از اسم این میزهای اتو مشخص است ، می توان حدس زد که این میزها به دیوار متصل می شوند. شما می توانید بنا بر سلیقه خودتان این میز های اتو را ، مانند عکس بالا ، درون یک کمد مخفی کنید ، یا این که آن ها را همان طور به دیوار آویزان کنید. 

میز اتو در فرورفتگی

میز اتو در فرورفتگی

میزهای اتو در فرو رفتگی های دیوار 

میزهای اتوی دیواری ، که در قسمت قبل به آن ها اشاره کردیم را ، می توانید در فرورفتگی های دیوار هم جای دهید. یادتان هست که در مطلب ۷ پیشنهاد کاربردی برای فرورفتگی های دیوار ، به شما راه حل هایی برای پر کردن فرورفتگی های دیوار را نشان دادیم؟ این هم می تواند یک ایده دیگر باشد. 

منبع :

چیدانه

از اعضای تیم نویسندگان دکوراتور هستم. علاقمند به دنیای دکور ، طراحی و مد . برای تولید محتوای بهتر سایت تلاش می کنم.

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.