دکوراسیون اتاق خواب نوجوانان

۸ پیشنهاد ساده برای دکوراسیون اتاق خواب نوجوانان

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

با شروع روز وقتی به تقویم کوچک جیبی خودم نگاه کردم تا ببینم چه کارهایی برای انجام دادن دارم ، متوجه شدم که امروز روز نوجوان است و این بار تصمیم گرفتم که برایتان در مورد طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب نوجوانان که شاید بتوان آن را جزو سخت ترین کار ها دانست ، بنویسم ، حتما می پرسید چرا این کار سخت است ؟

مقالات مرتبط

طراحی اتاق نوجوان ، دکوراسیون اتاقش را دست کم نگیرید!

 با دکوراتور همراه باشید تا به در انتهای مطلب به جواب خود برسید.

کودکان خیلی زود بزرگ می شوند و به مرحله ای می رسند که نه دیگر می توان به آن ها کودک گفت و نه می توان آن ها را جوان صدا زد و این همان مرحله نوجوانی است. مرحله ای سخت. هم برای خودشان و هم برای پدر و مادر ها. در این مرحله از زندگی انتخاب هر چیزی از لباس گرفته تا دکوراسیون داخلی اتاق خواب ، سخت می شود. پس اگر می خواهید دکوراسیون داخلی اتاق خواب نوجوانتان را طراحی کنید ، حتما از ایده های خود او هم کمک بگیرید ، تا کارتان راحت تر شود.

اتاق نوجوان

اتاق نوجوان

رنگ ها در دکوراسیون اتاق خواب نوجوانان

از آن جایی که نوجوانان دوست دارند دوستانشان را به اتاق خود دعوت کنند ، پس باید فضایی را برای آن ها طراحی کنید که به آن افتخار کنند. برای این کار هم می توانید به سراغ رنگ ها بروید. در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب نوجوانتان از رنگ های شاد و انرژی بخش استفاده کنید تا او با افتخار اتاقش را به دوستانش نشان بدهد. توجه کنید که باید سعی کنید سلیقه او را هم در طراحی دکوراسیون داخلی اتاقش اعمال کنید.

رنگ های شاد

رنگ های شاد

طراحی مینیمال در دکوراسیون اتاق خواب نوجوانان

اتاق خواب نوجوانان را مینیمال طراحی کنید و کمدها و سبد ها و فضاهای انباری به اندازه کافی بگذارید تا شلوغی فضا کم تر به چشم بیاید. شما بهتر از من می دانید که نوجوان ها در این سن کم تر به نظم و طبقه بندی وسایلشان علاقه نشان می دهند. به طور مثال می توانید از پوف هایی که درون اتاق می گذارید به عنوان انباری وسایل استفاده کنید.

طراحی مینیمال

طراحی مینیمال

لوازم اتاق

سعی کنید همه وسایل و لوازم که نوجوان شما به آن علاقه مند است را در اتاق جای دهید. حتی اگر فکر می کنید که اتاق کمی شلوغ خواهد شد ، یادتان باشد ، نوجوان ها در این سن کمی حساس و زود رنج هستند و نیاز دارند که بیش تر به آن ها توجه شود. پس علاقه منندی هایشان را دست کم نگیرید و به آن ها به چشم ایده هایی خلاقانه برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب نگاه کنید.

لوازم اتاق

لوازم اتاق

دیوار در دکوراسیون اتاق خواب نوجوانان

نوجوان ها دوست دارند که علایقشان را روی دیوار و در معرض دید همه به نمایش در بیاورند. خب شما هم این فرصت را به آن ها بدهید. یک تخته یادآوری کارهای روزانه مطابق سبک و سیاق دکوراسیون داخلی اتاق خواب نوجوان عزیزتان درست کنید و آن را به دیوار اتاقش نصب کنید.

تخته یادآوری

تخته یادآوری

ظاهر متفاوت دکوراسیون اتاق خواب نوجوانان

سعی کنید در اتاق خواب نوجوان عزیزتان از وسیله هایی که حضورشان ظاهری متفاوت و منحصر به فرد به طراحی دکوراسیون داخلی اتاق می بخشد استفاده کنید. این کار باعث می شود تا نوجوان شما به اتاق خواب خود افتخار کند. این وسیله ها می توانند یک تابلو زیبا با نقش باب میل نوجوانتان باشد ، یا می تواند حتی صندلی راکی باشد که در گوشه اتاق به ارامی نشسته است.

ظاهری متفاوت

ظاهری متفاوت

پوستر در دکوراسیون اتاق خواب نوجوانان

خیلی از نوجوانان به چسباندن پوستر در اتاق خوابشان علاقه دارند ولی چون فکر می کنند این کار کمی بچه گانه است ، سعی می کنند تا آن را مخفی کنند. خب شما می توانید با یک حرکت هوشمندانه جوری پوستر ها را در طراحی دکوراسیون داخلی  اتاق خواب شان مهمان کنید که خود آن ها هم شگفت زده شوند. شما می توانید از کاغذ دیواری هایی با طرح دلخواه نوجوانتان استفاده کنید ، هم اتاق زیبا می شود ، هم نوجوانتان راضی.

پوستر

پوستر

لوازم دکوری در دکوراسیون اتاق خواب نوجوانان

استفاده از هر گونه لوازم دکوری و اکسسوری هایی که فکر می کنید چهره اتاق خواب نوجوان عزیزتان را دگرگون می کند را فراموش نکنید. نیازی نیست که شما برای طراحی اتاق خواب نوجوان خود هزینه زیادی بکنید. این کار می تواند کمی مقرون به صرفه تر باشد. مثلا می توانید فقط رویه کوسن ها را عوض کنید یا فقط پرده ها و روتختی ها را تغییر دهید. عناصر اصلی تر مثل همین ها می توانند تغییرات چشم گیرتری را ایجاد کنند.

لوازم دکوری

لوازم دکوری

منبع :

چیدانه

مریم حسن پور علاقه مند به دنیای هنر ، معماری و دکوراسیون . با تمام وجود در کنار هم برای رقم زدن اتفاقات بهتر تلاش می کنیم ^_^

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.