رومبلی

۸ ایده برای داشتن رومبلی گرم با پتو

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

پنجره را نبند… بگذار باد پاییز را با خودش بیاورد… عجب هوای خوشی است… سرد و دل چسب…. جان می دهد برای یک عصر دوست داشتنی… یک فنجان چای گرم… شاید هم یک لیوان شیر که گرم کرده ای با عسل… یک مبل راحتی…. و آن کتاب تازه که به امانت گرفته ای… و یک رومبلی نرم ، خوش آب و رنگ که گوشه ی مبل جا خوش کرده است… عجب خاصیتی دارد این پاییز…. سراسر لذت است و بس.

مقالات مرتبط

پارچه پورشه ، مدرن ترین پارچه رومبلی!

  امروز در دکوراتور ، به سراغ یکی از آن جزییات دل انگیز عصر پاییزی خواهیم رفت ، رومبلی. با ما همراه باشید.

رومبلی کاناپه

یک کاناپه ی خاکستری ، یک دیوار نارنجی خوش رنگ همان فضایی است که هر کس را به بودن در آن ترغیب می کند. کوسن ساده و خوش ترکیب و یک پتوی رومبلی هیجان انگیز همان چیزی است که این فضا را برای عصر پاییزی شما دلچسب می کند. و ساعت ها می توانید در این فضای بی نظیر وقت بگذارنید.

 کاناپه ی خاکستری

کاناپه ی خاکستری

رنگ پاییزی

من عاشق رنگ زرد پاییزم. اصلا پاییز است و درخشش رنگ زرد خیابان. با یک ترکیب رنگ فوق العاده از زرد و آبی تیره و هماهنگ کردن بی نظیر کوسن و پتوی رومبلی خود  به سادگی جادوی این رنگ پاییزی را به دکوراسیون داخلی منزل خود ببخشید. پتو های رومبلی را می توانید به سادگی با کوسن های خود هماهنگ کنید ، چه از نظر بافت ، چه رنگ ، و چه یک طرح خارق العاده امتحان کنید لذت خواهید برد.

رنگ پاییزی

رنگ پاییزی

کنج جالب

فصل ، فصل عاشقانه ها است. یک کنج بی نظیر کنار پنجره ی باران خورده. یک موسیقی بی کلام و غرق شدن در منظره بی نظیر پشت پنجره. همان چیزی است که این روز ها به آن نیاز دارید. آلبوم قدیمیتان را دست بگیرد و پتوی نرم موهر خود را دورتان بپیچید و از اوقات خوشتان لذت ببرید و در نظر داشته باشید که در آن لحظه قطعا خوشبخت ترین آدم روی کره ی زمین خواهید بود.

کنج جالب

کنج جالب

هنرهای زیبا

از هنر خانم های با سلیقه ایرانی ایده بگیرید. یک کلاف کاموایی بی نظیر و یکم حوصله و وقت مادر بزرگ ها و یک دو جین کم تر سلیقه. نتیجه اش می شود یک پتوی رو مبلی بی نظیر برای عصر های زیبای پاییزی شما. همین الان هم دست به کار شوید تا قبل از اولین برف زمستان حتما می توانید پتوی بی نظیرتان را خودتان بسازید.

هنرهای زیبا

هنرهای زیبا

ترکیب بی نظیر

پاییز هم نباشد ، باران بی نظیر هم نبارد ، هوا هم سرد نباشد ، باز هم این پتو مبلی های دوست داشتنی را می توانید برای مبلتان آماده کنید و یک ترکیب بی نظیر در فضای دکوراسیون منزل خود ایجاد کنید. اغلب ما از یکنواخت شدن دکوراسیون منزل خود خسته شده ایم ، همان طور که می بینید با یک پتوی رومبلی طرح دار ، به سادگی می توانید پارچه ی رومبلی خودتان را تغییر دهید ، و فضای یک نواخت و بی روح دکوراسیون منزل خودتان را متفاوت کنید.

پتوی رومبلی طرح دار

پتوی رومبلی طرح دار

کاناپه ی سفید

یک کاناپه ی سفید ساده همان جایی است که پتو های رومبلی رنگی انتظارش را می کشند ،  شب های بلند و سرد پاییز جان می دهند برای فیلم دیدن. یک دکوراسیون قرینه برای مبل جلوی تلویزیون خود ایجاد کنید که بر سر این پتو رو مبلی های دوست داشتنی جنگ راه نیافتد. و یک فیلم خوب را به تماشا بنشینید.

کاناپه ی سفید

کاناپه ی سفید

چهل تیکه های رنگ به رنگ

چهل تیکه های رنگ به رنگ. از هر فصل ده رنگ را با خود دارد ، شاید هم بیش تر. خانه تان را چهار فصل می کند ، بگذارید گوشه ی همان جای همیشگی که فنجان چای خوش عطرتان را دست می گیرید و گوشتان را می دهید به شنیدن روز مرگی های زندگی ، و در خیالتان فصل ها را ورق می زنید ، و می بینید رنگ ها به خانه تان جان داده اند. امتحان کنید بی نظیر است.

چهل تیکه های رنگ به رنگ

چهل تیکه های رنگ به رنگ

همیشه داشتن رنگ هایی از یک طیف نیست که می تواند جلوه ی خاصی را به فضای شما ببخشد ، گاهی فقط کافی است رنگ های خاص و دوست داشتنی را به خوبی بشناسیم و فضای خود را دگرگون کنید ، یک پتوی قلاب بافی شده ی قرمز بی نظیر همان عنصر دگرگون کننده ی فضای شما خواهد بود. دست به کار شوید و یکی برای خود بسازید.

پتوی قلاب بافی

پتوی قلاب بافی

منبع :

چیدانه

مریم حسن پور علاقه مند به دنیای هنر ، معماری و دکوراسیون . با تمام وجود در کنار هم برای رقم زدن اتفاقات بهتر تلاش می کنیم ^_^

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.