طراحی اتاق کودک

دکوراسیون شازده کوچولو برای اتاق کودک دلبندتان!

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

روباه گفت: “تو اهل اینجا نیستی، دنبال چی هستی؟”شازده کوچولو گفت: ” دنبال آدما می گردم. “اهلی کردن ” یعنی چی ؟”روباه گفت: ” آدما تفنگ دارن و شکار می کنن. این کارشون خیلی آزار دهنده است.اونا مرغ ها رو پرورش می دن. اینا تنها کارایی اند که آدما دوست دارند بکنن. آیا تو هم دنبال مرغ ها هستی؟ “شازده کوچولو گفت: ” نه، من دنبال دوست می گردم.” اهلی کردن یعنی چی؟”روباه گفت:” اهلی کردن کاریه که خیلی وقته به دست فراموشی سپرده شده، یعنی ایجاد دلبستگی کردن.”شازده کوچولوی شما به دنبال چی می گرده؟ می دونه اهلی کردن یعنی چی؟ شما چقدر دل بسته شازده کوچولوی قصه زندگیتون هستید؟ بی شک شما هم مثل من بی نهایت دل بسته شازده کوچولوی قصه زندگیتون هستید.با دکوراتور همراه باشید تا به دنیای شازده کوچولوها سری بزنیم.

مقالات مرتبط

چیدمان اتاق کودک ، با این ۷ ترفند خلاق می شوند!

دنیای شازده کوچولو

دنیایی شازده کوچولوی خود را از قسمت های دیگر خانه جدا کنید. به او این امکان را بدهید که دنیای تازه خودش را بسازد.درب اتاق خوابش می تواند پلی باشد برای دنیای شما و دنیای او، نه اینکه دنیاهایتان را از هم جدا کنید ، نه ؛ اما دنیای کودکان چیزهایی دارد که در دنیای ما نمی گنجد.

شازده کوچولو

شازده کوچولو

بازی شازده کوچولو

تا به حال به بازی شازده کوچولوهایتان نگاه کرده اید؟ وقتی که گوشه ای نشسته اند و عروسک های قد و نیم قدشان را ردیف کرده اند و برایشان قصه ای که شب پیش خوانده اید با آب و تاب کودکانه خودشان تعریف می کنند و در دنیایی خیالی قدم می زنند.برای قصه گویی هایشان فضایی خاص مشخص کنید ، دو صندلی و یک میز و دیوار نقاشی شده از شازده کوچولو و روباه محبوبش می تواند بیش از بیش قدرت تخیل آنها را تقویت کند.

دکوراسیون شازده کوچولو

دکوراسیون شازده کوچولو

استیکر دیواری

چشم های شازده کوچولوهای تازه از راه رسیده مدام در حال جست و جوست. چه بهتر که از کودکی با بهترین ها آشنایش کنیم.یک استیکر بامزه و دوست داشتنی از شازده کوچولو برای فضای کنار تخت خواب نوزاد بسیار مناسب است و فضای اتاق نوزاد شما را متحول می کند و آرامش خاصی به او می بخشد.

استیکر دیواری

استیکر دیواری

دیوار اتاق شازده کوچولو

دیوار اتاق شازده کوچولویتان می تواند روایتگر یک داستان باشد. بخش ها و جملات بی نظیری که خیلی دوست دارد را برایش روی دیوار بنوسید، بگذارید مدام این جمله لذت بخش را با خود زمزمه کند.این جملات به خوبی ملکه ذهنش می شود و آینده اش به طرز معجزه آسایی تغییر خواهد داد.

دیوار اتاق کودک

دیوار اتاق کودک

ترکیب رنگی اتاق

فضای بازی کودکانتان را جدی بگیرید.این فضا باید پر از رنگ و نقش باشد، این رنگ ها و نقش ها به خوبی بر خلاقیت او تاثیر می گذارد. از شازده کوچولوی خود بپرسید چه ترکیب رنگی را دوست دارد.دوست دارد نقش شخصیت محبوبش کجای دیوار اتاقش باشد؟ با این کار به خوبی می توانید فضایی رویایی و ایده آل برایش بسازید.

ترکیب رنگی اتاق کودک

ترکیب رنگی اتاق کودک

مبلمان

نیازی نیست دنیای شازده کوچولوی خود را شلوغ کنید، یک کوسن یا حتی روتختی با طرح شخصیت محبوبش که تمام شب را در کنارش می گذارند هم بسار جذاب و دوست داشتنی است. بچه ها دل بستگی های عجیبی و ساده ای دارند گاهی به یک عروسک یا حتی یک پتو دل بستگی خاصی پیدا می کنند که بی شک برای ما قابل درک نیست.

مبلمان اتاق کودک

مبلمان اتاق کودک

طراحی دکوراسیون سالن غذاخوری

بچه ها با شخصیت محبوب کودکیشان تا ابد انس می گیرند.درست مثل همه ما که با شخصیت های محبوبمان تا به امروز زندگی کرده ایم. ممکن است در میان روزمرگی هایمان گاهی از یادمان برود قهرمان دوران کودکیمان که بود و چه می کرد اما گاهی دوست داریم برای لحظه لحظه های خود آنها را داشته باشیم حتی در طراحی دکوراسیون سالن غذاخوری مان!

دکوراسیون سالن غذاخوری

دکوراسیون سالن غذاخوری

منبع :

چیدانه

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.