پوشاندن قاب های زشت

۸ ایده ساده برای پوشاندن قاب های زشت پنجره ها

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

پنجره ها ، قاب هایی که شما را به دنیای بیرون پیوند می زنند ، جدا از حالت عملکردی خود ، ظاهر متفاوتی به فضای داخلی شما می بخشند. درباره ی همین موضوع ، امروز در دکوراتور ، ایده هایی را برای پوشاندن قاب های زشت پنجره ها با شما در میان می گذاریم.

مقالات مرتبط

تزیین پنجره ، ۶ قاب زیبا از نگاه خانم های ایرانی!

درب و پنجره

پنجره ها ، قاب هایی که شما را به دنیای بیرون پیوند می زنند ، جدا از حالت عملکردی خود ، ظاهر متفاوتی به فضای داخلی شما می بخشند. پس حفظ زیبایی آن ها در فضای داخلی بسیار مهم و تاثیرگذار است. درباره ی همین موضوع ، امروز در دکوراتور ، ایده هایی را برای پوشاندن قاب های نازیبای پنجره ها با شما در میان می گذاریم. با ما همراه باشید.

برجسته سازی

برجسته سازی

برجسته سازی برای پوشاندن قاب های زشت

همیشه پوشاندن به معنای مخفی کردن نیست. گاهی با برجسته کردن یک عنصر ، به خوبی می توانید چهره ی متفاوت به آن ببخشید. برای قاب پنجره ها نیز ، می توانید از یک رنگ متضاد و تند استفاده کنید. با این کار علاوه بر ایجاد چهره ی متفاوت برای فضای خود ، به خوبی می توانید جلوه ی متفاوتی به ظاهر نامناسب پنجره های خود ببخشید.

پرده ی بلند

پرده ی بلند

پرده بلند برای پوشاندن قاب های زشت

گاهی پنجره ها به گونه ای نامتعارف در فضای ما قرار می گیرند و ظاهر فضای داخلی ما را بر هم می زنند. استفاده از پرده های بلند در این موارد ، به خوبی می توانند ظاهر بی نظیری به فضای داخلی ببخشند.

قاب چوبی

قاب چوبی

تغییر متریال قاب برای پوشاندن قاب های زشت

گاهی برای هماهنگی پنجره با سایر عناصر داخلی ، می توانید متریال قاب را تغییر دهید. به طور مثال: به جای استفاده از قاب های آهنی و آلمینیومی همیشگی ، از قاب های چوبی استفاده کنید. حتی می توانید مقرون به صرفه تر عمل کنید و روی قاب ها را ، برچسب های طرح چوب یا طرح های دیگر بچسبانید و لذت ببرید.

شید

شید

شیدها برای پوشاندن قاب های زشت

وقتی ظاهر یک پنجره را دوست ندارید اما از نور طبیعی و آفتاب لذت می برید ، می توانید از شیدها کمک بگیرید. شیدها به خوبی تمام پنجره ی شما را می پوشانند و ظاهر بی نظیری به آن می بخشند.

پوشش با طرح

پوشش با طرح

استفاده از طرح برای پوشاندن قاب های زشت

قاب پنجره ی خود را به طور کامل با یک طرح بپوشانید. این طرح ها می توانند طرح های بی نظیر ایرانی و اسلیمی باشند که به فضای داخلی شما جلوه ی بی نظیری می بخشند. حتی می توانید آن ها را خودتان بسازید.این طرح ها می توانند از جنس های مختلف چوبی ، پارچه ای یا حتی کاغذی باشند.

پرده ی طرح دار

پرده ی طرح دار

پرده های طرح دار

پرده هایی با طرح های خاص ساده ، به خوبی می توانند جلوه ی پنجره ی شما را دگرگون کنند. سعی داشته باشید که حتما طرح و رنگ پرده ی خود را با سایر عناصر داخلی خود هماهنگ انتخاب کنید ، تا فضای داخلی خیره کننده تری داشته باشید.

ارسی

ارسی

ارسی

ارسی ها همیشه یادآور پنجره های اصیل بوده و هستند. برای جلوه بخشی به پنجره های خود ، از آن ها کمک بگیرید. البته نه در همان ظاهر و شکل و شمایل ، به خوبی می توانید با طراحی خاص پنجره ها و استفاده از شیشه های رنگی ، جلوه ی متفاوتی به قاب پنجره ها نیز ببخشید و از زیبایی فضای داخلی خود لذت ببرید.

پوشاندن قاب از بیرون

پوشاندن قاب از بیرون

در نمای بیرونی خود نیز به راحتی و با استفاده از شیدهای زیبا ، می توانید قاب های پنجره های خود را بپوشانید. با این کار علاوه بر حفظ حریم و ایجاد محرمیت ، به خوبی می توانید قاب پنجره ی خود را از نظرها پنهان کنید.

منبع :

چیدانه

از اعضای تیم نویسندگان دکوراتور هستم. علاقمند به دنیای دکور ، طراحی و مد . برای تولید محتوای بهتر سایت تلاش می کنم.

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.