دکوراسیون های ساده

طراحی دکوراسیون ساده به همین راحتی!

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

چقدر شنیده اید که شخصی آرزوی زندگی ساده تری داشته باشد؟ تقریبا همه ی ما مشتاق ریخت و پاش و درهم ریختگی کمتری هستیم. شاید اولین گام در سر و سامان دادن ریخت و پاش زندگی ، پیاده کردن ایده ی «کاهش» در دکوراسیون داخلی باشد.با نکات این مطلب پیرامون دکوراسیون های ساده همراه ما باشید.

مقالات مرتبط

اصول طراحی نما به سبک مینیمالیسم

سبک های دکوراسیون

“کمال به دست می آید ، نه زمانی که چیزی برای اضافه کردن باقی نمانده باشد ، بلکه زمانی که چیزی برای دور انداختن نمانده باشد.” – آنتوان دوسنت اگزوپری

چقدر شنیده اید که شخصی آرزوی زندگی ساده تری داشته باشد؟ تقریبا همه ی ما مشتاق ریخت و پاش و درهم ریختگی کمتری هستیم. شاید اولین گام در سر و سامان دادن ریخت و پاش زندگی ، پیاده کردن ایده ی «کاهش» در دکوراسیون داخلی باشد.

به جای اندیشیدن به اینکه چه چیزهایی می توانیم به یک فضا اضافه کنیم ، چرا به این فکر نکنیم که چه چیزهایی را می توان حذف کرد؟ بیایید با دکوراتور ، درباره ی ایده ی «کمتر، بیشتر است» در طراحی دکوراسیون منزل مان صحبت کنیم.

برجسته کردن یک شی در اتاق نشیمن

برجسته کردن یک شی در اتاق نشیمن

دکوراسیون های ساده توجه را جلب می کنند!

زندگی با سادگی می تواند از نظر بصری هیجان انگیز و نشاط آور باشد. علاوه بر این ، اشیای زیبا در فضاهای غیرپیچیده زیباتر به نظر می رسند. فرانک لوید رایت تعبیری خلاصه دارد: «فضا، تنفس هنر است».

گالری ها با نمایش یک اثر هنری خاص در فضایی خالی ، از فضای منفی برای برجسته کردن آن اثر استفاده می کنند. شما هم می توانید از این ایده برای درخشش یک صندلی خاص ، فرش ، تابلو یا هر عنصر دیگری در خانه ی خود استفاده کنید.

اتاق خواب مینیمال

اتاق خواب مینیمال

این اتاق خواب تقریبا روحانی و برای بسیاری غیرقابل قبول است. صحنه ی دلپذیر آجر ها ، تیر ها و تخته ها ، مناظر روستایی آرام و تابش آفتاب از پنجره های بلند ، به تزیین اندکی نیاز دارند (شاید در حد پرده هایی ساده و یک چراغ مطالعه).

آرامش و سادگی

آرامش و سادگی

دکوراسیون های ساده آرامش بخش هستند!

ممکن است تصور کنید در خانه ای که فعالیت های زیادی انجام می شود ، ایجاد فضاهای آرام و بدون ریخت و پاش غیرممکن است. اما در میان همهمه و آشفتگی نیز می توان به آرامش دست یافت.

یکی از نقاط خانه را برای پیاده کردن هنر کاهش انتخاب کنید و هر مبلمان و عنصر دکوراتیو دیگری را از آن حذف کنید. حال ببینید وارد شدن به آن فضا از آشوب و غوغای بقیه ی خانه ، چقدر سریع ذهن درگیر شما را آرام می کند.

حمام مینیمال

حمام مینیمال

یک حمام خلوت و خالی از وسایل جلب توجه کننده ، می تواند گوشه ای کوچک از بهشت در خانه ی شما باشد. چند دقیقه قبل از زمان دوش ، هر چیزی غیر از حوله های تمیز و یک میز برای نگهداری لوسیون ها و آب میوه ها را ، از اطراف خود دور کنید.

به ذهن تان فرصت دهید تا در هنگام دوش گرفتن یا خیس خوردن در وان ، غرق در افکار خوب شود. شما به راحتی می توانید آپارتمانی فوق‌العاده شیک به سبک مینیمال داشته باشید.

اتاق زیر شیروانی

اتاق زیر شیروانی

دکوراسیون های ساده خلاقیت را بر می انگیزند!

جلوگیری از حواس پرتی توسط اشیا ، ذهن را به طور شگفت انگیزی متمرکز می کند. شاید به همین دلیل است که بسیاری از شاهکارها توسط هنرمندان و نویسندگان فقیر ، در اتاق های زیرشیروانی بدون تجملات ، نقاشی یا نوشته شده اند.

راستی دکوراسیون اتاق نویسنده های بزرگ را دیده اید؟! پس شما هم جرقه های خلاقیت خود را با فضاهایی بدون مزاحمت های بصری زائد ، شعله ور کنید.

ایده ی حمام مینیمالیسم

ایده ی حمام مینیمالیسم

دکوراسیون های ساده ، تشویش و اضطراب طراح داخلی را کم می کنند!

طراحی دکوراسیون یک خانه ی دوست داشتنی ، یکی از آرزوهای مهم زندگی همه ی ما است. اما برای شروع آن باید متحمل وسواس ها ، نگرانی ها و نارضایتی ها شد.

انتخاب رنگ اشتباه ، جا به جا کردن وسایل ، اضافه کردن وسیله ی جدید و … . پس بهتر است یاد بگیریم که فقط ضروریات را در دکوراسیون لحاظ کنیم و عقب بنشینیم و لذت ببریم.

به این اندیشیده اید که با طراحی مینی مالیستی ، خانه ای مناسب مستاجران می توان ایجاد کرد که جا به جایی به منزل جدید را آسان می کند؟

نشیمن مینیمال

نشیمن مینیمال

دکوراسیون های ساده مقرون به صرفه هستند!

چند قطعه مبلمان باکیفیت مورد علاقه ی شما ، می تواند از خانه ای پر از اشیای کم دوام و عادی که باید زود زود عوض شوند ، پیشی گیرد.

سادگی در اتاق خواب

سادگی در اتاق خواب

دکوراسیون های ساده نیاز به مراقبت کمی دارند!

وقتی چیزهای کمتری برای تمیز کردن وجود داشته باشد ، زمان خانه داری به طور قابل ملاحظه ای کاهش می یابد. کف و سطوح را تا جایی که می توانید خالی نگه دارید تا فضای بیشتری برای فعالیت های خانوادگی ، مطالعه ، خواب ، نرمش یا سرگرمی ها فراهم باشد.

اتاقی که تنها با یک جاروبرقی و نظافت ساده تمیز می شود ، نسبت به فضایی که باید اشیا را جا به جا کرد و سطوح زیادی را تمیز نمود ، در مرتبه ی بالاتری قرار می گیرد.

منبع :

چیدانه

از اعضای تیم نویسندگان دکوراتور هستم. علاقمند به دنیای دکور ، طراحی و مد . برای تولید محتوای بهتر سایت تلاش می کنم.

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.