جای تلفن در دکوراسیون خانه

جای تلفن خانه کجاست؟!

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

جای تلفن شما در دکوراسیون منزل کجاست؟! آیا جای مشخصی برای آن در نظر گرفته اید یا همیشه در جست و جوی آن هستید؟ امروز در دکوراتور می خواهم به بررسی جای تلفن در دکوراسیون بپردازیم.

مقالات مرتبط

میز تلفن در دکوراسیون منزل ، این کوچولو را فراموش نکنید!

جای تلفن خانه

تلفن غالبا باید در فضایی قرار بگیرد که بیشتر افراد استفاده کننده آن ، در آن محل هستند. عمده مخاطبان تلفن ها خانم های خانه دار هستند پس یکی از مناسب ترین جای تلفن ها در آشپزخانه یا در نزدیکی آن است. برای این منظور می توانید شلف و طبقه هایی را در این فضا در نظر بگیرید و تلفن و متعلقاتش را روی آن قرار دهید.

جای تلفن خانه

جای تلفن خانه

میز کوچک شلف طور

یک میز کوچک شلف طور در کنار میز غذاخوری شما می تواند بهترین جای تلفن شما باشد. می توانید در کنار آن از یک صندلی نیز استفاده کنید و فضای مناسبی را برای پاسخ دادن به نامه ها و یا یادداشت های روزانه خود ایجاد کنید.

جای تلفن

جای تلفن

گوشه دنجی

گوشه دنجی از خانه خود را انتخاب کنید و آن را به فضای تلفن خود اختصاص دهید. توجه داشته باشید که تلفن هم جزیی از عناصر دکوراسیون شما می باشد پس باید با سایر عناصر داخلی شما هماهنگ و در یک سبک باشد.

جای تلفن در دکوراسیون

جای تلفن در دکوراسیون

جای تلفن های همراه

علاوه بر تلفن های ثابت در خانه ، جایی برای تلفن های همراه با شارژها و سایر متعلقاتشان در نظر بگیرید تا همیشه روی میز یا بخشی از خانه رها نشوند. برای این منظور از یک نجار یا متخصص بخواهید فضای کشو مانندی را برای شما طراحی کند و آن را در اتاق خواب یا هر بخش دیگری که خودتان صلاح میدانید تعبیه کنید و به فضای داخلی خود نظم بدهید.

جای تلفن های همراه

جای تلفن های همراه

فرو رفتگی های دیوار

فرورفتگی های روی دیوار بهترین راه حل برای قرار دادن تلفن های شماست. اگر همچین فضایی در خانه خود دارید حتما از آن نهایت استفاده را ببرید .

فرو رفتگی دیوار

فرو رفتگی دیوار

شلف و قفسه

شلف ها و قفسه ها بهترین محل برای قرار دادن تلفن و سایر متعلقات آن می باشد. توجه داشته باشید که تلفن فقط یک وسیله ساده نیست بلکه در کنار خود دفتر و قلم و قلمدان و … هم دارد و باید برای آن ها نیز فضای مناسبی را در نظر بگیرید.

شلف و قفسه

شلف و قفسه

جای تلفن در آشپزخانه

در آشپزخانه خود فضایی را به منظور انجام کارهای روزانه مثل تلفن زدن ، بررسی نامه ها و ایمیل ها و یا یادداشت های روزانه خود ترتیب دهید. این فضا بسته به خلاقیت شما می تواند یک شلف یا فرو رفتگی دیوارها باشد که علاوه بر کارساز بودن ظاهر متفاوتی به فضای شما می بخشد.

تلفن در آشپزخانه

تلفن در آشپزخانه

منبع :

چیدانه

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.