ایده پوشاندن تیرهای بیرون زده سقف

۷ معجزه تیرهای چوبی در سقف!

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

سوال های زیادی در مورد پوشاندن تیرهای چوبی سقف مطرح می شود. اگر شما هم در خانه تان با این مشکل مواجه هستید این مطلب به شما کمک می کند تا مشکلتان را به خوبی حل کنید. پس تا انتهای این مطلب با دکوراتور همراه باشید.

مقالات مرتبط

تزیین سقف با ۱۰ ایده خیره کننده!

شبکه هایی منظم از تیرهای روی سقف خانه

می توانید این تیرهای چوبی را تبدیل به شبکه هایی منظم روی سقف خانه تان بکنید و با این کار دو نشان را با یک تیر بزنید. هم می توانید از این تیرها به نحو احسن استفاده کنید و هم می توانید برای سقف خانه تان نوعی سقف کاذب با تزیین زیبا درست کنید.

تیرهای چوبی

تیرهای چوبی

نورپردازی تیرهای چوبی سقف

نورپردازی یکی از آن راه هایی است که همیشه و همه جا به کارتان می آید. اصلا به نظر من نورپردازی را باید جزو یکی از کاربردی ترین ترفندهای دکوراسیونی نامید. می توانید تیرهای بیرون زده از سقف خانه تان را با نورهای مخفی زیبایی دو چندان ببخشید.

تیرهای چوبی سقف

تیرهای چوبی سقف

تیرهای چوبی عناصر زیبایی بخش سقف خانه

به تیرهای بیرون زده از سقف به چشم یک وسیله دکوری نگاه کنید ، وسیله ای برای تزیین سقف ، به این ترتیب که زمینه اصلی سقف را به رنگ سفید در بیاورید و سپس تیرهای بیرون زده از سقف را با رنگ های جذاب که به خانه شما انرژی می بخشند رنگ کنید.

تزیین تیرهای چوبی سقف

تزیین تیرهای چوبی سقف

پوشاندن فضای بین تیرهای بیرن زده از سقف با پارچه

فضای خالی بین تیرهای چوبی بیرون زده از سقف خانه را با پارچه هایی که با دکوراسیون داخلی خانه تان هماهنگ و ست است بپوشانید و لذت داشتن سقف های پارچه ای را تجربه کنید.

تزیین تیرهای چوبی

تزیین تیرهای چوبی

این هم عکس دیگر از پوشاندن تیرها با پارچه ها. البته فرق این عکس با عکس قبلی در این است که این ایده برای تیرهایی است که در فضای بیرونی خانه مورد استفاده قرار گرفته است. کلا سعی کنید ساختار شکن باشید تا بتوانید به نتیجه های بهتری برسید.

تزیین تیرهای سقف

تزیین تیرهای سقف

پوشاندن تیرهای بیرون زده از سقف با ورق های فلزی حکاکی شده

این صفحات فلزی از آن دسته مواد و مصالحی هستند که به شدت این روزها مورد استفبال قرار گرفته اند و کاربردشان هم برای فضاهای داخلی خانه است و هم برای فضاهای بیرونی خانه. اگر در فضای داخلی خانه و به عنوان سقف کاذب از آن ها استفاده می کنید ، یادتان باشد که حتما پشت آن ها را نورپردازی کنید تا جلوه ای زیباتر به دکوراسیون داخلی خانه شما ببخشند.

پوشاندن تیرهای بیرون زده

پوشاندن تیرهای بیرون زده

پوشاندن تیرهای بیرون زده از سقف با گیاهان رونده و زیبا

برای پوشاندن این تیرها روی گیاهان هم می توانید حساب کنید. تعدادی شاخه از گل های رونده و زیبا که خاصیت تصفیه کنندگی هوای خانه را دارند انتخاب کنید و آن ها را روی تیرهای چوبی قرار دهید و بعد از مدتی شاهد زیبایی خاص و منحصر به فردی که به دکوراسیون داخلی خانه تان می بخشد باشید.

پوشاندن تیرهای بیرون زده سقف

پوشاندن تیرهای بیرون زده سقف

منبع :

چیدانه

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.