دکوراسیون شرکت آریا کابل

طراحی مدرن و مقرون به صرفه شرکت آریا کابل در تهران!

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

در طراحی یک دفتر کار آنچه که پیش از طراحی مورد بررسی قرار می گیرد نیاز کارفرماست. دفتر مرکزی شرکت آریا کابل به معماری رضا نجفیان نیز منطبق بر خواسته های اصلی کارفرما مبنی بر سادگی ، سرعت طراحی و اجرای بالا ، هزینه تمام شده کم و جلوه بصری مدرن طراحی شده است. با دکوراتور همراه باشید تا با هم به گوشه و کنار آن سری بزنیم.

مقالات مرتبط

طراحی داخلی اداری ، رازهای زیبایی این دفتر کار!

مشخصات عمومی پروژه دفتر مرکزی شرکت آریا کابل

  • نام پروژه: دفتر مرکزی شرکت آریا کابل
  • معمار: رضا نجفیان
  • سال طراحی: ۱۳۹۲
  • سال ساخت: ۱۳۹۲
شرکت آریا کابل

شرکت آریا کابل

  • کاربری: اداری
  • مکان: تهران ، ایران
  • کارفرما: آقای حمیدی
  • مساحت پروژه: ۱۴۵ متر مربع
  • عکاس: رضا نجفیان
دفتر شرکت آریا کابل

دفتر شرکت آریا کابل

طراحی دفتر مرکزی شرکت آریا کابل

طراحی دفتر مرکزی شرکت آریا کابل به دلیل قرارگیری ورودی در ابتدای یک پلان کشیده ؛ سازماندهی فضایی و سلسله مراتب دسترسی و عملکردها به شکل خطی در طول پروژه انجام شده است.فضای پذیرش ، انتظار و بخش فروش ، به صورت جزیره ای در فضای باز دفتر به چشم می آیند. پیوستگی دیوارها ، کمدها ، کف و سایر عناصر در طول پروژه به یکپارچه بودن یک فضای باز واحد و منسجم ، کمک شایانی کرده است.
طراحی شرکت آریا کابل

طراحی شرکت آریا کابل

کمدهای سرتاسری جداره ها ، نه تنها فضای زیادی را برای قرار دادن اشیا و مدارک اداری تأمین نموده اند بلکه به عنوان پوششی برای عناصر ساختاری مزاحم از نظر بصری همچون ستون ها ، جرزها و داکت های تأسیساتی موجود ، عمل می نمایند.
طراحی دفتر شرکت آریا کابل

طراحی دفتر شرکت آریا کابل

رنگ ها

تضاد سفید و سیاه ، تضاد فرصت ها و تهدیدهای تولید است که به شکلی سمبلیک در طراحی دفتر مرکزی شرکت آریا کابل تلفیق شده و با تفوق سفیدی ، حس موفقیت را به کارکنان ، مدیران و حتی مشتریان شرکت القا می کند. جهت تلطیف روح و حس فضا ، لکه های سبز رنگی که بدون هر گونه تمرکز بیهوده و اغراق آمیزی در فضا پخش شده اند ، میل به رویش و رشد دائمی را نشان می دهند.
طراحی دفتر آریا کابل

طراحی دفتر آریا کابل

استفاده از سطوح وسیع نورانی با دمای رنگ نور طبیعی روز به احساس خوشایند کار و حضور در محیطی آرام و دلچسب می افزاید.حتی گیاهان به کار گرفته شده در جای جای فضا ، با این لکه های سبز همراه شده و حس زنده بودن تولیدی را که در فاصله ای بسیار دورتر جاریست ، القا می کنند.
معماری دفتر آریا کابل

معماری دفتر آریا کابل

نکته مهم و اساسی در این پروژه این است که ساکنین و مراجعین این دفتر ، از همان لحظه نخست ورود ، پیام طراح را که ” امنیت در تغییر ” است ، در خواهند یافت و با دفتر کاری متفاوت با آنچه تا به حال دیده اند روبرو می شوند.
دکوراسیون دفتر آریا کابل

دکوراسیون دفتر آریا کابل

منبع :

چیدانه

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.