چیدمان عروسک و اسباب بازی

۷ ایده چیدمان عروسک و اسباب بازی در اتاق کودک

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

اگر برای شما هم این سوال پیش آمده است که ، چگونه چیدمان عروسک و اسباب بازی های فرزندتان را به خوبی انجام دهید و به آن ها نظم دهید ، این مطلب از دکوراتور را از دست ندهید.

مقالات مرتبط

طراحی و دکوراسیون داخلی مغازه اسباب بازی

ترفندهای دکوراسیون

یکی دو روز پیش در بخش مشاوره دکوراتور ، با سوال جالبی برخورد کردم. شخصی سوال کرده بود که چگونه می توانم به عروسک های موجود در اتاق کودک کوچکم ، سرو سامان ببخشم؟ به نظرم آمد که این سوال می تواند موضوع خوب و جذابی برای تولید مطلب باشد.

از طرفی ممکن است سوال خیلی های دیگر هم باشد. به همین خاطر شروع کردم به جمع آوری عکس ها و نوشتن پاسخ این سوال در قالب یک مطلب ، که حاصل و نتیجه آن را می توانید در ادامه بخوانید. دکوراتور را تا انتهای متن همراهی کنید تا در آخر با تعدادی ایده به سراغ اتاق کودک تان بروید.

ویترین عروسک ها

ویترین عروسک ها

قفسه ها و ویترین هایی برای چیدمان عروسک و اسباب بازی ها در اتاق کودک

خب اولین ایده که به ذهن می رسد ، قطعا یک قفسه یا ویترین کف تا سقف ، با طرحی کودک پسند است که در گوشه ای از اتاق پر از طرح و رنگ کودک بشیند و دانه دانه عروسک ها را به آغوش بکشاند.

عموما این قفسه ها رنگ های روشن و شاد دارند که کودک را جذب خود می کنند. همچنین این قفسه ها و ویترین ها ، می توانند دارای کشوهایی باشند که به شما درطبقه بندی و نظم دهی اتاق کودک کمک می کنند.

شلف های عروسک

شلف های عروسک

شلف هایی بر سینه دیوار برای چیدمان عروسک و اسباب بازی های زیبا

اگر اتاق کودک تان فضایی کوچک دارد و عملا جایی برای گذاشتن قفسه ها نیست ، به شلف ها فکر کنید. شلف های دیواری می توانند کاربرد های متفاوت داشته باشند. برخی از افراد ، از آن ها به عنوان کتابخانه استفاده می کنند. شما هم می توانید از آنها به عنوان جایی برای نگه داری عروسک ها بهره ببرید.

عروسک ها روی تخت

عروسک ها روی تخت

تخت ها میزبان چیدمان عروسک و اسباب بازی های شما

اگر بعد از همه این کارها ، باز هم با حجم بالای عروسک های کودک تان مواجه شدید ، دیگر لوازم دکوری به دکوراسیون داخلی اتاق اضافه نکنید و به جای آن ، از خود همان لوازم و مبلمان داخل اتاق استفاده کنید. مثلا می توانید عروسک ها را مرتب و منظم روی تخت کنار هم بنشانید.

قفسه های بالای تخت

قفسه های بالای تخت

قفسه های بالای تخت برای چیدمان عروسک و اسباب بازی ها

در بالای تخت خواب ها ، قفسه هایی با ظاهر زیبا نصب کنید تا بتوانید از آن ها هم ، برای سر و سامان دادن به عروسک های کوچولوی دوست داشتنی تان کمک بگیرید.

کنسول زیر پنجره

کنسول زیر پنجره

کنسول هایی زیر پنجره برای چیدمان عروسک و اسباب بازی ها

در زیر پنجره های اتاق خواب کودک تان ، می توانید کنسول های دیواری و یا شلف هایی سرتاسری نصب کنید و روی آن ها را از عروسک ها پر کنید. اصلا این شلف ها می توانند دور تا دور اتاق را پر کنند. چه اشکالی دارد نواری از عروسک های زیبا دور تا دور اتاق خواب کودک تان باشد؟

صندلی های چوبی

صندلی های چوبی

عروسک های نشسته بر روی صندلی های چوبی

اگر در اتاق کودک تان صندلی های چوبی دارید ، روی این صندلی ها را هر دفعه با یک عروسک پر کنید. با این کار هم جا برای نگه داری عروسک ها دارید ، هم اتاق خواب کودکتان فضایی پویا و فعال خواهد داشت.

گذاشتن عروسک ها روی صندلی ، باعث می شود تا حس بودن کسی در اتاق برای آن ها القا شود. ضمن آن که عروسک ها برای کودکان معنای خاصی دارند. پس سعی کنید تا این عروسک ها در تعامل کامل با کودک تان باشند.

خانه عروسک

خانه عروسک

خانه عروسک ها برای دکوراسیون اتاق کودک

اگر سری به شرکت های طراحی اتاق خواب کودک بزنید ، حتما در میان محصولاتشان قفسه هایی را پیدا می کنید که عنوان “خانه عروسک ها” را ، به خود گرفته اند. این قفسه ها معمولا در بالای تخت قرار می گیرند و پر از قفسه های مختلف در دار ، برای نگه داری و محافظت از عروسک ها ، می باشند.

منبع :

چیدانه

از اعضای تیم نویسندگان دکوراتور هستم. علاقمند به دنیای دکور ، طراحی و مد . برای تولید محتوای بهتر سایت تلاش می کنم.

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.