دکور تلفیقی

ترکیبی از علایق شما در سبک تلفیقی

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

شما هم از سبک های دکوراسیونی معمولی خسته شده اید و دلتان می خواهد که بر علیه سبک های مختلف شورش کنید و انقلابی دلنشین را در دکوراسیون داخلی خانه تان پیاده کنید؟ خب خیلی راحت می توانید سبک تلفیقی را پیش بگیرید و آن را در خانه تان پیاده کنید و خانه ای متفاوت تر داشته باشید ، خانه ای که بند بند آن امضای شما را دارد چرا که جز به جز آن با سلیقه و خواسته شما شکل گرفته است و نه به واسطه قانون هایی که برای دیگر سبک های دکوراسیونی وجود دارد. سبک تلفیقی به شما این اجازه را می دهد تا قانون های دکوراسیونی را خودتان برای منزل تان وضع کنید.

 مقالات مرتبط

خانه هایی که بچه های دهه ۶۰ به یاد دارند

سبک تلفیقی

 سبک تلفیقی دربردارنده دوره‌ ها و سبک‌ های مختلف است و از به کارگیری رنگ‌ ها ، بافت‌ ها ، شکل‌ ها ، و سطوح به وجود می‌آید. در این مطلب به ویژگی‌ های سبک تلفیقی به اختصار اشاره می‌کنیم.

رنگ در سبک تلفیقی

 پالت رنگی در این سبک بسیار متنوع است ، اما معمولا تعداد کمی از رنگ‌ های خنثی در پالت رنگی قرار می‌گیرند تا به همه عناصر موجود در فضا هماهنگی بخشند. در اتاق‌ هایی با رنگ‌ های طلایی و قرمز از رنگ‌ های کرم و قهوه‌ای به‌عنوان زمینه‌ای برای رنگ‌ هایدیگر استفاده می‌کنند تا طراحی فضا به چشم بیاید.

رنگ ها

رنگ ها

مبلمان 

خطوط ، سطوح و مواد و مصالح اجزای یک فضا با رنگ ، پارچه ، و سطوحی ساده و یا در بعضی مواقع خشن ترکیب می‌شوند. این نمونه در مبلمان به وضوح قابل رویت است.

مبلمان در سبک تلفیقی

مبلمان در سبک تلفیقی

پارچه در سبک تلفیقی

معمولا در سبک تلفیقی از مجموعه‌ ای از پارچه‌ های مختلف ، طرح‌ دار ، بافت‌ دار و یا هر دو ، استفاده می‌شود. یک رنگ را انتخاب کنید و از یک رنگ خنثی به ‌عنوان زمینه‌ای برای آن بهره ببرید و بعد به آن حجم‌ های رنگی و بافت‌ دار ، و طرح‌ ها و حاشیه‌ های گوناگون اضافه کنید.

پارچه های تلفیقی

پارچه های تلفیقی

برای خرید بهترین مدل های پارچه رومبلی میتوانید به این لینک بروید.

سطوح

ترکیبی از سطوح و بافت‌ ها یک ظاهر تلفیقی را به وجود می‌آورند.

آشپزخانه تلفیقی

منبع :

چیدانه

مریم حسن پور علاقه مند به دنیای هنر ، معماری و دکوراسیون . با تمام وجود در کنار هم برای رقم زدن اتفاقات بهتر تلاش می کنیم ^_^

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.