موکت در دکوراسیون

ست کردن موکت در دکوراسیون داخلی منزل

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

برای خیلی از ما پیش آمده است که موکت را برای مفروش کردن فضای داخلی خود انتخاب کنیم. اما این انتخاب گاها محدود به فضاهایی همچون اتاق خواب و یا اتاق کودک می شود. اما این بار در دکوراتور می خواهیم باهم ، نقش موکت در دکوراسیون را بررسی کنیم.

مقالات مرتبط

بهترین رنگ موکت برای پذیرایی ، چطور با فرش ست کنم؟

فرش و قالیچه

برای خیلی از ما پیش آمده است که موکت را برای مفروش کردن فضای داخلی خود انتخاب کنیم. اما این انتخاب گاها محدود به فضاهایی همچون اتاق خواب و یا اتاق کودک می شود. اما این بار در دکوراتور می خواهیم باهم ، نقش موکت ها را در فضاهای متفاوت بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

موکت در نشیمن

موکت در نشیمن

موکت در دکوراسیون نشیمن

این موضوع که موکت ها نسبت به انواع فرش ها و قالیچه ها مقرون به صرفه ترند ، بر هیچ کس پوشیده نیست. اگر شما قصد یک تغییر دکوراسیون مقرون به صرفه در نشیمن خود را دارید ، پس بهترین گزینه برای شما انتخاب موکت است. یک موکت طرح دار متناسب با فضای نشیمن شما ، می تواند دکوراسیون بی نظیری را برای شما به همراه داشته باشد.

موکت در اتاق کودک

موکت در اتاق کودک

موکت در دکوراسیون اتاق کودک

موکت ها بهترین گزینه برای فضای اتاق کودک می باشند. چرا که فرش های پرز دار ، اغلب حساسیت زا هستند. پس بهترین انتخاب برای اتاق کودک موکت ها می باشند. موکت ها را می توانید به رنگ ها و طرح های مختلف انتخاب کنید.

دقت داشته باشید ، که طرح انتخابی شما نباید زیاد شلوغ باشد. غالبا افراد فکر می کنند که موکت اتاق کودک باید دارای طرح و نقش های کارتونی و شلوغ باشد اما توجه داشته باشید که اتاق خواب محلی برای آرامش است. پس در انتخاب طرح مناسب آن دقت کنید.

ترکیب مناسب مبل و موکت

ترکیب مناسب مبل و موکت

تعادل در فضا

وقتی پارچه ی رو مبلی شما طرح دار است یا طیف رنگی گیرا و تند دارد ، بنابراین موکت انتخابی شما باید ساده باشد و یا نهایتا یک بافت معمولی داشته باشد. این موضوع سبب برقراری بالانس و تعادل در فضای داخلی شما می شود. اما در غیر این صورت فضای شما دچار اغتشاش بصری می شود و اجزا فضای داخلی ، جذابیت خود را از دست می دهند.

موکت در دکوراسیون

موکت در دکوراسیون

موکت در دکوراسیون اتاق کار

گاهی می توان از رنگ موکت ها ، به عنوان عنصری برای ایجاد هارمونی مناسب رنگ در فضا استفاده کرد. استفاده از یگ رنگ خاص و تیره برای فضایی با اجزای روشن و غالبا سفید ، می تواند حس تمرکز در فضا را بالا ببرد. اتاق کار بهترین گزینه برای این منظور محسوب می شود.

موکت بافت دار

موکت بافت دار

موکت بافت دار

برای ایجاد حس بهتر در فضا ، کافی است از موکت بافت دار استفاده کنید. موکت های بافت دار احساس بهتری نسبت به فضای شما می دهند. به خوبی می توانید یک موکت بافت دار را جایگزین فرش برای اتاق مطالعه و یا حتی فضای پذیرایی خود کنید و از این طریق به فضای خود روح بیشتری ببخشید.

موکت رنگی

موکت رنگی

بیشتر افراد تصور می کنند که موکت مناسب برای فضای داخلی ، باید به رنگ های خنثی باشد. اما به سادگی می توانید از موکت های رنگی نیز برای این فضاها استفاده کنید. برای هماهنگ کردن این رنگ ها با فضای داخلی خود نیز ، می توانید از کوسن هایی به رنگ های مشابه استفاده کنید.

موکت های رنگ خاص

موکت های رنگ خاص

استفاده از یک موکت به رنگ خاص ، به سادگی می تواند فضای داخلی شما را متحول کند. برای مبلمان خنثی شما ، بهترین گزینه استفاده از یک موکت به رنگ خاص است تا به سادگی فضای داخلی شما را متحول کند. پس دست به کار شوید و موکت هایی برای دکوراسیون فضاهای گوناگون خود انتخاب کنید.

منبع :

چیدانه

از اعضای تیم نویسندگان دکوراتور هستم. علاقمند به دنیای دکور ، طراحی و مد . برای تولید محتوای بهتر سایت تلاش می کنم.

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.