ترفندهای دکوراسیونی سرویس بهداشتی

پوشاندن توالت فرنگی در دکوراسیون حمام ، ۱۱ ایده طراحی داخلی

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

معمولا در خانه هایی که فضاهای کوچک دارند فضای حمام و سرویس بهداشتی یکی در نظر گرفته می شود و معمولا هم در چنین فضاهایی از توالت فرنگی استفاده می شود. اما واقعا چهره این سرویس بهداشتی ها در حمام زشت و زننده است و باعث می شود خیلی از افراد از دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی شان رضایت نداشته باشند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم این بار به شما ترفندهای دکوراسیونی برای پوشاندن توالت فرنگی در حمام را نشان دهیم.

مقالات مرتبط

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی ، چطوری ممکنه؟

۱. ساختن یک دیوار کوتاه برای پوشاندن توالت فرنگی در دکوراسیون داخلی حمام

برای از دید پنهان کردن و یا پوشاندن توالت فرنگی در دکوراسیون داخلی حمام ها ، می توانید از دیوارهای جدا کننده استفاده کنید. این دیوارها انواع مختلفی دارند ، به عنوان مثال می توانید از یک دیوار کوتاه ، دیواری که ارتفاع آن دقیقا هم اندازه ارتفاع توالت فرنگی تان باشد استفاده کنید. این دیوار می تواند یک فضای آرامش را در کنار توالت فرنگی شما ایجاد کند و به شما این اطمینان خاطر را بدهد که توالت فرنگی شما از خیس شدن مصون می ماند. حتی در پشت این دیوار می توانید جایی برای تعبیه تعدادی مجله و جدول در نظر بگیرید. کارایی این دیوارهای کوتاه خیلی بیشتر از آن چیزی است که فکرش را می کنید.

پوشاندن توالت فرنگی

پوشاندن توالت فرنگی

۲. استفاده از دیوارهای زاویه دار برای پوشاندن توالت فرنگی در دکوراسیون داخلی حمام

دیوارهای زاویه دار نیز یکی دیگر از دیوارهای جدا کننده هستند که می توانند مورد استفاه قرار بگیرند. این دیوارها یک شخصیت مستقل به توالت فرنگی شما در دکوراسیون حمام می بخشند. این دیوارها باعث می شوند تا اولین چیزی که در دکوراسیون حمام دیده می شود توالت فرنگی نباشد. همچنین به دلیل زاویه دار بودن این دیوارها می توان از زیبایی شان برای دکوراسیون حمام و ایجاد یک هیجان بصری استفاده کرد ، یک تیر و دو نشان.

پوشاندن توالت فرنگی در دکوراسیون حمام

پوشاندن توالت فرنگی در دکوراسیون حمام

۳. استفاده از دیوار بغل سین روشویی برای پوشاندن توالت فرنگی

یکی دیگر از ترفندهای دکوراسیونی برای پوشاندن توالت فرنگی در دکوراسیون حمام ، این است که دیوار بغل سینک روشویی را بلندتر و تا سقف در نظر بگیرید. البته اگر توالت فرنگی تان در کنار سینک روشویی قرار گرفته است. یا این که می توانید در کنار توالت فرنگی تان یک دیوار بکشید و و بعد سینک روشویی را به آن دیوار نصب کنید و یک جورهایی از خود عناصر تشکیل دهنده فضای داخلی برای این کار استفاده کنید.

مخفی کردن توالت فرنگی در دکوراسیون حمام

مخفی کردن توالت فرنگی در دکوراسیون حمام

۴. دیواری از دستمال کاغذی برای پوشاندن توالت فرنگی در دکوراسیون حمام

ترفند هوشمندانه دیگر برای پوشاندن توالت فرنگی در دکوراسیون حمام ساخت یک دیوار از دستمال کاغذی هایی است که مصرف می شوند. خیلی جالب است نه؟ نگاهی دقیق تر به عکس زیر بیاندازید و ببینید که چگونه این ترفندهای دکوراسیونی به شما کمک می کنند تا هم لوازم و وسایلی که به آن ها احتیاج دارید را در فضای داخلی تان طبقه بندی و نظم دهی کنید و هم این که چگونه مساله و مشکل مورد نظرتان را که همان پوشاندن توالت فرنگی در حمام است را حل کنید.

مخفی کردن توالت فرنگی

مخفی کردن توالت فرنگی

۵. دیوار های T شکل در دکوراسیون حمام برای پوشاندن توالت فرنگی

در وسط فضای حمام تان یک دیوار جدا کننده T شکل تعبیه کنید. در ضلع افقی این T می توان سینک های روشویی را تعبیه کرد و در دو طرف ضلع عمودی آن هم می توان کابین دوش حمام و توالت فرنگی را مکان نمایی کرد. دقت کنید که این دیوارها باید دقیقا در وسط فضا قرار بگیرند تا کارایی درست آن ها مشخص شود.

ترفند مخفی کردن توالت فرنگی

ترفند مخفی کردن توالت فرنگی

۶. استفاده از کمد برای پوشاندن توالت فرنگی در حمام

اگر فکر می کنید که دیوارهای جدا کننده باید کاربری داشته باشند خب می توانید به جای یک دیوار خشک و خالی از کمدها استفاده کنید. به شرط آن که فضای کافی برای حضور آن ها داشته باشید. این کمدها اتفاقا می توانند کاربردی تر باشند ، چرا که می توانند به شما در سامان دهی و نظم دهی به وسایل های مورد نیاز در حمام کمک کنند. در ضمن این دیوارهای کمدی می توانند فضاهای تعریف شده تری را در اختیارتان بگذارند.

ترفندهای مخفی کردن توالت فرنگی

ترفندهای مخفی کردن توالت فرنگی

۷. استفاده از ترفند حواس پرتی برای پوشاندن توالت فرنگی

به نظر من این ایده یکی از بهترین ایده ها است. در عکس زیر می توانید ببینید که طراح چگونه با ایجاد یک دید به استخر باعث شده است که توالت فرنگی در اهمیت کمتری برای دیده شدن قرار بگیرد. فکرش را بکنید که به جای این دیوار شیشه ای ، یک دیوار آجری قرار داشت. آن وقت دقیقا اولین چیزی که به چشم می آمد ، توالت فرنگی بود.

ترفندهای پوشاندن توالت فرنگی

ترفندهای پوشاندن توالت فرنگی

این هم یک نمونه دیگر از ترفند حواس پرتی برای پوشاندن توالت فرنگی. کاشی های سبز اولین چیزی هستند که در این فضا به چشم می آیند و بعد از آن هم کلیت فضا است که انسان را درگیر می کند و در نهایت شاید چشم تان به توالت فرنگی گوشه دیوار هم بیافتد اما دلیلی که باعث می شود در این متن شما اول به توالت فرنگی دقت کنید این است که در حال خواندن مطلبی در این باره هستید.

ترفند پوشاندن توالت فرنگی

ترفند پوشاندن توالت فرنگی

۸. دیوارهای کاذب مجوف برای پوشاندن توالت فرنگی در دکوراسیون حمام

در بازار دیوارهای کاذب زیادی وجود دارند که می توانید از آن ها برای پوشاندن توالت فرنگی در دکوراسیون حمام استفاده کنید. این دیوارها دارای طرح های مختلفی هستند. بعضی از آن ها کاملا پوشیده هستند و بعضی از آن ها دارای طرح هایی هستند که کمی دید به آن طرف دیوار را میسر می کند. در نهایت تصمیم با شما است که کدام طرح را انتخاب کنید.

دیوارهای کاذب مجوف

دیوارهای کاذب مجوف

۹. توالت فرنگی در دکوراسیون داخلی حمام

بعضی وقت ها هم سرویس بهداشتی باید پیدا باشد ، البته این پیدا بودن بیشتر جنبه تزیینی و دکوراتیو دارد تا یک عنصر کاربردی. در هر صورت عکس زیر به شما نشان می دهد که می شود توالت فرنگی پیدا باشد اما چهره زشتی نداشته باشد.

دکوراسیون داخلی حمام

دکوراسیون داخلی حمام

۱۰. توالت فرنگی های مخفی در دکوراسیون حمام

در این عکس شما به سختی می توانید توالت فرنگی را پیدا کنید با این که کاملا در دید قرار دارد. این توالت های فرنگی طراحی شان به شکلی است که خود به خود در دل دکوراسیون داخلی فضا گم می شوند. اگر به شما بگویم که آن حجم سفیدی که مابین دیوار شیشه ای و آن استوانه سرامیکی سفید قرا گرفته توالت فرنگی است ، حتما شگفت زده خواهید شد.

ترفندهای دکوراسیون حمام

ترفندهای دکوراسیون حمام

۱۱. تضاد رنگ برای مخفی کردن توالت فرنگی

اگر آن قدر طراح شجاعی باشید که برای دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی تان از رنگ های تیره استفاده کنید می توانید با استفاده از یک تضاد رنگ ، کاملا سرویس بهداشتی را به عنصری جذاب تبدیل کنید تا دیگر نیازی نباشد که آن را بپوشانید.

ترفندهای دکوراسیونی حمام

ترفندهای دکوراسیونی حمام

منبع :

چیدانه

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.