اکسسوری نظم دهنده کمد لباس

۸ اکسسوری کمد لباس برای نظم دهی آسان و کم هزینه!

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

کمد لباس درست مثل یک نارنجک است که ضامنش را کشیده‌ اند. تا موقعی که درش بسته باشد همه‌ چیز ظاهرا سر جای خودش است و خانه مرتب به نظر می ‎رسد. فقط کافی است به هوای پیدا کردن یک لباس درب کمد را باز کنیم تا اتفاقی که نباید ، بیفتد. در کسری از ثانیه تمام اتاق پر از لباس‌ هایی می‌ شود که به هوای پیدا کردن یک لباس خاص آن ها را ریخته‌ ایم بیرون. خیلی وقت‌ ها با دانستن چند نکته کوچک می‌ شود نارنجک را خنثی کرد. در ادامه با دکوراتور همراه باشید تا ۸ روش آسان و اکسسوری کمد لباس کم هزینه برای نظم دهی را به شما معرفی کنیم.

مقالات مرتبط

نظم دهنده کمد لباس ، با این ۸ اکسسوری معجزه گر!

۱- نظم دهی کشوی لباس

کمد لباس‌ ها را هر مدلی که مرتب کنید باز امکان دارد بعضی از لباس‌ ها بروند زیر بقیه و برای پیدا کردنشان مجبور شوید کمد را زیر و رو کنید. اگر این شکلی لباس‌ ها را در کمد بگذارید می‌ توانید در یک نگاه هر کدامشان را که می‌ خواهید پیدا کنید و بردارید.

اکسسوری کمد لباس

اکسسوری کمد لباس

۲- اکسسوری نظم دهنده تاپ ها در کمد لباس

تاپ‌ ها لباس‌ های دوست‌ داشتنی هستند که در فصل گرما زیاد به کار می‌ آیند اما مشکلشان این است که به خاطر کم‌ حجم بودنشان همیشه یک گوشه کشو قایم می‌ شوند و پیدا کردن‌ شان سخت است. ایده خوب استفاده از یک چوب‌ لباسی و تعدادی حلقه یا یک چوب لباسی مخصوص است تا یک‌ بار برای همیشه آن ها را سر و سامان دهید.

اکسسوری کمد

اکسسوری کمد

۳- نظم دهی شال و روسری ها در کمد لباس

شال و روسری‌ ها را خیلی راحت‌ تر از چیزی که فکرش را کنید می‌ شود نگهداری کرد. فقط کافی است یک چوب‌ لباسی ، یک تکه چوب ، چسب و چند تا گیره لباس دم دستتان داشته باشید. آن وقت می‌ توانید چیزی شبیه این عکس بسازید که بدون از بین رفتن اتوی روسری‌ ها ، آن ها را برایتان نگه دارد. اگر چوب دم دستتان نیست می‌ توانید گیره‌ ها را مستقیما به چوب‌ لباسی هم وصل کنید.

نظم دهی شال و روسری

نظم دهی شال و روسری

۴- جلوگیری از سر خوردن لباس ها از روی چوب لباسی

یکی از مشکلاتی که با چوب‌ رختی‌ ها داریم سر خوردن لباس روی میله آن ها و در ادامه سقوطشان کف کمد است. اگر یک تکه پارچه ، نخ کاموا یا کش پول دم دستتان داشته باشید می‌ توانید مانعی سر راه لباس‌ ها درست کنید که از افتادنشان جلوگیری کند.

 چوب لباسی

چوب لباسی

۵- اکسسوری کمد لباس برای نظم دهی کیف و کفش ها

برای استفاده هر چه بیشتر از فضای کمد باید درب را هم قاطی بازی کرد. کفش ، کیف ، روسری و کمربند را می‌ شود با راهکارهای مختلف از سمت داخل به درب کمد آویزان کرد.

نظم دهی کیف و کفش

نظم دهی کیف و کفش

۶- اکسسوری های نظم دهنده کشوی لباس

برای منظم‌ تر شدن کشوهای لباس بهتر است آنها را قفسه‌ بندی کنید. این باکس‌ های کوچک مخصوص خرده‌ ریز‌های کمد لباس مثل جوراب ، زیرپوش و… است. می‌ توانید با وسایلی که در خانه دم دستتان است آن را بسازید. لوله‌ های پی‌ وی‌ سی ، مقوای دستمال کاغذی ، جعبه‌ های کفش ، قوطی‌ های خالی و هر وسیله که دم دستتان است برحسب نیازتان ممکن است به کار بیاید. اگر هم اهل قیچی دست گرفتن نیستید می‌ توانید نمونه‌ های آماده آن را از بازار بخرید.

نظم دهنده کشوی لباس

نظم دهنده کشوی لباس

۷- اکسسوری های دم دستی برای نظم دهی کمد لباس

بعضی کمدها هم هستند که ارتفاع زیاد و عرض کمی دارند. بهترین راه برای استفاده از فضای این کمدها استفاده از چند طبقه چوبی داخل آن هاست. اما اگر وقت و مهارت کافی برای تعمیرات این‌ چنینی ندارید می‌ توانید از درب های نوشابه استفاده کرده و دو برابر حالت عادی لباس آویزان کنید.

نظم دهی کمد لباس

نظم دهی کمد لباس

۸- اکسسوری کمد لباس برای گروه بندی لباس ها

اگر کمدتان مملو از لباس‌ های به هم فشرده‌ ای است که به چوب‌ رختی آویزان شده‌ اند و برای پیدا کردن هر لباسی باید چند دقیقه بین چوب‌ رختی‌ ها دست و پا بزنید این اکسسوری کمد لباس به کارتان می‌ آید. کافی است چند مقوای بزرگ بردارید و روی آنها اسامی مورد نظرتان مثل تابستانی ، زمستانی یا مردانه ، زنانه و… را بنویسید. بعد هم بر حسب اسمی که روی مقواها نوشته‌ اید لباس‌ های مربوط به آن را پشت همان مقوا آویزان کنید. این‌ طوری برای پیدا کردن هر لباسی سراغ همان قسمت خودش می‌ روید و سریع شکارش می‌ کنید.

گروه بندی لباس ها

گروه بندی لباس ها

منبع :

چیدانه

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.