سبک سلطنتی اتاق خواب

اتاق خواب سلطنتی ، مانند ملکه ها بخوابید!

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

همه ما خوب می دانیم که اتاق خواب شخصی ترین فضای داخلی است که ما می توانیم راجع به دکوراسیون داخلی آن تصمیمی بگیریم. اتاق خواب ها هم مانند هر فضای دیگری می تواند سبک دکوراسیونی منحصر به فرد خاص خودش را داشته باشد. یکی از پر طرفدار ترین سبک های دکوراسیونی برای اتاق خواب سبک سلطنتی است. داشتن یک اتاق خواب سلطنتی می تواند حس و حال خوبی را به شما منتقل کند. این مطلب از دکوراتور می خواهد به شما نشان دهد که چگونه می توانید یک اتاق خواب سلطنتی داشته باشید.

مقالات مرتبط

دکوراسیون سلطنتی در خانه های مدرن امروزی!

۱. رنگ های روشن در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب سلطنتی

در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب سلطنتی استفاده از رنگ های روشن بسیار مرسوم است. رنگ هایی مانند سفید ، شیری و کرم روشن بیشتر در این اتاق خواب ها به چشم می خورد. البته نباید از نقش رنگ طلایی در القای حس و حال سلطنتی به اتاق را نادیده بگیریم.

اتاق خواب سلطنتی

اتاق خواب سلطنتی

۲. تخت خواب های شاهانه برای اتاق خواب سلطنتی

وقتی قرار است یک اتاق خواب سلطنتی را تجربه کنید باید از مبلمان های آن شروع کنید. خب تاثیرگذارترین مبلمان داخل اتاق خواب تخت خواب است. برای اتاق خواب سلطنتی تان باید تخت خواب هایی که حس و حالی لوکس و سلطنتی دارند را انتخاب کنید. این نوع تخت خواب ها معمولا دارای پشتی ها مخمل و تاج مانند هستند ، بیشتر از جنس چوب هستند و همان طور که گفته شد معمولا دارای پارچه های مخمل و یا چرم هستند. این نوع تختخواب ها دارای تزیینات زیاد و پر جزییاتی هستند که حسابی شما را مجذوب خود می کند.

دکوراسیون اتاق خواب سلطنتی

دکوراسیون اتاق خواب سلطنتی

۳. تخت خواب های چوبی ، پارچه های ساتن ، اتاق خواب های سلطنتی

حالا که صحبت از تخت خواب ها شد بهتر است کمی بیشتر راجع به آن ها بدانیم. همان طور که در قسمت قبل هم اشاره کردیم ، تخت خواب های سلطنتی معمولا چوبی و پر تزیینات هستند ، پشتی های شان مخملی است ، اما بهتر است برای روتختی از پارچه های ساتن و براق استفاده شود. پارچه های براق به دلیل انعکاس نور حس و حالی تجملی به دکوراسیون داخلی اتاق خواب شما می بخشد. برای تخت های سلطنتی معمولا رو تختی هایی که دامن دار هستند و پر چین هستند انتخاب می شوند. بهتر است خوب به عکس زیر نگاه کنید تا متوجه منظورمان شوید.

طراحی دکوراسیون اتاق خواب به سبک سلطنتی

طراحی دکوراسیون اتاق خواب به سبک سلطنتی

۴. نورپردازی اتاق خواب سلطنتی

اتاق خواب های سلطنتی معمولا نورپردازی های رویا گونه دارند. تعداد آباژورهایی که در اتاق خواب های سلطنتی وجود دارد معمولا زیاد است و آن ها هم مانند تختخواب ها ، معمولا چوبی هستند. این آباژورها می توانند پایه بلند و یا پایه کوتاه باشند.

طراحی اتاق خواب به سبک سلطنتی

طراحی اتاق خواب به سبک سلطنتی

۵. تزیینات اتاق خواب های سلطنتی

در دکوراسیون داخلی اتاق خواب سلطنتی بافت ها ، تزیینات برجسته و جزیات ریز بسیار مهم هستند. هر چه جزییات ریز در اتاق خواب بیشتر باشد می تواند آن را مجلل تر و سلطنتی تر کند. البته باید دقت کنید که تزیینات و بافت ها باید مطابق سبک لوکس و مجلل شما باشد. قطعا تزیینات و بافت های مدرن به درد این سبک دکوراسیونی نمی خورد.

اتاق خواب به سبک سلطنتی

اتاق خواب به سبک سلطنتی

۶. دراورها و پاتختی ها در دکوراسیون داخلی اتاق خواب سلطنتی

مبلمان اتاق خواب سلطنتی فقط به تخت خواب ها محدود نمی شود. کنسول ها ، دراور ها و آینه ها هم از دیگر وسایل و لوازم دکوری هستند که در این اتاق خواب ها مثل همه اتاق خواب های دیگر وجود دارند. اما تفاوت آن ها در سبک دکوراسیونی آن ها است. بیشتر لوازم و وسایل دکوری برای اتاق خواب های سلطنتی با سبک کلاسیک مطابقت می کند. به طور مثال دراورها ، بهتر است از نوع چوبی و بلند انتخاب شوند ، با دستگیره های طلایی و بافتی جذاب. آینه ها هم بهتر است از نوع تراش خورده و کار شده باشند. یادتان باشد که در اتاق خواب های سلطنتی و لوکس جزییات حرف اول را می زند.

 سبک سلطنتی اتاق خواب

سبک سلطنتی اتاق خواب

۷. پارچه هایی با طرح های ریز برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب سلطنتی

در دکوراسیون داخلی اتاق خواب های سلطنتی معمولا از پارچه ها استفاده زیادی می شود ، به دلیل اینکه این اتاق ها معمولا پر جزییات هستند. کوسن های روی تخت ، روتختی ها ، رومبلی برای مبل های تکی که داخل اتاق استفاده می شود ، پرده ها ، فرش ها و خیلی وسایل دیگر. اما وجه مشترک همه این پارچه ها این است که همه آن ها دارای طرح های ریز هستند. معمولا هم رنگ هایی مات و خنثی دارند. کمتر رنگ های خیلی روشن و براق در آن ها دیده می شود مگر آن که بخواهند در دکوراسیون داخلی اتاق خواب تغییر ایجاد کنند.

دکوراسیون داخلی اتاق خواب

دکوراسیون داخلی اتاق خواب

۸. پرده های والان دار برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب های سلطنتی

اگر نمی خواهید هزینه زیادی بابت ایجاد دکوراسیون سلطنتی در اتاق خواب تان بپردازید ما یک راه حل دکوراسیونی مقرون به صرفه به شما نشان می دهیم ، پرده های ولان دار. این پرده ها به سادگی می توانند چهره ای سلطنتی و شاهانه به دکوراسیون داخلی اتاق خواب تان ببخشند.

دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب

۹. تختخواب های مرتفع برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب های سلطنتی

نکته ای که در رابطه با تختخواب ها فراموش کردم تا به آن اشاره کنم ، ارتفاع آن ها بود. معمولا برای اتاق خواب های سلطنتی تخت خواب هایی با ارتفاع زیاد در نظر گرفته می شود. اگر انیمیشن ها و فیلم هایی که در کودکی می دیدیم را به خاطر بیاورید حتما یادتان می آید که ملکه ها و پادشاه ها همیشه تخت هایی با ارتفاع زیاد داشتند.

طراحی دکوراسیون اتاق خواب

طراحی دکوراسیون اتاق خواب

۱۰. لوسترهای کلاسیک ، اتاق خواب های سلطنتی

وقتی قرار است اتاقی سلطنتی را تجربه کنید باید به همه وسایل آن توجه کنید. یکی از این وسیله ها لوسترها هستند که قطعا حضوری پر رنگ و چشم گیر در دکوراسیون داخلی اتاق خواب شما خواهند داشت. بهتر است برای چنین اتاق خواب هایی از لوستر های شاخه دار استفاده کنید.

سبک دکوراسیون اتاق خواب

سبک دکوراسیون اتاق خواب

منبع :

چیدانه

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.