طراحی کف با کفپوش سه بعدی

عجیب ترین دکوراسیون های داخلی با کفپوش سه بعدی

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

انتخاب یک کفپوش مناسب تا حد زیادی تاثیر مستقیم بر ظاهر دکوراسیون داخلی شما خواهد داشت. کفپوش ها را می توانید متناسب با سبک های دکوراسیونی خود انتخاب کنید و ظاهر منحصر به فردی به دکوراسیون داخلی خود ببخشید. کفپوش سه بعدی یکی از گونه های منحصر به فرد کفپوش هاست که امروزه طرفداران بسیاری را در دنیا پیدا کرده است و ظاهر متفاوت و باور نکردنی به دکوراسیون فضای داخلی شما می بخشد.

مقالات مرتبط

کفپوش مایع دکوراسیون شما را هیجان انگیز می کند!

کفپوش سه بعدی چیست؟

در واقع نوآوری یک شرکت از دبی است که امروزه شهرت جهانی پیدا کرده است. این کفپوش ها ابتدا برای فضاهایی مانند لابی ها، هتل ها، مراکز خرید و ادارات مورد استفاده قرار می گرفت اما رفته رفته طرفداران بسیاری به خود جذب کرد به نحوی که امروزه در بیشتر فضاهای دکوراسیون های داخلی از آنها استفاده می شود.شما می توانید از این کفپوش ها در فضاهایی مانند سرویس های بهداشتی، حمام ها و حتی فضاهایی مانند نشیمن خود از آنها استفاده نمایید!

کفپوش سه بعدی

کفپوش سه بعدی

روش اجرای کفپوش سه بعدی

روش اجرا کفپوش سه بعدی اپوکسی به این صورت است که تصاویر مربوطه با دستگاه های حرفه ای پرینت می شود سپس تصاویر را کف محل مورد نظر می چسبانند و در نهایت سطح آن را با چند لایه لاک الکل و اپوکسی پوشش می دهند. بنابراین مهم نیست که ابعاد فضای شما چقدر است ، این تصاویر و اشکال را می توانید متناسب با محل خود اجرا کنید و حس و حال سه بعدی را در فضای داخلی خود اجرا نمایید.

کفپوش

کفپوش

مزایای کفپوش سه بعدی

از مزایای استفاده از این نوع کفپوش می توان به ضد خش بودن، سهولت در نظافت، قابلیت بالای هدایت حرارت و نصب سیستم های گرمایش از کف، و ثابت ماندن نقوش و رنگ های آن و… اشاره کرد.

مزایای کفپوش های سه بعدی

مزایای کفپوش های سه بعدی

کفپوش سه بعدی در دکوراسیون ورودی

لابی، ورودی و راهروها بهترین فضا برای استفاده از کفپوش های سه بعدی هستند و می تواند فضای مرده و کسل کننده این بخش را تبدیل به یک فضای هیجان انگیز و باور نکردنی و سرگرم کننده کند بنابراین اگر برای دکوراسیون ورودی خود کفپوش سه بعدی را در نظر گرفته اید باید به شما بگویم که انتخاب منحصر به فردی داشته اید.

کفپوش دکوراسیون ورودی

کفپوش دکوراسیون ورودی

کفپوش سه بعدی در دکوراسیون نشیمن

پیش از انتخاب کفپوش های سه بعدی برای هر فضایی توجه داشته باشید که این کفپوش ها به لحاظ فرم و ماهیتی که دارند غالبا دارای خطوط بسیار و طرح های شلوغ می باشند بنابراین بسیار مهم است که در فضاهایی با جزییات کمتر مورد استفاده قرار بگیرند. به طور مثال اگر می خواهید از یک کفپوش سه بعدی برای فضایی مانند نشیمن خود استفاده کنید، بهتر است ابعاد فضای شما بالا و مبلمان آن ساده و بدون طرح باشد تا مانع از ایجاد اغتشاش بصری در دکوراسیون منزل شما شود.

کفپوش دکوراسیون نشیمن

کفپوش دکوراسیون نشیمن

کفپوش سه بعدی در دکوراسیون آشپزخانه

همان طور که گفته شد در فضاهایی دارای جزییات زیاد بهتر است از کفپوش سه بعدی استفاده نکنید اما می توانید از کفپوش سه بعدی با تم ساده تر که فضای شما را گرفته و شلوغ نمی کند به سادگی برای فضاهای پر رفت و آمد و شلوغ مانند آشپزخانه ها استفاده نمایید.

کفپوش آشپزخانه

کفپوش آشپزخانه

شاید شما هم شیفته یک جزیره رویایی باشید و دلتان می خواهد که آن را به فضای داخلی خود بیاورید پس می توانید بخشی از فضای داخلی خود مانند دکوراسیون آشپزخانه خود را همانند تصویر با طرحی از آن رویایی کنید.

کفپوش دکوراسیون آشپزخانه

کفپوش دکوراسیون آشپزخانه

کفپوش سه بعدی در دکوراسیون اتاق خواب

شاید انتخاب کفپوش سه بعدی برای فضایی مانند دکوراسیون اتاق خواب کمی غیر متعارف باشد اما همان طور که گفته شد اگر جزییات فضای شما کم باشد یا به اصطلاح دکوراسیون شما خلوت باشد کفپوش های سه بعدی می تواند فضای شما را بسیار منحصر به فرد و باور نکردنی کند.

کفپوش اتاق خواب

کفپوش اتاق خواب

کفپوش سه بعدی در دکوراسیون سرویس بهداشتی

بیشترین کاربرد کفپوش های سه بعدی در فضاهایی مانند حمام و سرویس بهداشتی می باشد که ظاهر شگفت انگیز و باور نکردنی به آن می بخشد.توجه داشته باشید که می توانید از کفپوش سه بعدی به عنوان بخشی از فضای کف استفاده کنید ، درست همانند تصویر! با این کار می توانید ظاهر واقعی و شفاف تری به کفپوش فضای سرویس بهداشتی و یا حمام خود ببخشید.

کفپوش بهداشتی

کفپوش بهداشتی

منبع :

چیدانه

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.