ایده های تزیین درب ورودی با چکمه

۱۲ ایده تزیین درب ورودی آپارتمان

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

فکرش را بکنید خسته و کوفته از سر کار به خانه برگشته اید اما با دیدن درب ورودی خانه تان که به زیبایی هر چه تمام تر تزیین شده است همه آن خستگی ها را فراموش می کنید. راه های زیادی برای تزیین درب ورودی آپارتمان وجود دارد که در این مطلب ما قصد داریم ۱۲ تا از آنها را به شما نشان دهیم.

مقالات مرتبط

۱۰ ایده که در دکوراسیون ورودی آپارتمان غوغا می کند!

تزیین درب ورودی آپارتمان با استفاده از وسایل عتیقه

اگر از طرفداران لوازم دکوری آنتیک هستید می توانید از آنها برای تزیین درب ورودی آپارتمان تان استفاده کنید. به طور مثال یک دوربین آنتیک و قدیمی می تواند برای این کار مناسب باشد. یکی از آنها را انتخاب کنید و داخل آن را با گل های تازه و شاداب پر کنید. می تواند در داخل دوربین یک اسفنج هم قرار دهید، آن را خیس کنید و گل های خود را برای مدت بیشتری تازه نگه دارید.

تزیین درب ورودی آپارتمان

تزیین درب ورودی آپارتمان

تزیین درب ورودی آپارتمان با یک سبد بزرگ گل اسطوخدوس

فکر کنم شما هم با من موافق هستید که گل های اسطوخدوس بسیار خوشبو و البته زیبا هستند. رنگ بنفش آنها می تواند هر کسی را به خود جذب کند و بوی خوش آنها نیز این فرآیند را تکمیل می کند تا هر کسی برای چند لحظه هم که شده جلوی درب خانه شما توقف کند. یک سبد نصفه تهیه کنید، داخل آن را با اسفنج پر کنید و به سلیقه خودتان درون آن را پر کنید از شاخه های بلند گل های اسطوخدوس. یادتان باشد این گل ها به چیز بیشتری برای زیبایی احتیاج نخواهند داشت. پس این سبد را زیادی شلوغ نکنید و بگذارید گل های اسطوخدوس زیبایی اصیل خودشان را به نمایش بگذارند تا تزیین درب ورودی آپارتمان تان به زیبایی شکل بگیرد.

تزیین درب ورودی

تزیین درب ورودی

تزیین درب ورودی آپارتمان با تابلوهای چوبی کوچک

می توانید از تعدادی تخته چوبی به درد نخور که مطمئنا داخل انباری خانه تان به وفور پیدا می شود تعدادی تابلو چوبی درست کنید و روی آنها جملات خوشامدگویی و یا حتی شعری در این مورد بنویسید و آن را از در آویزان کنید. این تابلوها هم می تواند حسابی نظر رهگذران را به خود جلب کند، مخصوصا اگر با خطی خوش روی آنها نوشته شده باشد.

تزیین درب ورودی با تابلوهای چوبی کوچک

تزیین درب ورودی با تابلوهای چوبی کوچک

تزیین درب ورودی آپارتمان با سطل های فلزی پر از گل

یک سطل فلزی قدیمی را پیدا کنید، آن را تمیز کنید و داخلش را با انواع گل های سفید و صورتی پر کنید. این سطل فلزی و گل هایی با این ترکیب رنگ می تواند رگه های از سبک وینتیج را برای شما به ارمغان بیاورد. این هم یک ایده شیک دیگر برای تزیین درب ورودی آپارتمان تان.

تزیین درب ورودی با سطل های فلزی پر از گل

تزیین درب ورودی با سطل های فلزی پر از گل

تزیین درب ورودی آپارتمان با حروف سبز برای خوشامدگویی

شما می توانید وسایل تزئینی درب ورودی آپارتمان را خودتان بسازید. برای مثال می توانید از کارتن های به درد نخود که قصد دارید آنها را دور بیاندازید تعدادی شکل جالب و بامزه دربیاورید و آنها را با ترفندهای مختلف تزئین کنید. یکی از این ترفندها می تواند استفاده از چمن های مصنوعی باشد. با این کار ، این شکل های جالب می تواند تبدیل به تخته هایی بشود برای این که پستچی نامه هایتان را روی آن نصب کند و چهره بامزه ای به درب ورودی خانه تان ببخشد.

تزیین درب ورودی با حروف سبز برای خوشامدگویی

تزیین درب ورودی با حروف سبز برای خوشامدگویی

تزیین درب ورودی آپارتمان با سبد فلزی و قاب عکس گچی

برای تزئین درب ورودی آپارتمان تان می توانید از یک سبد فلزی با تزئینات قدیمی استفاده کنید.داخل این سبد را تا می توانید از گل های مختلف و برگ های تزئینی پر کنید. جوری که خود سبد خیلی کم معلوم باشد و در واقع فقط نقش نگه دارنده گل ها را بازی کند و بعد قاب عکس گچی رنگ شده را روی سبد بچسبانید و روی آن جمله ای با مضمون خوشامدگویی بنویسید.

تزیین درب ورودی با سبد فلزی و قاب عکس گچی

تزیین درب ورودی با سبد فلزی و قاب عکس گچی

تزیین درب ورودی آپارتمان با حروف گل گلی

با استفاده از مقداری توری مرغی و سیم های ریز می توانید یک وسیله تزئینی زیبا مثل عکس زیر برای تزئین درب ورودی آپارتمان تان درست کنید. توری مرغی را به شکل دلخواهتان برش بزنید و بعد گل ها را به وسیله سیم های ریز به توری مرغی ببندید و از این وسیله گل گلی زیبا برای تزئین درب ورودی آپارتمان تان استفاده کنید.

تزیین درب ورودی با حروف گل گلی

تزیین درب ورودی با حروف گل گلی

تزیین درب ورودی آپارتمان با آبپاش قدیمی و زنگ زده خانه

از هر وسیله زنگ زده ای می توانید برای تزئین درب ورودی آپارتمان تان استفاده کنید. حتی اگر این وسیله آبپاش قدیمی و زنگ زده گوشه باغتان باشد. سریع آن را بردارید، تمیزش کنید و با گل هایی که رنگ های گرم و ورشن دارد داخلش را پر کنید و سپس آن را روی درب ورودی آپارتمان تان نصب کنید و هر بار که آن را می بینید به خودتان افتخار کنید.

تزیین درب ورودی با آبپاش قدیمی

تزیین درب ورودی با آبپاش قدیمی

تزیین درب ورودی آپارتمان با جعبه نخ و سوزن

حتی از جعبه های نخ و سوزن هم می توانید برای تزئین درب ورودی آپارتمان تان استفاده کنید. این جعبه ها به واسطه حضور قرقره های رنگی نخ داخلشان بسیار جذاب و خوش چهره هستند و می توانند برای تزئین درب ورودی آپارتمان ها مورد استفاده قرار بگیرند. عکس زیر را نگاه کنید تا ببینید برای درست کردن آن به چه چیزهایی نیاز دارید.

تزیین درب ورودی با جعبه نخ و سوزن

تزیین درب ورودی با جعبه نخ و سوزن

تزیین درب ورودی آپارتمان با چتری پر از گل

یک چتر رنگی و زیبا تهیه کنید، درون آن را پر کنید از گل های رنگی و آن را روی درب ورودی آپارتمان تان آویزان کنید. فرقی نمی کند که تابستان باشد یا زمستان ، یک چتر پر از گل همیشه زیبا و دوست داشتنی است مخصوصا اگر برای تزئین درب ورودی آپارتمان مورد استفاده قرار بگیرد.

تزیین درب ورودی با چتری پر از گل

تزیین درب ورودی با چتری پر از گل

تزیین درب ورودی آپارتمان با شیلنگ های آبیاری

وقتی به شما می گویم که از هر وسیله ای می توان برای تزئین درب های ورودی خانه تان استفاده کرد، نگویید نه. این هم یکی دیگر از ایده های دوست داشتنی برای تزئین درب ورودی آپارتمان. برای درست کردن این وسیله به مقداری شیلنگ آبیاری و دستکش های باغبانی و صد البته مقداری گل نیاز خواهید داشت. شیلنگ را با بست کمربندی ببندید و دستکش ها را روی آن بچسبانید و گل ها را نیز به آن متصل کنید ، به همین راحتی.

تزیین درب ورودی با شیلنگ

تزیین درب ورودی با شیلنگ

تزیین درب ورودی آپارتمان با چکمه های قدیمی

حتی در این راه چکمه های قدیمی باغبانی تان نیز می تواند به شما کمک کند. اگر چکمه هایتان دیگر قابل استفاده نیستند، بنا به هر دلیلی می توانید آنها را به هم بچسبانید و بعد هم داخل آنها را با استفاده از گل های جور و واجور پر کنید.

تزیین درب ورودی با چکمه

تزیین درب ورودی با چکمه

منبع :

چیدانه

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.