طراحی دیوار با دیوارپوش چوبی خلاقانه

۱۲ دیوارپوش چوبی خلاقانه برای دکوراسیون داخلی شما

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

یکی از ساده ترین راه ها برای تغییر دکوراسیون داخلی شما استفاده از دیوارپوش ها می باشد. دیوارپوش چوبی در میان انواع دیوارپوش ها به دلیل ماهیت گرم و طبیعی چوب طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. از دیوارپوش های چوبی می توانید در فضاهای گوناگون دکوراسیون داخلی خود استفاده نمایید. با این مطلب از دکوراتور همراه باشید تا با هم ایده های مختلف استفاده از دیوارپوش چوبی خلاقانه را در دکوراسیون داخلی بررسی کنیم.

مقالات مرتبط

اتاق های نشیمن خاص با دیوارپوش های چوبی ( بخش اول )

اتاق های نشیمن خاص با دیوارپوش چوبی ( بخش دوم )

دیوارپوش چوبی خلاقانه

مجموعه ای تصادفی از قطعات باقی مانده چوب های مختلف می تواند دیوارپوش چوبی منحصر به فردی را برای شما ایجاد نماید. این دیوارپوش می تواند در غالب پارتیشن و یا دیوار جداکننده دو فضا و یا دیوار پشت کتابخانه شما در فضای دکوراسیون شما ایجاد شود و ظاهر منحصر به فردی به فضای شما ببخشد.

دیوارپوش چوبی خلاقانه

دیوارپوش چوبی خلاقانه

دیوارپوش چوبی خلاقانه با ام دی اف

استفاده از دیوارپوش ام دی اف در کنار یک نورپردازی خاص برای فضاهای اداری می تواند ظاهر منحصر به فردی به فضای داخلی شما ببخشد. کافی است چوب مناسب و نورپردازی هماهنگ را برای چنین فضایی در نظر بگیرید.

دیوارپوش چوبی

دیوارپوش چوبی

دیوار پشت تلویزیون

دیوارپوش چوبی بهترین گزینه برای تزیین دیوار پشت تلویزیون محسوب می شود. همان طور که در تصویر می بینید این دیوارپوش گرما و بافت را به فضای اتاق آورده است و احساسی گرم و صمیمی به دکوراسیون داخلی آن بخشیده است.

دیوار پشت تلویزیون

دیوار پشت تلویزیون

دیوارپوش چوبی خلاقانه با تایپوگرافی

ایده خلاقانه ای که در تصویر می بینید ایجاد یک تایپوگرافی خلاقانه در بستر دیوار با کمک بلوک های چوبی است که تمام نگاه ها را به خود جلب می کند و فضای منحصر به فردی را برای شما خلق مکی کند.

تایپوگرافی

تایپوگرافی

دیوارپوش چوبی خلاقانه با پنل

پنل های چوبی برای دیوار پشت تخت گزینه منحصر به فردی محسوب می شود.همان طور که در تصویر می بینید دیوارپوش چوبی تاثیر زیادی در تعادل و گرما بخشیدن به فضای سرد و خنثی دکوراسیون این اتاق خواب داشته است.

پنل های چوبی

پنل های چوبی

دیوارپوش چوبی خلاقانه با بلوک های چوبی

بلوک های چوبی نقاشی شده جلوه خاصی به فضای این رستوران بخشیده است. با کمک طرح های ساده و نقاشی آنها روی دیوارپوش چوبی خود می توانید ظاهر آن را تغییر دهید و جلوه بیشتری به فضای داخلی تان ببخشید.

بلوک های چوبی

بلوک های چوبی

برش های عرضی کنده درخت

دیوارپوش چوبی شما می تواند خلاقانه تر و متفاوت تر از دیوارپوش های معمولی باشد به سادگی می توانید از برش های عرضی کنده درخت به عنوان یک دیوارپوش استفاده نمایید و گرما و طبیعت را به فضای داخلی خود مهمان کنید.

برش های عرضی کنده درخت

برش های عرضی کنده درخت

بلوک های چوبی ناهموار

بلوک های چوبی ناهموار و چیده شده در کنار هم می تواند دیوارپوش چوبی بافت داری را در فضای داخلی شما ایجاد نمایید. با کمک این دیوارپوش می توانید علاوه بر استفاده از بافت خود چوب از بافت های مدرن ایجاد شده در فضای داخلی تان لذت ببرید.

بلوک های چوبی ناهموار

بلوک های چوبی ناهموار

دیوارپوش های چوبی ضد آب

استفاده از دیوارپوش چوبی در فضایی مانند سرویس بهداشتی ها می تواند گرما و تعادل را در فضا ایجا نماید توجه داشته باشید که از برای چنین فضاهای مرطوبی از دیوارپوش های چوبی مرغوب ضد آب استفاده نمایید تا ظاهر اولیه خود را همواره حفظ نماید.

دیوارپوش های چوبی ضد آب

دیوارپوش های چوبی ضد آب

جعبه چوبی قدیمی پتینه کاری شده

جعبه چوبی قدیمی پتینه کاری شده هم می تواند نقش یک دیوارپوش چوبی منحصر به فرد را برای شما ایجاد نماید. کافی است آنها را رنگ آمیزی کرده و به هم وصل کنید و ظاهر منحصر به فردی به فضای داخلی تان ببخشید.

جعبه چوبی قدیمی

جعبه چوبی قدیمی

بافت های متنوع

ایجاد بافت های متنوع با کمک چوب می تواند دیوارپوش چوبی شما را مدرن تر کند و به فضای داخلی شما حال و هوای منحصر به فردتری ببخشد. توجه داشته باشید که انتخاب نورپردازی مناسب برای چنین فضایی می تواند در زیبایی و درخشش آن تاثیر زیادی داشته باشد.

دیوارپوش بافت دار

دیوارپوش بافت دار

بشکه های چوبی قدیمی

استفاده از بشکه های چوبی قدیمی می تواند ایده دیگری برای دیوارپوش چوبی خلاقانه در فضای داخلی شما باشد که به سادگی خودتان آن را بسازید و از داشتنش در فضای داخلی تان لذت ببرید.

بشکه های چوبی قدیمی

بشکه های چوبی قدیمی

منبع :

چیدانه

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.