سبک اسکاندیناوی سفید رنگ

خالص‌ ترین رنگ سفید در سبک اسکاندیناوی

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

مدت‌ هاست که استفاده از رنگ سفید در دکوراسیون باب شده. البته هنوز هم انتخاب این رنگ به مذاق خیلی‌ ها خوش نمی‌ آید چرا که نگهداری از خانه‌ ای با رنگ روشن به مراتب سخت‌ تر است ، به خصوص اگر زمان زیادی را خارج از منزل سپری می‌ کنید. خانه‌ ای که در این مطلب می‌ بینید از انتخاب رنگ سفید گرفته تا متریال به سبک اسکاندیناوی دکور شده که منبع الهام خوبی برای کسانی است که می‌ خواهند خانه‌ ای به این رنگ داشته باشند. خانه‌ ای که رنگ اول و دوم آن سفید و سیاه است و لکه‌ هایی با رنگ قهوه‌ ای چوب آن را تکمیل کرده است.

مقالات مرتبط

طراحی های زیبا برای اتاق نشیمن به سبک اسکاندیناوی

رنگ سفید در سبک اسکاندیناوی

چقدر سفید! احتمالا اولین واژه‌ ای که بعد از دیدن این عکس بر زبان می‌ آورید ، همین است. اگر با دقت بیشتری به این عکس نگاه کنید ، متوجه می‌ شوید احتمالا یکی از بهترین تصاویری است که تا به حال از یک دکوراسیون سفید دیده‌ اید.

رنگ سفید در سبک اسکاندیناوی

رنگ سفید در سبک اسکاندیناوی

اولین رنگ این دکوراسیون سفید ، رنگ دوم آن سیاه و انتخاب بعدی قهوه‌ ای است و همین استفاده از لکه‌ های متناسب رنگ قهوه‌ ای است که از سرمای بیش از حد این فضا کاسته است.

دکوراسیون سفید

دکوراسیون سفید

یک ریتم راه‌ راه در اکثر اجزای این دکوراسیون قابل مشاهده است. انتخاب ریتمی خطی که یکنواخت هم نیست و از کسالت فضا کاسته اما حقیقت این است که روحیات آدم‌ ها ، فرهنگ‌ های مختلف و … تاثیراتی متفاوت بر جای می‌ گذارند که در نهایت منجر به ایجاد سلیقه‌ هایی مختلف می‌ شود.

سبک اسکاندیناوی

سبک اسکاندیناوی

تاثیرات رنگ سفید در سبک اسکاندیناوی

دکوراسیون این خانه با سبک اسکاندیناوی چیدمان شده و انتخاب رنگ سفید از برجسته‌ ترین ویژگی‌ های این سبک خانه‌ هاست. احتمالا این انتخاب با اقلیم همیشه برفی و سرد کشورهای شمال اروپا همخوانی دارد. وسایلی که در این سبک مورد استفاده قرار می‌ گیرند ، اغلب از چوب طبیعی درختان هستند و به این خانه‌ های سرشار از رنگ‌ های خنثی گرما می‌ بخشند.

رنگ سبک اسکاندیناوی

رنگ سبک اسکاندیناوی

مبلمان

ریتم خطی و راه‌ راه حتی در تکیه‌ گاه صندلی‌ های ناهارخوری و بدنه مبلمان هم قابل مشاهده است و این ریتم با با پر و خالی شدن چوب نمایش داده شده است.

مبلمان سبک اسکاندیناوی

مبلمان سبک اسکاندیناوی

شاخه‌ های خشک داخل گلدان که نگاه را به سمت لوستر بالای میز ناهارخوری می‌ کشاند ، ریتمی هوشمندانه دارد. شاخه‌ هایی با کمترین تاکید و تاثیرگذاری بالا که یادآور طبیعت هستند.

میز ناهارخوری سبک اسکاندیناوی

میز ناهارخوری سبک اسکاندیناوی

رنگ سفید در سبک اسکاندیناوی از کف تا سقف

کف تا سقف این خانه بلند است و همرنگ بودن دیوارها و سقف در طولانی‌ مدت ممکن است آزار دهنده به نظر برسد که البته باز هم سلیقه‌ ای است. شاید بهتر بود سقف به رنگی خنثی از تنالیته‌ های طوسی انتخاب می‌ شد.

رنگ کف و سقف

رنگ کف و سقف

منبع :

چیدانه

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.