دکوراسیون مدرن

دکوراسیون برفی خانه هلامه در گرگان ، یک مدرن واقعی!

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

وقتی به شهرهای شمالی فکر می کنم ، اولین چیزی که ذهنم را پر می کند ، سبزی است و طبیعت و رنگ هایی که در همه جا دیده می شود چه در خانه و چه در فضای بیرونی. ولی این بار به منزل خانم هلامه نصرتپور در شهر گرگان رفتیم. جایی که قوانین ذهنی شکسته می شوند و رنگ سفید دکوراسیون برفی منزل در تضاد با سبزینگی درختان قرار می گیرد.

مقالات مرتبط

خانه های لوکس ، دکوراسیون ۲ میلیاردی آرزو در اهواز

دکوراسیون برفی خانه هلامه در یک نگاه

 • تعداد افراد ساکن: ۳ نفر
 • شغل خانم خانه: مدیریت سالن زیبایی / شغل همسر: کشاورز
 • موقعیت شهر: گرگان / محله: شهرک دخانیات
 • متراژ فضا: ۱۲۰ متر
 • سال ساخت: ۱۳۹۱
 • مالکیت: شخصی
 • تعداد اتاق: ۲ خواب
 • تعداد سرویس: یک حمام و یک دستشویی
 • سبک دکوراسیون: مدرن
 • رنگ های غالب: سفید
 • ویژگی برجسته طراحی: سادگی
 • طراح: خانم هلامه نصرتپور
 • مدت زمان طراحی داخلی: یک ماه خرید وسایل: یک ماه
 • هزینه دکوراسیون: حدود ۳۵ میلیون تومان
 • عکاس: سینا عزیزی
دکوراسیون برفی

دکوراسیون برفی

چه نکاتی در طراحی این دکوراسیون برفی مدرن مد نظر بوده و به چه دلیل؟

من در دکوراسیون داخلی خانه سعی کردم آن را به گونه ای طراحی کنم که همه چیز ساده و در عین حال در دسترس باشد. فضای خانه بسته نشود ، اپن در آشپزخانه مرز ایجاد نکند. تعداد وسایل و مبلمان کم باشد و رفت و آمد را محدود نکند. به طور کلی دوست نداشتم فضای داخلی خانه شلوغ باشد.

دکوراسیون برفی مدرن

دکوراسیون برفی مدرن

چه سبک و رویکردی را در طراحی دوست دارید و چه چیزهایی را دوست ندارید؟

رنگ سفید نمادی از پاکی و تمیزی است و ترجیح این بود که تمیزی در خانه برجسته باشد. به نظر من رنگ قهوه ای در دکوراسیون خانه به نظر کثیف می آید. سبک مدرن را دوست دارم ؛ با داشتن این سبک در فضای داخلی خانه می توان تنوع بیشتری به وجود آورد و دست برای تغییر و تنوع بازتر است. رنگ سفید در سبک مدرن انتخاب بسیاری خوبی است. کاربرد رنگ آبی که از رنگ های مورد علاقه ام هست ، در کنار رنگ سفید و سیاه ، به دلیل این بوده که این رنگ ها را بشکند و ترکیب رنگی متفاوتی به وجود آورد.

دکوراسیون برفی مدرن خانه ایرانی

دکوراسیون برفی مدرن خانه ایرانی

فضای مورد علاقه شما کجاست؟

فضای آشپزخانه را بسیار دوست دارم و تمام نظر و ایده هایم در مورد دکوراسیون داخلی در این فضا صدق می کند.

هرکدام از وسایل خانه تان را از کجا تهیه کرده اید؟

لوسترها را از تهران خریدم و هزینه کلی آن ها حدود ۲ میلیون تومان تمام شد. کاغذ دیواری هم سوغات تهران است. مبلمان و میز ناهارخوری از بازار مبل یافت آباد در شهر تهران خریداری شده که مبلغی حدود ۸ میلیون تومان هزینه داشته اند. در تهیه مبلمان خانه هزینه زیادی خرج نکردیم چون در نظر داشتیم که آن ها را در فاصله های زمانی کوتاه مدت تعویض کنیم.

دکوراسیون برفی مدرن منزل ایرانی

دکوراسیون برفی مدرن منزل ایرانی

کارهای خدماتی و تاسیساتی را به چه اهالی فنی سپردید؟ آیا از تجربه تان راضی هستید؟

نصب کابینت ، پرده و کاغذ دیواری را افراد متخصص انجام دادند و از آن ها راضی بودیم. هر چند طراحی شان را خودم انجام داده بودم و تنها ساخت و نصب به اهالی فن سپرده شده بود.

در این فرآیند چه تجربیاتی داشتید که از آن ها درس گرفتید و دوست دارید به دیگران نیز منتقل کنید؟

توصیه من به افراد این است که قبل از خرید و تهیه وسایل ، همه چیز را در ذهن خود چیدمان کنند و تصوری از فضای داخلی خانه که مد نظرشان است ، داشته باشند. به دلیل اینکه تنوع وسایل در بازار بسیار زیاد است ، با مقابله یک باره با آن ها گمراه می شوند. بهتر است همیشه بدانیم چه وسیله یا لوازمی برای خانه زیبا و مناسب است. با به کار بردن سلیقه ، انتخاب درست و خرید وسایل خاص می توان با کمترین هزینه به دکوراسیون منزل ایده آل دست پیدا کرد.

دکوراسیون برفی منزل ایرانی

دکوراسیون برفی منزل ایرانی

نقش گیاهان در خانه چگونه است؟

حضور گیاهان در خانه انرژی زیادی را وارد فضای داخلی می کند و زیبایی منحصر به فردی دارند. از نمونه گیاهان خانگی که دیده می شوند ، کاکتوس و بن سای هستند. بهتر است ” با گیاهان مهربان باشیم. “

دکوراسیون برفی خانه ایرانی

دکوراسیون برفی خانه ایرانی

دکوراسیون آشپزخانه

کابینت آشپزخانه گرگان به رنگ سفید ساده است و دستگیره های آن دنباله روی سبک مدرن خانه ، دارای شکل ساده ای هستند که هیچ تزییناتی در آن ها دیده نمی شود. میز کوچک گرد در وسط آشپزخانه با صندلی های سیاه چرمی کوتاه ، برای صرف صبحانه یا وعده های سریع و کوچک مناسب است.

دکوراسیون مدرن خانه ایرانی

دکوراسیون مدرن خانه ایرانی

آنچه در دکوراسیون آشپزخانه جلب توجه می کند ، علاوه بر کابینت سفید نظم و سادگی است که در کمتر آشپزخانه ای وجود دارد. در این فضا وسیله اضافی نمی بینید و تنها شلف دیواری بالای سینک ظرفشویی برای لوازم دکوری استفاده می شوند.
 
دکوراسیون مدرن منزل ایرانی

دکوراسیون مدرن منزل ایرانی

دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب نیازمند این است که فضایی دنج ، آرام ، با صمیمیت و گرما برای استراحت افراد خانه ایجاد کند. اتاق خواب خانه گرگان هم از این قاعده مستثنی نیست. رنگ سفید در اتاق خواب با نورپردازی خاصی که دارد ، گرما را وارد فضا کرده است و بسیار مناسب کارکرد اتاق خواب شده است. ریسه نوری بالای سرویس خواب از ویژگی اصلی دکوراسیون اتاق خواب است.

دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون نشیمن

فضای نشیمن دارای ترکیب رنگی سفید و سیاه است. کاغذ دیواری طرح دار به رنگ سیاه و سفید ، پرده های زیبا ولی ساده که دارای نقوش سیاه رنگ در زمینه سفید هستند در اولین نگاه به چشم می خورند. کمی بیشتر که دقت کنید اجزای دکوراتیو بیشتری می بینید که هر کدام جذابیت خاصی دارند. کوسن ها دارای نقش هایی هستند که با پرده هماهنگ بوده و با مبلمان سفید خالص نشیمن هم خوانی خوبی دارند. مبلمان راحتی دکوراسیون برفی خانه گرگان ، علاوه بر اینکه دارای رنگ سفید هستند و مدرنیته را نشان می دهند ، خطوط صاف و منظم و فرم کلی ساده نیز دارند که گویای سبک مدرن است. میز جلو مبلی مکعبی ساده و کوتاه ترکیب مبلمان را کامل کرده است.

دکوراسیون نشیمن

دکوراسیون نشیمن

بالکن خانه گرگان

منظره باور نکردنی و زیبایی که از بالکن خانه دیده می شود ، طبیعت را به فضای داخلی می آورد. حتی این طبیعت بی نظیر از درون خانه نیز دیده می شود. اینجاست که تضاد رنگی سبز با سفید و مشکی کاملا حس می شود و خانه هلامه نصرتپور را به دکوراسیون منحصر به فرد تبدیل می کند.

بالکن خانه

بالکن خانه

دکوراسیون غذاخوری

میز ناهار خوری سفید رنگ خانه گرگان که کاملا با قوانین سفید و مدرن آن هماهنگ است ، تمیزی و پاکی را به خوبی نمایش می دهد. صندلی های سفید رنگ با دو طرح مختلف در کنار میز سفید از اجزای اصلی این فضا هستند. در گوشه ای از فضای غذاخوری لوازم دکوری می بینید که مختص همین خانه هستند. آویزهای تزیینی که از سقف آویزان شده اند ، شما را محو تماشای خود می کنند و در کنار گیاهان خانگی که در گلدان های سفید و زیبا قرار دارند ، ترکیب دکوراسیون را کامل می کنند.

دکوراسیون غذاخوری

دکوراسیون غذاخوری

آنچه در دکوراسیون برفی خانه گرگان آن را منحصر به فرد می کند ، این است که در هر گوشه از آن می توان طراحی داخلی را به خوبی حس کرد. به دیوار و سقف آن نگاه کنید. اشکال مربعی و هندسی روی دیوار می گویند که هیچ چیزی اتفاقی در خانه وجود ندارد. ساعت دیواری خاص هم که دیگر حرفی برای گفتن نمی گذارد.

منبع :

چیدانه

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

یک نظر

 1. خیلی روشنه تمیز کردنش سخته

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.