پاک کردن لکه خودکار

پاک کردن لکه خودکار از روی چرم سفید ، راهی داره؟

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

چرم سفید یکی از حساس ترین و البته پر طرفدارترین نوع چرم هاست که پس از انتخاب آن برای لوازم و وسایل تان زمان و باید برای مراقبت و نگهداری آن دقت بیشتری به خرج دهید.به همین منظور در این مطلب از دکوراتور می خواهیم در رابطه با روش پاک کردن لکه خودکار از روی چرم سفید با شما صحبت کنیم.

مقالات مرتبط

پاک کردن لکه جوهر از روی فرش ، چگونه پاک کنیم؟

پاک کردن لکه خودکار از روی چرم سفید

در مواجه با لکه جوهر روی هر جنس و وسلیه ای سرعت عمل را فراموش نکنید زیرا در غیر این صورت، جوهر به بافت های داخلی وسلیه شما نفوذ می کند و درصد پاک کردن لکه را تا حد زیادی کاهش می دهد. بنابراین پیش از خشک شدن چنین لکه هایی اقدام به برطرف کردن آن نمایید. همچنین هرگز لکه جوهر را به صورت مالشی برطرف نکنید، چرا که باعث پخش شدن بیشتر لکه روی سطح مورد نظرتان می شود. برای پاک کردن لکه جوهر روش ضربه ای را جایگزین کنید؛ بنابراین با توجه به این نکات برای پاک کردن لکه خودکار از روی چرم سفید به صورت زیر عمل کنید:

  1. ابتدا روی یک دستمال سفید مقداری اسپری مو (تافت) بزنید، سپس روی لکه ضربه بزنید تا زمانی که اثر جوهر به طور کامل از محو شود.
  2. حالا روی دستمال سفید دیگری مقداری الکل سفید بریزید و روی لکه ضربه بزنید تا جوهر اضافی به آن جذب شود. در هنگام استفاده از الکل توجه داشته باشید که الکل انتخابیتان حتما سفید باشد تا لکه زرد روی آن باقی نماند.
  3. در نهایت برای برطرف کردن خشکی چرم به علت استفاده از الکل از نرم کننده چرم برای بازگرداندن چرم به حالت اولیه اش استفاده کنید.
پاک کردن لکه خودکار از روی چرم سفید

پاک کردن لکه خودکار از روی چرم سفید

منبع :

چیدانه

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.