متخصص فضای سبز

شرکت های طراحی فضای سبز ، این یک رابطه دو طرفه است

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
طراحی فضای سبز فرایند آگاهانه ، خلاق سازمان‌دهی‌ ، برنامه ریزی و ایجاد تغییرات فیزیکی در محیط و متظر است که منجر به خلق مکان‌هایی می‌شود. مکان‌ها ساختار های ذهنی هستند که با تلفیق صحنه‌های ویژه‌ای بر‌آمده از تجربیات گذشته و وضعیت روانی بیننده در ذهن او شکل می‌گیرند. یک طراح فضای سبز برای خلق چنین مکان‌هایی از عناصر گیاهی به عنوان المان‌ های بصری استفاده می‌کند. و در نهایت مکان‌ های حسی قوی و مثبت که برخوردار از توانایی بر انگیختن تصاویر ذهنی مطلوب و قابلیت به خاطر سپاری در دوره‌ های طولانی هستند را طراحی می‌کند.

 مقالات مرتبط 

داربست باغی ، ۱۰ ایده جدید برای تزئین دیوار حیاط

طراحی محوطه

طراحی فضای سبز منزل شما ، ویژگی ها و تفاوت هایی نسبت به شیوه بازسازی فضای داخلی منزل و طراحی دکوراسیون دارد. در این هنگام شما هیچ کار و وسایلی را وارد دکوراسیون منزل خود نمی کنید و هر اتفاقی که رخ می دهد صرفا در فضای بیرونی منزل شما صورت می گیرد. زمانی که به سراغ طراحی منظره و طراحی فضای سبز منزل خود می روید خیالتان راحت تر خواهد بود ، چراکه می دانید که آن طراح ، مانند خیلی از طراحان دیگری که در حوزه بازسازی آشپزخانه ، طراحی آشپزخانهدکوراسیون منزل ، طراحی ، بازسازی فضای داخلی منزل و… نیست که به صورت مستقیم با تک تک اعضای خانواده در مراوده باشد و تمام زندگی شبانه روزی شما را تحت تاثیر قرار دهد.

طراح فضای سبز

طراح فضای سبز

توقع شرکت های طراحی منظره و فضای سبز از شما چیست

مسئله ای که گاها در ذهن افراد وجود دارد این است که برخی از طراحان منظره خودشان در فضا قرار نمی مانند و از بیرون ، بر اتفاقات ، کنترل لازم را اعمال می کنند ، اما موضوعی که وجود دارد این است که طراحان دکوراسیون منزل و یا متخصصان امر بازسازی منزل ، با قوانین و اصول خانه شما به شکل مستقیمی در ارتباط هستند.

طراحی فضای سبز

طراحی فضای سبز

یک طراح منظره شاید با آن شدت و مقدار با منزل شما رو به رو نیستند. در ازای این مسئله ، شرکت های طراحی منظره و طراحی فضای سبز از افراد می خواهند که با آنها همکاری لازم را داشته و تا جایی که امکان دارد توقعاتشان را رعایت فرمایند.

شرکت های طراحی منظره برای آنکه بتوانند به بهترین شکل ممکن کار خود را به انجام برسانند چند نیاز اساسی دارند ؛ مثل داشتن یک منبع آب. بنابراین سعی کنید در ابتدای کار خود با آنها به گفتگو بنشینید و از نیازها و توقعاتشان با خبر شوید. انجام کارهایی مربوط به باغبانی و فضای سبز ، آلودگی نسبتا زیادی ایجاد می کند و خیلی تر و تمیز نیست. بنابراین برای راحتی حال کارکنان این حوزه ، سعی کنید فضایی برای شستشو و نظافت در اختیارشان قرار دهید. فراموش نکنید که اگر از نتیجه کار لذت بردید و به وجد آمدید به پاس زحماتشان ، این خوشحالی را به متخصصین نیز القا کرده و از آنها قدردانی نمایید.

طراح منظره

طراح منظره

شما باید چه چیزهایی را از متخصصین طراحی فضای سبز توقع داشته باشید

شما نیز باید قوانین و اصولی را برای خوتان ایجاد نمایید. سعی کنید برای رسیدن به یک توافق دو جانبه ، روز اول با طراح و یا رهبر گروه باغبانی و متخصصین فضای سبز به گفت و گو بنشینید و شرایط و قوانین خود را ذکر نمایید. شما می توانید مرزهایی را تعیین کنید که از این راه ، امکان رفت و آمد به داخل خانه را محدود کرده و یا کنترل نمایید.

منبع :

چیدانه

مریم حسن پور علاقه مند به دنیای هنر ، معماری و دکوراسیون . با تمام وجود در کنار هم برای رقم زدن اتفاقات بهتر تلاش می کنیم ^_^

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.