رنگ سفید در دکوراسیون

دکوراسیون داخلی مدرن با جذابیت رنگ سفید

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

رنگ سفید رنگ ذهن های روشن است. جذابیت رنگ سفید در طراحی دکوراسیون داخلی خانه بسیار تماشایی می باشد. یک اتاق سفید می تواند از سبک مدرن یا سنتی پیروی کند. در واقع استفاده از رنگ سفید برای همه ی فضا ها مناسب است و به جرات می توان گفت همواره انتخاب بسیار مناسبی برای رنگ دیوار هاست.

 مقالات مرتبط

روانشناسی رنگ ها در دکوراسیون داخلی

 

رنگ سفید 

رنگ سفید رنگ ذهن های روشن است. یک اتاق سفید می تواند از سبک مدرن یا سنتی پیروی کند. در واقع استفاده از رنگ سفید برای همه ی فضا ها مناسب است و به جرات می توان گفت همواره انتخاب بسیار مناسبی برای رنگ دیوار هاست. این رنگ بسیار برای تابستان مناسب است چون نور بیشتری را به داخل خانه دعوت می کند. هم چنین رنگ سفید معجزه ی خانه ها و فضاهای داخلی کوچک است. چون با درخشش خود می تواند خانه ی کوچک شما را بزرگ تر جلوه دهد. پس با دکوراتور همراه باشید تا با هم جذابیت رنگ سفید را در طراحی دکوراسیون داخلی خانه بررسی کنیم.

کفپوش های سفید برای فضا های داخلی 

در این تصویر دیوار ها و کفپوش سفید بسیار خود نمایی می کند. در چنین فضایی باید در انتخاب رنگ مبلمانی که برای دکوراسیون داخلی از آن ها استفاده می کنید دقت بسیاری داشته باشید تا اتاق سفید و جذاب شما رنگ کسالت به خود نگیرد.

کفپوش سفید

کفپوش سفید

آشپزخانه هایی با دکوراسیون داخلی سفید رنگ

برخلاف تصور عام آشپزخانه ای تمیز و مرتب با انتخاب دکوراسیون مناسب و رنگ سفید تمیز تر از آشپز خانه هایی با رنگ تیره است و کابینت سفید با کف پوش چوبی ترکیب زیبایی بوجود می آورد.

آشپزخانه سفید رنگ

آشپزخانه سفید رنگ

شما می توانید از یک آشپزخانه سفید با سبک کلاسیک نیز لذت ببرید و الزاما نباید یک آشپزخانه کاملا سفید از سبک مدرن پیروی کند. جذابیت رنگ سفید به وضوح در این تصویر نمایان است.

فضا های مدرن سفید رنگ

استفاده از سبک مدرن در کنار رنگ سفید ، فضا را شبیه به یک گالری ، برای نمایش وسایل آن می کند. در چنین اتاقی هر اثر هنری ، از یک مجسمه مدرن گرفته تا یک پرتره رنسانس عالی به نظر می رسد و جذابیت رنگ سفید دو چندان شده است.

اتاق خوابی با رنگ و دکوراسیون سفید

هر چند که این موضوع اثبات نشده است اما عده ای معتقدند در اتاق خواب با رنگ و دکوراسیون سفید راحت تر می توان خوابید. در واقع در چنین اتاق خواب های رویایی می توان از کیفیت خواب بهتری بهره مند شد. در ضمن ملافه های سفید همیشه تر و تمیز به نظر می رسند.

تاکید بر نور و چشم انداز با رنگ سفید 

رنگ سفید براقی نیز که به تازگی  پا به عرصه حضور گزارده است به نظر راحت و گرم و نرم می آید . در این اتاق تاکید بر نور پردازی و چشم انداز است ، با این وجود هم چنان این تخت خواب راحت به نظر می رسد.

اتاق خواب سفید رنگ

اتاق خواب سفید رنگ

ترکیب رنگ های جذاب با رنگ سفید

در این مورد رنگ قهوه ای کهنه و صورتی کم رنگ در فضای سفید خیلی بهتر جواب می دهند زیرا رنگ دیگه ای در کنارشان خودنمایی نمی کند. رنگ سفید روح ایجاد می کند . فضا های بزرگ و روشن را بزرگ تر و زنده تر نشان می دهد.

ترکیب رنگ با سفید

ترکیب رنگ با سفید

مبلمان سفید رنگ در معماری داخلی

بدون شک پاسخ تان دربرابر استفاده از مبلمان سفید در خانه ای که بچه هست یک نه محکم است اما فراموش نکنید برای شستن پارچه ای با رنگ سفید به راحتی می توانید از سفید کننده ها و پاک کننده های قوی استفاده کنید که برای رنگ های دیگر نمی توانید و همین باعث می شود که بسیار تمیز تر از انتخاب های دیگر به نظر برسد.

جذابیت رنگ سفید : لوازم دکوری سفید رنگ برای طراحی داخلی

رنگ سفید در کنار آیینه و شمعدان زیبا و کلاسیک و تا حدودی تجملی است ، واضح است که استفاده از رنگ سفید در کنار آیینه ای که در جای مناسبی قرار گرفته باشد فضا را بزر گتر نشان می دهد.

لوازم دکوری جذابیت رنگ سفید

لوازم دکوری جذابیت رنگ سفید

نور پردازی اتاق های سفید رنگ

در واقع استفاده از رنگ سفید می تواند فضایی دنج بوجود بیاورد به خصوص اگر در کنار یک نور پردازی ملایم باشد. نورپردازی ها می توانند بر جذابیت فضا افزوده و آرامش حاکم بر فضا را بیشتر کنند.

منبع :

چیدانه

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.