Untitled-1

دکوراسیون خانه این سه نفر در قزوین، هر گوشه‌ اش حرفها دارد!

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های دکوراسیون خانه ای در قزوین ، توجه به پیش ورودی به‌عنوان یک فضای رابط مهم که حریم خانه را حفظ می‌کند ، بسیار مشهود است. دیوار منحنی فرم‌دار روبه‌روی درب ورودی آپارتمان که شکافی میان آن وجود دارد ، فضایی است که توصیف کردم.

مقالات مرتبط

دکوراسیون ایرانی مدرن ، خانه این خانواده ۴ نفره از اول همینجا بود!

خانه‌ای دارم من/ مملو از عشق زلال/ خالی از رنج و ملال/ در میان کمر کوه خیال/ در جوار نفس خانه نور/ در پس پرده ابر/ خانه‌ام روی پل تنهایی است/ زیر آن لحظه ادراک زمین جاری است.دوست دارم همه‌جا روشن باشد، ساده و سفید و روشن. گویی در رویا زندگی می‌کنم ، پاکی و خلوص همه‌جا را گرفته باشد. جایی باشد که بتوانیم دور یک میز جمع شویم ، گل بگوییم و گذر لحظه‌های ناب و صادقانه‌مان را جشن بگیریم. حالا که خوب به اطرافم نگاه می‌کنم همه رویاهایم تحقق یافته است. موسیقی با هنر دستان دخترم در فضای خانه پر شده ، همسرم را روبه‌رویم می‌بینم که از حضور در خانه آرام گرفته و من هم در گوشه‌ای نشسته‌ام و نظاره‌گر همه خوبی‌های زندگی هستم. با دکوراسیون خانه ای در قزوین همراه باشید.

این سه نفر

این سه نفر

خانه این سه نفر در یک نگاه

 • تعداد افراد ساکن: سه نفر/ لادن اقمشه مادر ، بهرنگ آزادروش پدر و پیوند آزادروش دختر خانواده
 • شغل پدر: کارمند شرکت سرمایه گذاری و مجری ساختمان/ شغل مادر: مسئول دفتر طراحی کاشانه و مدرس دانشگاه آزاد قزوین
 • موقعیت شهر: قزوین / محله: خیابان فردوسی شمالی
 • متراژ فضا: ۱۵۰ مترمربع
 • سال ساخت: تابستان ۹۳
 • ملک شخصی 
 • تعداد اتاق: سه خوابه
 • تعداد سرویس بهداشتی: دو عدد
 • سبک دکوراسیون: مدرن / مینیمال
 • رنگ‌های غالب: رنگ سفید
 • ویژگی برجسته طراحی: روشنایی ، نور ، سادگی و صمیمیت
 • طراحی تمام قسمت‌های منزل با مادر و اجرا با پدر 
 • مدت‌زمان طراحی داخلی: دو ماه دکوراسیون

  مبلمان

  مبلمان

سادگی و نور در خانه سه نفره

علاقه من به‌سادگی و نور در طراحی فضا بر همه‌چیز اولویت دارد. به نظرم مد در صنعت ساختمان ، به‌خصوص در ایران جایی ندارد و بهتر است به‌جای پیروی از مدهای بی‌ اساس و گذرا به دنبال روح زمانه ، نیازهای انسانی و ایرانی خود باشیم. این در حالی است که می‌توانیم مفاهیم و ارزش‌های سنت و فرهنگ خود را هم حفظ کرده و آنها را هم در شهر و هم در جای‌جای منزلمان زنده نگه داریم.

نور

نور

سادگی

سادگی

به نظرم روح هر خانه‌ای در هماهنگی رنگ ، فرم و آرامش بصری است ، که حاصل توجه به تمام جزئیات درون و بیرون بناست. در طراحی دکوراسیون خانه ای در قزوین، تمام دیوارچینی‌ها به‌صورت منحنی انجام شده تا امکان تجربه فضایی با حداقل تیزی را داشته باشیم که حاصل آن هم فضاهایی آرام در راهروهاست.

تابلوی نقاشی

تابلوی نقاشی

نقاشی و دکوراسیون

نقاشی و دکوراسیون

تابلوهای نقاشی روی دیوار را با تکنیک رنگ اکرلیک و برجسته‌ سازی خلاقانه روی بوم انجام داده‌ام. نقاشی دیواری داخل دکوراسیون نشیمن با طرح موتیف‌های ایرانی و رنگ‌های صورتی و فیروزه‌ای ، جزئیات فراوانی دارد که درواقع ساعت دیواری منزل را در خود جای داده است. طراحی و اجرای آن را در مدت دو ماه انجام دادم.

آجر سفید

آجر سفید

من به آجر به‌عنوان یکی از مصالح ایرانی برای طراحی دکوراسیون و با حس بسیار دلنشین ، علاقه بسیاری دارم. استفاده از این مصالح بومی ، هم در فضای داخلی و هم بیرونی دکوراسیون خانه ای در قزوین ، بافتی زیبا و خاطره‌انگیز ایجاد می‌کند؛ بنابراین تصمیم گرفتم در پذیرایی از آجر سفید و در آشپزخانه به جای کاشی ، از آجر قهوه‌ای استفاده کنم.

رنگ آبی

رنگ آبی

طبیعت در خانه

طبیعت در خانه

فضای موردعلاقه

فضای دنج گوشه اتاق خواب والدین برای مطالعه و یوگا ، برای من پاتوق دلنشین و همیشگی است. البته فضای لطیف ایوانک را نیز همگی دوست داریم و معمولا دم غروب در این فضا با هم عصرانه می‌خوریم.این فضاها جزو قسمت های دلنشین دکوراسیون خانه ای در قزوین می باشد.

فضای آشپزخانه

فضای آشپزخانه

دکور تلویزیون

دکور تلویزیون

کتابخانه

کتابخانه

طراحی دکوراسیون داخلی شامل اینها است

هزینه طراحی دکوراسیون خانه ای در قزوین ، شامل کارهای ام دی اف ، کمدها ، جالباسی ، کتابخانه ، میز تلویزیون ، کابینت و طراحی سقف است که در مجموع هزینه آن حدود ۱۵ میلیون تومان شده است. سیستم گرمایش خانه ، گرمایش کف و سرمایش ، ترکیب کولر و اسپیلیت است. نماینده شرکت سوپر پایپ در قزوین آقای ابوالفضل صفاریان کار تأسیسات را برای ما انجام می‌دهند.

دیوار فرم منحنی

دیوار فرم منحنی

ورودی خانه باید حریم شما را حفظ کند

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های دکور خانه ما ، توجه به پیش ورودی به‌عنوان یک فضای رابط مهم که حریم خانه را حفظ می‌کند ، بسیار مشهود است. دیوار منحنی فرم‌دار روبه‌روی درب ورودی آپارتمان که شکافی میان آن وجود دارد ، فضایی است که توصیف کردم. ازیک‌طرف کمدهای عمودی چوبی دارد که جالباسی هریک از اعضای خانواده است و از طرف دیگر با نورپردازی و ساعت ، طراحی دکوراسیون خانه ای در قزوین را کامل کرده است. این دیوار مهم با ایجاد سلسله‌مراتب در فضا توانسته امنیت فضاهای خصوصی را تأمین کند. این نکته‌ای است که امروزه بسیاری از مواقع در معماری و دکوراسیون خانه‌های ما نادیده گرفته می‌شود. امیدوارم روزی برسد که در ایران ، همه خانه‌ها و آپارتمان‌ها از ابتدای ایجادشان ، طراح و گروه طراحی داشته باشند ، تا هم شاهد دکوراسیون‌های زیبا و آرامش‌بخش باشیم و هم سیمای شهری آرام و زیبایی را تجربه کنیم. شکی نیست که این مسئله ، مستلزم این است که طراحان هم متعهد ، سبک اندیش و متناسب با دانش روز حرکت کنند.

گیاهان در خانه

گیاهان در خانه

گیاه در آشپزخانه

گیاه در آشپزخانه

گیاه در تراس

گیاه در تراس

گیاهان خانگی

گیاهان خانگی

گیاهان آپارتمانی را جدی بگیرید

امروزه بحث فضای سبز آپارتمان در دنیا مطرح و مورد توجه است. به‌جز طراوت و شادابی که از ایوانکمان خواهیم گرفت ، باعث می‌شویم رهگذری که از کنار خانه ما می‌گذرد با نوازش چشمانش کمی از دنیای فلزهای داغ فاصله بگیرد و روحش تلطیف شود. حتی همین چند دقیقه هم برای ما غنیمت است. من هرروز صبح به شوق گلدان‌هایم از خواب برمی‌خیزم. رسیدگی به آنها یکی از لذت‌ بخش‌ ترین کارهای طول روزمرگی‌ هایم است. به همه عزیزان پیشنهاد می‌کنم با یک گلدان شروع کنند. تراس‌های خاک گرفته‌شان را بشویند و با گلدان‌های زیبا حال دلشان را خوب کنند ، بذرها را بکارند و با دیدن رشد آنها به شعف درآیند. روحشان را در بوی خاک نم‌خورده دم غروب جلا بخشند و از دنیای خشک و بی‌ روح شهرنشینی اندکی فاصله بگیرند.

ایده مبلمان

ایده مبلمان

ایده اتاق خواب

ایده اتاق خواب

ایده آشپزخانه

ایده آشپزخانه

تمام وسایل خانه از یافت‌آباد خریداری شده است. وسایل استفاده شده در دکوراسیون خانه ای در قزوین

 • مبل پذیرایی از برند آرپی ترک
 • میزها از فروشگاه لمکده
 • فر و گاز از برند ایتالیایی لامیرا
 • پارکت و کرکره برند ترک
 • پیانو برند یاماها به قیمت ۸/۰۰۰/۰۰۰ تومان
 • فرش دستباف ایرانی طرح هریس
 • تخت خواب فروشگاه ماکت 
 • مبل راحتی نشیمن از برند ترک
منبع :

چیدانه

از اعضای تیم نویسندگان دکوراتور هستم. علاقمند به دنیای دکور ، طراحی و مد . برای تولید محتوای بهتر سایت تلاش می کنم.

یک نظر

 1. عالی.پر از عناصر طبیعی و آرام بخش.

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.