حوله ی سرویس بهداشتی

چند وقت یکبار حوله ی سرویس بهداشتی را بشوییم؟

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

حوله ی سرویس بهداشتی را بعد از هر ۳ بار استفاده بشویید و از آب گرم و مایع شستشوی مناسب برای این کار استفاده کنید ، زیرا حوله ها میلیون ها پوست مرده و باکتری هایی را که در حمام شسته نشدند را به خود جذب می کنند.

مقالات مرتبط

رازهایی برای داشتن حوله هایی نرم و لطیف ( بخش اول )

چند وقت یکبار حوله ی سرویس بهداشتی را بشوییم؟

برای بسیاری از افراد عوض کردن حوله ی سرویس بهداشتی و حمام به صورت هفتگی ، طبیعی است. شاید فکر کنید چون بعد از حمام از آن حوله استفاده کردید و بدنتان تمیز بوده ، پس حوله تان نیز تمیز است.

اما باید بدانید که پس از حمام،  حوله ها میلیون ها پوست مرده و باکتری هایی را که در حمام شسته نشدند را به خود جذب می کنند. از آنجا که بخش های خصوصی بدن هم با حوله در ارتباط هستند ، بسیاری از میکروب ها را از این طریق جذب می کنند.

حوله ی سرویس بهداشتی

حوله ی سرویس بهداشتی

یکی دیگر از مشکلات این است که در بعضی مواقع ، فاصله ی حوله با توالت کم است و قطرات آب ناشی  از آن ممکن است به حوله برخورد داشته باشد و باعث آلودگی شود. به همین دلیل تا حد امکان فاصله ی نزدیکی بین توالت و حوله ایجاد نکنید.

حوله ی دستشویی

حوله ی دستشویی

مقالات مرتبط : رازهایی برای داشتن حوله هایی نرم و لطیف ( بخش دوم )

زمان شستشوی حوله

وقتی حوله را در مکانی برای خشک شدن قرار می دهید ، میکروب های زیادی جذب آن می شوند. همچنین هوای مرطوب حمام محلی مناسب برای رشد و تکثیر کپک ها و میکروب هاست.

مراقبت از حوله ها یک فرآیند پیچیده و غیرقابل حل نیست ، بلکه فقط نیاز است تا کمی بیشتر از قبل به تمیز نگه داشتن آن توجه کنید. حوله را به جایی آویزان کنید تا به طور کامل خشک شود و آن را به صورت مچاله شده قرار ندهید.

همچنین با باز گذاشتن پنجره  یا روشن کردن هواکش حمام ، به زود خشک شدن آن کمک کنید. اگر در هر زمانی بوی ناخوشایندی از حوله برخاست ، بدانید که حوله تان کثیف است و نیاز به شستشو دارد.

به طور خلاصه بعد از هر ۳ بار استفاده از حوله آن را بشویید و از آب گرم و مایع شستشوی مناسب برای این کار استفاده کنید. 

شستشوی حوله

شستشوی حوله

 

مترجم : کیاناز هجری

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.