حوله ی سرویس بهداشتی

چند وقت یکبار حوله ی سرویس بهداشتی را بشوییم؟

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

حوله ی سرویس بهداشتی را بعد از هر ۳ بار استفاده بشویید و از آب گرم و مایع شستشوی مناسب برای این کار استفاده کنید ، زیرا حوله ها میلیون ها پوست مرده و باکتری هایی را که در حمام شسته نشدند را به خود جذب می کنند.

مقالات مرتبط

رازهایی برای داشتن حوله هایی نرم و لطیف ( بخش اول )

چند وقت یکبار حوله ی سرویس بهداشتی را بشوییم؟

برای بسیاری از افراد عوض کردن حوله ی سرویس بهداشتی و حمام به صورت هفتگی ، طبیعی است. شاید فکر کنید چون بعد از حمام از آن حوله استفاده کردید و بدنتان تمیز بوده ، پس حوله تان نیز تمیز است.

اما باید بدانید که پس از حمام،  حوله ها میلیون ها پوست مرده و باکتری هایی را که در حمام شسته نشدند را به خود جذب می کنند. از آنجا که بخش های خصوصی بدن هم با حوله در ارتباط هستند ، بسیاری از میکروب ها را از این طریق جذب می کنند.

حوله ی سرویس بهداشتی

حوله ی سرویس بهداشتی

یکی دیگر از مشکلات این است که در بعضی مواقع ، فاصله ی حوله با توالت کم است و قطرات آب ناشی  از آن ممکن است به حوله برخورد داشته باشد و باعث آلودگی شود. به همین دلیل تا حد امکان فاصله ی نزدیکی بین توالت و حوله ایجاد نکنید.

حوله ی دستشویی

حوله ی دستشویی

مقالات مرتبط : رازهایی برای داشتن حوله هایی نرم و لطیف ( بخش دوم )

زمان شستشوی حوله

وقتی حوله را در مکانی برای خشک شدن قرار می دهید ، میکروب های زیادی جذب آن می شوند. همچنین هوای مرطوب حمام محلی مناسب برای رشد و تکثیر کپک ها و میکروب هاست.

مراقبت از حوله ها یک فرآیند پیچیده و غیرقابل حل نیست ، بلکه فقط نیاز است تا کمی بیشتر از قبل به تمیز نگه داشتن آن توجه کنید. حوله را به جایی آویزان کنید تا به طور کامل خشک شود و آن را به صورت مچاله شده قرار ندهید.

همچنین با باز گذاشتن پنجره  یا روشن کردن هواکش حمام ، به زود خشک شدن آن کمک کنید. اگر در هر زمانی بوی ناخوشایندی از حوله برخاست ، بدانید که حوله تان کثیف است و نیاز به شستشو دارد.

به طور خلاصه بعد از هر ۳ بار استفاده از حوله آن را بشویید و از آب گرم و مایع شستشوی مناسب برای این کار استفاده کنید. 

شستشوی حوله

شستشوی حوله

 

مترجم : کیاناز هجری

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.