پرده زبرا در دکوراسیون

استفاده از پرده زبرا در دکوراسیون داخلی خانه

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

پرده‌ها یکی از عناصر بسیار مهم در دکوراسیون داخلی به‌ حساب می‌آیند. یکی از انواع پرده که به‌ خصوص برای فضاهایی همچون آشپزخانه مورد استفاده قرار می‌گیرد ، پرده زبرا است. پرده‌های زبرا در واقع نوع جدیدی از انواع پرده‌ کرکره‌ها هستند ، که از دو لایه پارچه لنین ساخته می‌شوند.

مقالات مرتبط

پرده زبرا برای پذیرایی ، مجاز است؟

استفاده از پرده زبرا در دکوراسیون داخلی خانه

پرده‌ها یکی از عناصر بسیار مهم در دکوراسیون داخلی به‌ حساب می‌آیند. جلوه‌ای که پرده‌ها به یک دکوراسیون داخلی می‌دهند بر هیچ‌کس پوشیده نیست ؛ انواع متفاوتی از پرده‌ها وجود دارند که برای فضاهای مختلف دکوراسیون کاربرد داشته و برحسب نوع دکوراسیون داخلی که در فضا وجود دارد قابل انتخاب هستند.

پرده زبرا

پرده زبرا

یکی از انواع پرده که به‌ خصوص برای فضاهایی همچون آشپزخانه مورد استفاده قرار می‌گیرد ، پرده زبرا است. پرده‌های زبرا در واقع نوع جدیدی از انواع پرده‌ کرکره‌ها هستند ، که از دو لایه پارچه لنین ساخته می‌شوند.

پرده زبرا در آشپزخانه

پرده زبرا در آشپزخانه

این پرده‌ها حتی زمانی که باز هستند هم به شما اجازه می‌دهند تا نور ورودی را به داخل کنترل کنید. طراحی این نوع از پرده‌ها دارای تنوع بسیار زیادی است و همین تنوع زیاد می‌تواند اجازه دهد که زبرا در هر نقطه‌ای از خانه مورد استفاده قرار بگیرد و استفاده از آن تنها منتهی به آشپزخانه نباشد.

پرده زبرا برای سبک های مختلف دکوراسیون

پرده زبرا در دکوراسیون ، به‌ خوبی می‌تواند در نشیمنی با سبک مدرن و مبلمانی راحتی بر روی پنجره‌ها جای خوش کرده و جلوه‌ای بسیار زیبا به فضای داخلی بدهد.

از آنجایی‌که ظاهر این نوع از پرده کاملاً مدرن بوده ، اگر فضای داخلی شما از دکوراسیون کلاسیک بهره می‌برد ، توصیه می‌کنیم به‌ هیچ‌ عنوان از پرده‌های زبرا استفاده نکنید.

پرده زبرا در اتاق خواب

پرده زبرا در اتاق خواب

چرا که خانه‌هایی با سبک کلاسیک باید پرده‌هایی همسان با سبک خود داشته باشند ؛ پرده‌هایی توری یا کتان و حریر که بر روی خود از والان نیز بهره می‌برند مناسب دکوراسیون کلاسیک هستند.

پرده زبرا در پذیرایی

پرده زبرا در پذیرایی

پرده‌های زبرا دارای ابعاد و مدل‌های متفاوتی بوده و قیمت آن‌ها تقریباً از ۶۵ تا ۱۳۰ هزار تومان متغیر است و برای خرید آن‌ها بهتر است به بورس پرده در خیابان مولوی تهران مراجعه کنید.

منبع :

اسکانو

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.