نظم بخشیدن به کشوهای کابینت ( ویدیو )

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
همیشه نظم بخشیدن به عناصر ساده و کوچک پیرامون ما می تواند در نظم فکری و زندگی ما هم تاثیرگذار باشد. نظم بخشیدن همیشه به معنای ظاهر مرتب لوازم و وسایل فضای داخلی ما نیست. کمد های لباس ، انباری ها ، کابینت های مملو از شیشه ها ، ظرف و ظروف و کشوهای کابینت باید در اولویت نظم دهی قرار بگیرند. به همین منظور امروز در دکوراتور ترفند های طبقه بندی و نظم دهی کشوهای کابینت را با هم مرور می کنیم با ما همراه باشید.

مقالات مرتبط

اکسسوری آشپز خانه ، قلب خانه را اینطوری نظم بده.

اگر به دکوراسیون آشپزخانه خود علاقه دارید ، حتما زندگی را هم دوست دارید. برای این که احساس بهتری در آشپزخانه داشته باشید ، بهتر است که همه چیز را مرتب و دسته بندی شده نگهداری کنید تا شلوغی و هرج و مرج فضای محبوبتان را به هم نریزد. یکی از معمول ترین روش ها برای سر و سامان دادن به ادویه ها ، طاقچه ها و شلف هایی است که در بخشی از کابینت ها قرار می گیرند. این طاقچه ها به خوبی می توانند فضای شما را سر و سامان بدهند.

یکی از آن ها را در نزدیک گاز خود نصب کنید و به سادگی ظروف ادویه ی خود را سر و سامان دهید. برای مرتب چیدن سینی ، تخته آشپزخانه و حتی تابه های تخت می توانید از قفسه های جداکننده که بیش تر در ادارات و شرکت ها استفاده می شوند ، کمک بگیرید. هر کدام از سینی ها را می توانید در بخش های مختلف آن قرار دهید.

مقالات مرتبط : رنگ هایی خاص برای کابینت های آشپزخانه ی شما ( بخش اول )

نظم بخشیدن به کشوهای کابینت

سر و سامان دادن به کابینت های آشپزخانه طراوت و نظم را برای یکی از مکان های پر استفاده در منزلمان فراهم می آورد. نظم بخشیدن به کشوهای کابینت کمکتان می کند که به راحتی همه چیز را پیدا کنید و چیزهایی را که دارید و ممکن است در کابینت پیدایشان نکنید ، دوباره نخرید.
اگر زمانی را به سازماندهی آشپزخانه اختصاص دهید در طولانی مدت باعث صرفه جویی در وقت تان می شود.

منبع :

آپارات

مریم حسن پور علاقه مند به دنیای هنر ، معماری و دکوراسیون . با تمام وجود در کنار هم برای رقم زدن اتفاقات بهتر تلاش می کنیم ^_^

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.