پرده های زبرا

آیا پرده های زبرا برای آشپزخانه انتخاب خوبی است؟

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

کثیف شدن پرده آشپزخانه ، از مکان های دیگر زودتر اتفاق می افتد. پرده های زبرا توسط کنترل و یا توسط ریسمان آن قابل ایجاد نوردهی و یا منع نور است و همچنین فضای کمی را به خود می گیرد. همین امر سبب می شود برای محیط آشپزخانه پرده های زبرا بهترین گزینه باشند.

مقالات مرتبط

پرده زبرا برای پذیرایی ، مجاز است؟

پرده های زبرا برای آشپزخانه

امروز می خواهیم در مورد پرده آشپزخانه صحبت کنیم ، چون به شدت برای زیبایی دکوراسیون آشپزخانه مهم است و خانم ها بیشترین زمان را در آشپزخانه سپری میکنند و اصطلاحا می گویند آشپزخانه قلب خانه است.
پس بهتر است این فضا طوری طراحی شود که آرامش و زیبایی حفظ شود. در اولین قدم باید میزان نور را در نظر بگیرید و بعد از آن فضایی که در اختیار دارید.

پرده های زبرا برای آشپزخانه

پرده های زبرا برای آشپزخانه

وسعت فضا در آپارتمان های امروزی سبب شده همه به دنبال پرده و وسایلی باشند که فضایی کم را بگیرد و بتوانند از فضای زیادتری در منزل خود استفاده کنند.
یکی از بهترین پرده ها که می توان آن را معرفی کرد ، پرده زبرا است. این پرده ها بهترین فضا و بهترین قابلیت نورگیری را به شما می دهد.

پرده زبرا با قابلیت نورگیری

پرده زبرا با قابلیت نورگیری

یکی از دغدغه های خانم های خانه تمیز نگه داشتن پرده آشپزخانه است ، که کثیف شدن آن بیش از مکان های دیگر زودتر اتفاق می افتد و این به دلیل آن است که کار در آشپزخانه معمولا ریخت و ریز دارد و معمولا دست کثیف می شود و خوب با برخورد با پرده در مواقع ضروری ممکن است آلودگی ایجاد کند و مسائل ریزه کاری دیگر که خانم ها بهتر می دانند.
در این حالت پرده های زبرا توسط کنترل و یا توسط ریسمان آن قابل ایجاد نوردهی و یا منع نور است و همچنین فضای کمی را به خود می گیرد. همین امر سبب می شود برای محیط آشپزخانه پرده های زبرا بهترین گزینه باشند.

حجم کم پرده زبرا

حجم کم پرده زبرا

چند توصیه مهم برای انتخاب پرده آشپزخانه :

  • اگر کاشی  یا متریال دیوار های آشپزخانه شما طرح دار است بهتر است پرده ساده انتخاب شود و پرده را طرح دار انتخاب نکنید.
    پرده های بالا رونده و زبرا می تواند فضای ممکن شما را بیشتر کند.
  • پرده ها با قابلیت شستشو و کیفیت بالا را انتخاب کنید چون چربی ها سبب می شود شما پرده را بیشتر بشویید.
  • رنگ پرده را درست و با توازن رنگ بندی دیوار پوش و کف پوش و همچنین کابینت ها در نظر بگیرید. رنگ های جیغ سبب خستگی شما در طولانی مدت می شود. سعی کنید رنگ های گرم ولی با تن رنگ پایین انتخاب کنید. رنگ های خیلی کم رنگ هم توصیه نمی شود ، زیرا سبب بی روحی و ناخوشی در روح و روان می شود.
  • پرده های تمام تور استفاده نکنید به دلیل اینکه تنظیم نور در آن ها قابل پیش بینی نیست و حتما باید زیر پرده ای داشته باشید و همین امر موجب می شود شما مدام زیر پرده را کنترل کنید و این کار باعث می شود عمر پرده کاهش پیدا کند.

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.