کف پوش های معطر

۵ نکته برای استفاده از کف پوش های معطر

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

شاید تنها چیزی که برای دادن حس و حال تازه و ایجاد تغییر در خانه نیاز دارید ، اضافه کردن کف پوش های معطر به کابینت های آشپزخانه ، حمام و سایر کشوهاست. با این کار نیازی به استفاده از اسپری های خوشبو کننده یا شمع های معطر ندارید. اگر تا به حال از این نوع کف پوش ها استفاده نکرده اید ، با نکات مطرح شده در این بخش همراه باشید.

مقالات مرتبط

تغییر دکوراسیون کم هزینه با بر چسب کابینت ، یعنی میشه ؟

۵ نکته برای استفاده از کف پوش های معطر

شاید تنها چیزی که برای دادن حس و حال تازه و ایجاد تغییر در خانه نیاز دارید ، اضافه کردن کف پوش های معطر به کابینت های آشپزخانه ، حمام و سایر کشوهاست.

با این کار نیازی به استفاده از اسپری های خوشبو کننده یا شمع های معطر ندارید. اگر تا به حال از این نوع کف پوش ها استفاده نکرده اید ، با نکات مطرح شده در این بخش همراه باشید.

آنها را در هوای آزاد بگذارید

برخی از آنها دارای بوی بسیار قوی ای هستند ، اگر شما یا یکی از اعضای خانواده تان به این بو حساسیت دارید ، باید قبل از قرار دادن در کشو ، آن ها را برای چند روز در فضای آزاد و کم رفت و آمد قرار دهید. بوی ساطع شده از آنها باید برایتان لذت بخش باشد ، نه تند و آزاردهنده.

آنها را در هوای آزاد بگذارید

آنها را در هوای آزاد بگذارید

زمان تعویض کفپوش ها

بهترین زمان برای تعویض کف پوش ها ، زمان تغییر فصل است. چرا که در این زمان باید کشوها را تخلیه و لباس های فصل جدید را جایگزین لباس های فصل قبل کنید. همچنین می توانید رایحه ی کف پوش ها را نیز متناسب با فصل تغییر دهید.

زمان تعویض کفپوش ها

زمان تعویض کفپوش ها

چسباندن کف پوش ها

کف پوش ها به راحتی می توانند حرکت کنند و به همین دلیل باید از چسبیدن آن ها به کف کشوها اطمینان حاصل کنید. پشت آن ها را بررسی کنید و اگر چسبی برای چسبیدن ندارند ، از چسب ۲ طرفه استفاده کنید. برای چسباندن به کشوهای آشپزخانه ، از چسب مخصوص کاغذ دیواری استفاده کنید و بعد ظروف خود را روی آن قرار دهید.

چسباندن کف پوش ها

چسباندن کف پوش ها

اضافه کردن رایحه

اگر تمایلی به استفاده از کف پوش در تمام کشوها ندارید ، از کاغذهای معطر استفاده کنید و آن ها را در قسمت پشت کشوها قرار دهید. دوام و عطر این ورقه ها زیاد نیست اما راه خوبی برای امتحان کردن کشوهای معطر است.

صابون های معطر

یکی دیگر از راه های معطر سازی کشوها بدون اضافه کردن کف پوش های معطر ، قرار دادن چند قطعه صابون معطر در چند تا از کشوها است. ماندگاری و عطر این صابون ها از ورقه های معطر بیشتر است. استفاده ی دیگر از این صابون ها می تواند برای شستن بدن در حمام باشد.

صابون های معطر

صابون های معطر

 

مترجم : کیاناز هجری

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.