گسترش کمد دیواری

ایده هایی برای گسترش کمد دیواری

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

یکی از راه های گسترش کمد دیواری ، افزایش چوب لباسی می باشد. اولین نکته در مورد چوب لباسی ، آویزان کردن لباس هایی به آن است که به صورت روزانه به آن ها نیاز دارید. کت و  شلوار های رسمی و لباس های خارج از فصل باید در مکانی دیگر قرار بگیرند ( مانند یک کمد دیواری اضافی ، اتاق زیر شیروانی و … ).
 

مقالات مرتبط

طراحی داخلی کمد دیواری ، جدیدترین ها!

ایده هایی برای گسترش کمد دیواری

وقتی به کمد دیواری نا مرتب ، با چوب لباسی های بهم ریخته و کیسه های مچاله شده از لباسهای تان نگاه می کنید ، داشتن یک کمد مرتب و تمیز برایتان دور از دسترس است.

اما با گرفتن تصمیماتی مناسب می توانید به گسترش کمد دیواری بپردازید. کارشناسان دکوراتور شما را در زمینه گسترش کمد دیواری راهنمایی می کنند.

افزایش چوب لباسی

اولین نکته در مورد چوب لباسی ، آویزان کردن لباس هایی به آن است که به صورت روزانه به آن ها نیاز دارید. کت و  شلوار های رسمی و لباس های خارج از فصل باید در مکانی دیگر قرار بگیرند ( مانند یک کمد دیواری اضافید، اتاق زیر شیروانی و … ).

کمد لباس اتاق خواب شما ، فقط باید محل قرار گیری لباس های روزانه تان باشد. زمانی که انتخاب کردید چه لباس هایی را نیاز دارید ، به اضافه کردن میله های بیشتر در قسمت بالا یا زیر کمد بپردازید. با این کار دسته بندی لباس ها راحت تر صورت می گیرد.

افزایش چوب لباسی

افزایش چوب لباسی

اضافه کردن کمد و قفسه

با وجود چوب لباسی ای در کمد ، فضای خالی زیادی برایتان باقی می ماند. برای پر کردن این فضا ، کشوهایی را در زیر چوب لباسی تعبیه کنید و لباس های زیر ، روسری ها و تی شرت ها را در آنجا قرار دهید.

همچنین قفسه هایی را در بالای کمد درست کنید تا محلی برای  قرارگیری کفش ها ، کیسه ها و دیگر لوازم جانبی بشود. وقتی هر وسیله سر جای خود قرار بگیرد ، مرتب کردن آن ها برایتان ساده تر خواهد بود.

اضافه کردن کمد و قفسه

اضافه کردن کمد و قفسه

لوازم جانبی

وسایل کوچک خود را در کشو ها و قفسه های جدیدتان رها نکنید چون باعث ایجاد بی نظمی می شود. در عوض از سبد های کوچک ، جعبه های خالی و هر چیز دیگری که مناسب است ، برای نگه داشتن این اشیا استفاده کنید.

محل مخصوصی برای قرار دادن کیف دستی ، کفش و کمربندهایتان داشته باشید. تا دقیقا بدانید چه چیزی در اختیار دارید و اجناس اضافی را دور بریزید.

لوازم جانبی

لوازم جانبی

بررسی در کمد

اگر نحوه ی قرارگیری درهای کمد به گونه ای باشد که هر در بالای در دیگر قرار داشته باشد ، انتخاب لباس کاری دشوار خواهد بود. برای راحت تر شدن ، از درهای ریلی که داخل دیوار تعبیه می شوند استفاده کنید.

با این روش شما با باز کردن در ، سراسر کمد خود را می توانید ببینید ، همچنین برای ایجاد فضای بیشتر می توانید تمام درها را بردارید ، البته در این صورت باید همیشه کمدتان را مرتب نگه دارید.

بررسی در کمد

بررسی در کمد

ساخت فضایی مانند کمد

اگر تعداد لباس هایتان بیشتر از فضای کمدتان است ، به طور کلی کمد را رها کنید و فضایی را در راستای دیوار ایجاد کنید و در آن قفسه و میله ی لباس و کشو تعبیه کنید.

اگر نمی خواهید داخل آن دیده شود ، جلوی آن را با یک پرده بپوشانید. کمد فعلی لباستان را هم به فضایی برای مطالعه یا هر چیز دیگری که مناسب می دانید تبدیل کنید.

ساخت فضایی مانند کمد

ساخت فضایی مانند کمد

 

مترجم : کیاناز هجری

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.