نحوه صحیح تا کردن لباس ها ( ویدیو )

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
شاید در نگاه اول چگونه تا کردن تی شرت و پیراهن اهمیت ویژه ای نداشته باشد. این موضوع در زمان اتو کشی و جا دادن لباس ها در مکانی کوچک اهمیت ویژه ای پیدا می کند. وقتی بدانید که حتی نوع تا کردن یک لباس در سالم ماندن آن تاثیر دارد ، اهمیت این موضوع چندین برابر خواهد شد. تا کردن لباس ها نیز اصول و قوائد خاص خودش را دارد .

مقالات مرتبط

نحوه جلوگیری از بین رفتن رنگ لباس ها هنگام 

تا کردن یک لباس در کم ترین زمان به صورتی که طی مرور دچار فرساییش نگردد و کم ترین میزان فضا را اشغال کند و در عین حال مجبور به اتوکشی دوباره آن ها نباشیم کار بسیار سختی است. وقتی قرار است چمدان ببندیم و راهی سفر شویم ، یکی از مشکلات این است که چطور لباس ها را تا کنیم که هم جای کم تری بگیرد ( و لباس بیش تری جا شود ) و هم چروک و خراب نشود. این جا چند تا راه برای تا کردن لباس هایی که معمولا خراب و چروک می شوند ، داریم. 

مقالات مرتبط : چگونه لباس ها را در داخل منزل زودتر خُشک کنیم

نحوه صحیح تا کردن لباس ها

اگر برای شما هم پیش آمده که بخواهید به سفر بروید و لباس های زیادی با خودتان ببرید ، اما چمدانتان فضای کافی ندارد یا اگر برایتان پیش آمده که بخواهید سوغاتی بیاورید و باز هم به دلیل جای کم چمدان نتوانسته اید ، این ویدیو را تماشا کنید تا با بهترین روش بستن چمدان آشنا شوید. با دکوراتور همراه باشید. در این مطلب به صورت تصویری و ساده تا کردن پیراهن و تی شرت را با روشی  بسیار جالب  و تنها به کمک تعدادی مقوا برای شما عزیزان حاضر کرده ایم. امیدواریم از مشاهده این ویدیو آموزشی لذت ببرید.

منبع :

آپارات

مریم حسن پور علاقه مند به دنیای هنر ، معماری و دکوراسیون . با تمام وجود در کنار هم برای رقم زدن اتفاقات بهتر تلاش می کنیم ^_^

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.