ورودی خانه کوچک

ایده هایی برای ورودی های خانه های کوچک

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
اولین چیزی که مهمانان از خانه ی شما می بینند دکوراسیون ورودی های خانه های کوچک شماست و از طریق برداشتی که از این فضا می کنند به دکوراسیون داخلی منزل شما نگاه خواهند کرد پس باید در طراحی این قسمت خانه ی خود بسیار دقت کنید و همیشه راهروی ورودی را مرتب و قابل استفاده نگه دارید.

 مقالات مرتبط

ایده هایی برای راهرو های ورودی

زمانی که شما در خانه ای کوچک زندگی می کنید ، راهروی ورودی کوچکی نیز در اختیار دارید. ما امروز در دکوراتور به شما ایده هایی برای چنین ورودی هایی پیشنهاد می کنیم تا فضایی دلنشین و فوق العاده ای را درست کنید.

تصویری که در زیر مشاهده می کنید یک ورودی کاملا خلاقانه می باشد که الان می خواهیم درباره جزئیات آن صحبت کنیم. طاقچه ای که به زیبایی بر روی دیوار نصب شده است کاملا جالب بوده و محلی برای قرار گرفتن کیف ، ساعت ، کلید و وسایل دیگر می باشد و هم چنین قلاب های نصب شده بر روی دیوار هم نقش جا لباسی را ایفا می کنند.

نصب طاقچه در ورودی

نصب طاقچه در ورودی

ایجاد جا لباسی و جا کفشی در راهروی ورودی

یکی از جالب ترین جا کفشی ها را در این ورودی زیبا می بینیم که ساخته شده از لوله های مسی است. این جا کفشی دست ساز به زیبایی ترکیب خوبی با طاقچه بالای خود شکل داده است و می تواند بهترین ایده برای ورودی های خانه های کوچک باشد.

جاکفشی در ورودی

جاکفشی در ورودی

در اینجا وسیله ای دست ساز پیچیده ای وجود ندارد ولی به نظر ما ساختن این جا لباسی از لوله های مسی کار دشواری برای شما عزیزان نمی باشد و می توانید فضای جالبی را شکل دهید. این کار کاربردی ترین فضا برای ورودی خانه های کوچک می باشد.

جالباسی در ورودی

جالباسی در ورودی

وقتی شما جا لباسی و جا کفشی در راهرو ورودی خود ندارید ، می توانید با استفاده از قفسه یا طاقچه هایی این موضوع را حل کنید و ظاهر زیبایی برای ورودی خود بوجود بیاورید.

جالباسی و جاکفشی در ورودی

جالباسی و جاکفشی در ورودی

اگر شوفاژی در ورودی شما قرار دارد ، به راحتی می توانید با نصب طاقچه ای در بالای آن مشکل کمبود فضای خود را حل کنید.

نصب طاقچه بالای شوفاژ

نصب طاقچه بالای شوفاژ

نصب قُلاب ها و قفسه ها بر روی دیوار می تواند مشکل شلوغی فضای ورودی شما را به راحتی حل کند.

نصب قلاب و قفسه

نصب قلاب و قفسه

این ورودی همه مواردی که ما نیاز داریم را در خود جای داده است : محلی برای آویزان کردن وسایل ، جا کفشی ، محلی برای قرار دادن کلاه و عینک و بقیه چیزها. در این ورودی قُلاب ها و قفسه به زیبایی نصب شده اند و برای اینکه همه چیز مرتب باشد از سبدهایی نیز استفاده شده است.

سبدهایی در ورودی خانه

سبدهایی در ورودی خانه

یکی از بانمک ترین ایده ها را در این تصویر می بینیم که یک سری قُلاب در ارتفاعی پایین تعبیه شده است تا کودکان لباس های خود را بر روی آن آویزان کنند.

جالباسی برای کودکان

جالباسی برای کودکان

ایجاد نیمکت در راهروی ورودی های خانه های کوچک

داشتن یک نیمکت در ورودی منزل به نظر ما فضایی لاکچری را بوجود می آورد و با قرار گیری قُلاب و قفسه در بالا و سبد هایی در زیر آن ترکیبی جالب شکل می گیرد و زیبایی ورودی های خانه های کوچک را دوچندان می کند.

 نیمکت در ورودی های خانه های کوچک

نیمکت در ورودی های خانه های کوچک

و در آخر این ورودی را می بینیم که در آن فضایی جعبه مانند آماده شده است که افراد بتوانند وسایلی که نیاز ندارند را در آن قرار دهند.

جعبه وسایل

جعبه وسایل

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.